Jump to content
Radu-retired

Aplicatii Bikers!

Recommended Posts

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: sPx

• Level: 8

• Sex: M

• Factiuni precedente: SFR si NG

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 2 in aman2

• Nickname-uri precedente: - - -

• Poza cu /stats: http://postimage.org/image/rn8w4wko1/

Informatii din viata reala:

• Nume: T. Valentin

• Varsta: 13

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4h +

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Doresc sa intru deoarece vreau sa ridic cat de mult posibil factiunea.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: - - -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: iPhone

• Level: 11

• Sex: M

• Factiuni precedente: Grove , NG , Consilieri , Smurd , Triads ;

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: Rank 4 , Triads , Smurd.

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: cNOs3.png

Informatii din viata reala:

• Nume: K. Cosmin

• Varsta: 13

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Hunedoara

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5ore +

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? : Este o factiune organizata si pusa la punct , se vede asta.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu.

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfy21

• Nickname:w0lfy.

• Level:6

• Sex:m

• Factiuni precedente:politicieni

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:politicieni rank 5

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats: http://postimage.org/image/5nmhyqovt/

Informatii din viata reala:

• Nume:v.ciprian

• Varsta:15

• Sexul:m

• Orasul in care locuiti:piatra neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?cam 4-5 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : as dori sa fac parte din acest gang pt a deveni ceva!

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:-

P.S:am link catre demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=415159&pid=6490865&st=525&#entry6490865

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: ScarFaCe

• Level: 10

• Sex: M

• Factiuni precedente: Triads, LSV, Ballas

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: Triads, Rank 4

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: /stats

Informatii din viata reala:

• Nume: Alex

• Varsta: 20

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Brasov

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 8-9

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti lider-ul): Este un gang destul de organizat si complet la kill/mats si alte lucruri.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt un om de echipa.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Sebby98

• Level: 7

• Sex: m

• Factiuni precedente: Politicians Ballas

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 1

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: 85436427478708150878.png

Informatii din viata reala:

• Nume: Sebi

• Varsta: 14

• Sexul: m

• Orasul in care locuiti: Tg Neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5-6 ore pe zi

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Imi pac foarte mult motoarele si stilul Bikers

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nimik intereseant

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:stook

• Level:9

• Sex:masculin

• Factiuni precedente:Medic , Consilier , Sfr si mecanic

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: rank 1 la toate

• Nickname-uri precedente:stook atat

• Poza cu /stats:

View post on imgur.com

Informatii din viata reala:

• Nume:Florin

• Varsta:12

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti:Mioveni

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?aproape non stop

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : nu mai imi place in UST

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:nimic

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Doc.

• Level: 8

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: FBI - rank 2 Smurd - rank 2 PD - rank 1

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: Smurd & FBI - rank2

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: JbJOo.jpg

Informatii din viata reala:

• Nume: Vlad Andrei

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Mangalia

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: Nu am ore stabilite joc cand apuc si joc minim 2 h

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Deoarece vreau sa ajut factiunea cum pot eu mai bine, adica prin aducerea de materiale, poate chiar si de droguri, castigarea de eventuri si war-uri (impreuna cu colegii din factiune si/sau din alianta) iar impreuna cu colegi din factiune sa devina un gang respectat poate chiar cel mai bun, cine poate sti?, sa-mi fac prieteni si respect si sa vad cum e sa fi intr-un gang, plus multe alte lucruri bune care am sa le fac mai incolo.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: r3b3k

• Level: 11 am ore pentru level 12

• Sex: M

• Factiuni precedente: ballas.ng.sfr.pd.dnb

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: Rank 3 sfr

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: http://****.us.../samp156es.png/

Informatii din viata reala:

• Nume:Mitran Valentin

• Varsta: 15

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: alexandria

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 08:00-12:00,, 18:00-24:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? : Este o factiune organizata.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Mitza

• Level: 23

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: ballas.ng.sfr.dnb,triads,fbi,scoala,ust

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: Rank 5 NG

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: eCKH7.jpg

Informatii din viata reala:

• Nume:Mihai

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Timisoara

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? : nu am un interva 7-10 ore pe zi

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? : Imi place factiunea este organizata am cativa prieteni prin factiune .. liderul e de treaba

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: IuonaK

• Level: 7

• Sex: M

• Factiuni precedente:Inainte de wipe: Ballas,The Mafia, dupa : SFR,Ballas,The Mafia,Grove,Triads,Sfr

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:5-SFR

• Nickname-uri precedente:Iuonak_Diaz

• Poza cu /stats: Click!

Informatii din viata reala:

• Nume:Darius

• Varsta:19

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:TM

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?Cand am timp

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* :Sa ajut factiunea,sa o ridic cat mai sus.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: ---------

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: EvidenT.

• Level: 6

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Consilieri, Medici, Instructors

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: Rank 2 la medici !

• Nickname-uri precedente: playON ( inainte de wipe )

• Poza cu /stats: LK7Et.jpg

Informatii din viata reala:

• Nume: Mihai

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Tulcea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4 - 5

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Imi place factiunea este organizata am cativa prieteni prin factiune , liderul e de treaba , am auzit ca e foarte misto si vreau sa ma alatur !

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:Roxor

• Level: 7

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Da Nang Boys, The Triads, Politicieni,San Fiero Rifa

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: Rank:2 Consilieri

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: http://postimage.org/image/f0ri6epn3/

Informatii din viata reala:

• Nume: Flavius

• Varsta: 13

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Grumazesti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? : nu am un interva 7-10 ore pe zi

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? : Imi place factiunea este organizata am cativa prieteni prin factiune .. liderul e de treaba

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: sunt glumet si cand intru intro factiune acolo raman

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Boond

• Level: 8

• Sex: M

• Factiuni precedente:DNB

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank : Rank 2 DNB

• Nickname-uri precedente:

• Poza cu /stats: Click

Informatii din viata reala:

• Nume:Edward

• Varsta:18

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:NT

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5-10 ore/zi altadata deloc, depinde de zile , mai am si eu treaba

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* :Sa fim cei mai buni, si cei mai multi , fiindca am vazut ca suntem cam putini

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: ---------

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...