Jump to content
Radu-retired

Aplicatii Bikers!

Recommended Posts

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: White

• Level: 30

• Sex: M

• Factiunea precedenta: Ballas

• De ce ati parasit factiunea precedenta? Sa vin la fratele meu .

• Warn-uri primite si motivul acestora: 1 warn, nu mai stiu de ce.

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: Grove 5

• Ati citit regulamentul gangului Bikers si cel al serverului? Da

• Nick-uri precedente: HeatoN , Godlike

• Poza cu /stats : Click

Informatii din viata reala:

• Nume: Mario

• Varsta: 15

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Timisoara

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Depinde cat imi permite timpul 4-5-6 ore pe zi.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Ca sa o ridicam impreuna si sa fim cei mai buni .

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc

Nickname: Tyga

Level: 16<

Sex: M

Factiunea precedenta: PD ; Ballas<

De ce ati parasit factiunea precedenta ? (daca ati fost demis explicati si motivul) M-am saturat sa castig

Warn-uri primite si motivul acestora: - Multe , de limbaj si /q si nesimtire si non fp si deranjare event si cam tot ce se poate , pretty much im the shit ...

Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: rank 5 in Ballas

Ati citit regulamentul gangului Bikers si cel al serverului? Da

Nick-uri precedente: - kWai

Poza cu /stats : http://i.imgur.com/DRwSb.jpg

Informatii din viata reala

Nume: Victor

Varsta: 19

Sexul: M

Orasul in care locuiti: Bucuresti

Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Cat se poate , cand am timp .

De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Sa castig si cu bikers =))

Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: dupa cum a zis si smartass ma integrez repede =)))

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc

Nickname: Gicisan

Level: 17

Sex: M

Factiunea precedenta: Triads, Bikers

De ce ati parasit factiunea precedenta ? (daca ati fost demis explicati si motivul) Probleme.

Warn-uri primite si motivul acestora: - 2 warnuri pentru limbaj.

Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 6 (Triads) 6 (Bikers)

Ati citit regulamentul gangului Bikers si cel al serverului? Da

Nick-uri precedente: - Gicizyzz

Poza cu /stats :

Informatii din viata reala

Nume: Gicisan

Varsta: 17

Sexul: M

Orasul in care locuiti: Nasaud

Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Cand am timp, depinde de program.

De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Fosta mea factiune, vreau sa creasca tot mai mult.

Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:J0k3r

• Level:21

• Sex:M

• Factiunea precedenta:ballas

• De ce ati parasit factiunea precedenta ? (daca ati fost demis explicati si motivul)am zis sa incerc altceva

• Warn-uri primite si motivul acestora: 2-> 1-/q cu wanted ; 2- afk la cai

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:dnb - 4

• Ati citit regulamentul gangului Bikers si cel al serverului? da

• Nick-uri precedente:Motan

• Poza cu /stats *: http://postimage.org/image/66wf1284r/full/

Informatii din viata reala:

• Nume:Andrei

• Varsta:15

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:galati

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?Dupa ora 14:00 ca atunci vin de la scoala.in jur de 3-5 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* :Deoarece este o factiune unita si ador killul.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: cipriM3

• Level: 6

• Sex: M

• Factiuni precedente: medic, politicieni

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:politicieni rank 2

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/692/samp005tge.png/

Informatii din viata reala:

• Nume: ciprian

• Varsta: 17

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Tg Neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 6-7

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : doresc sa ajut factiunea cat mai mult

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:J0k3r

• Level:21

• Sex:M

• Factiunea precedenta:ballas

• De ce ati parasit factiunea precedenta ? (daca ati fost demis explicati si motivul)am zis sa incerc altceva

• Warn-uri primite si motivul acestora: 2-> 1-/q cu wanted ; 2- afk la cai

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:dnb - 4

• Ati citit regulamentul gangului Bikers si cel al serverului? da

• Nick-uri precedente:Motan

• Poza cu /stats *: http://i.imgur.com/Oa3yA.jpg

Informatii din viata reala:

• Nume:Andrei

• Varsta:15

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:galati

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?Dupa ora 14:00 ca atunci vin de la scoala.in jur de 3-5 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* :Deoarece este o factiune unita si ador killul.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Paulinho

• Level:20

• Sex:M

• Factiunea precedenta: PD

• De ce ati parasit factiunea precedenta ? (daca ati fost demis explicati si motivul) : am avut o perioada de inactivitate dar acum mi-am revenit

• Warn-uri primite si motivul acestora: 1-limbaj

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: TheMafia 4

• Ati citit regulamentul gangului Bikers si cel al serverului? da

• Nick-uri precedente: Paulinho95, sTk

• Poza cu /stats *: Click

Informatii din viata reala:

• Nume: Paul

• Varsta:17

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti: Tulcea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?Dupa ora 14:00 cand vin de la scoala pana la 18:00 ca plec la antrenament si vin la 21:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Deoarece Bikers a fost prima mea factiune cand am intrat pe acest server si vreau sa ma reintorc

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: ironic.

• Level:38

• Sex:M

• Factiunea precedenta:Hitman

• De ce ati parasit factiunea precedenta ? (daca ati fost demis explicati si motivul):Am vrut sa intru in bikers.

• Warn-uri primite si motivul acestora: Am avut un ban de 7 zile,mai demult.

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:Grove-rank 4 ,Sfr-rank 4 ,Dnb-rank 4

• Ati citit regulamentul gangului Bikers si cel al serverului? da

• Nick-uri precedente:Darius14

• Poza cu /stats *: jPGHe.png

Informatii din viata reala:

• Nume: Darius

• Varsta:15

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:Timisoara

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 ore.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* :Deoarece este o factiune unita cu membri capabili si un lider experimentat.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:nu

Link to comment
Share on other sites

Guest Tempest.

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Michael

• Level: 16

• Sex: Masculin

• Factiunea precedenta: UST

• De ce ati parasit factiunea precedenta? Vreau sa incerc si altceva.

• Warn-uri primite si motivul acestora: 1 (/q cu wanted)

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: Ballas - 3

• Ati citit regulamentul gangului Bikers si cel al serverului? Da

• Nick-uri precedente: Blade

• Poza cu /stats : U95WH.png

Informatii din viata reala:

• Nume: Mihai

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Alexandria

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? : 4h++

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Ca sa ajut gangul , sa omor rivalii , sa fie bikers cum era ballas cand am castigat impreuna supremacy , si sa ma distrez cu membrii !

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

P.S: Imi cer scuze pentru acea retragere , nu stiu ce a fost in capul meu !

Link to comment
Share on other sites

Guest sogood™

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Spx

• Level: 8

• Sex: M

• Factiunea precedenta: Ng

• De ce ati parasit factiunea precedenta ? (daca ati fost demis explicati si motivul) : Demis pentru niste probleme.

• Warn-uri primite si motivul acestora: 1 - /q cu wanted.

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 1

• Ati citit regulamentul gangului Bikers si cel al serverului?: Da

• Nick-uri precedente:

• Poza cu /stats *: http://www.gophoto.it/view.php?i=http://i.imgur.com/GHZ0e.png#.UHcHAGfAwzl

Informatii din viata reala:

• Nume: Vali

• Varsta: 14 ani

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 2h +

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Vreau sa ajut la kill si ridicarea factiunii

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: - - -

M-a rugat sa postez pentru el.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Fonz.

• Level:20

• Sex:M

• Factiunea precedenta:Grove

• De ce ati parasit factiunea precedenta ? (daca ati fost demis explicati si motivul):Am vrut sa intru in bikers.

• Warn-uri primite si motivul acestora: 1 warn-vanatoare

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:Grov-3,Triads-3

• Ati citit regulamentul gangului Bikers si cel al serverului? da

• Nick-uri precedente:ExtazY,Kidnapper

• Poza cu /stats *: http://i.imgur.com/41y1r.jpg

Informatii din viata reala:

• Nume: Liviu

• Varsta:15

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:Ploiesti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 ore.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* :Deoarece este o factiune unita cu membri capabili si un lider experimentat.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:nu

Link to comment
Share on other sites

Michael - respins ( ai iesit din ballas spunand ca nu te duci la rivali , minciuni , ai aplicat acum o zi , ai retras , daca iti schimbi mentalitatea ne auzim )

sPx - respins ( nu te cunosc , iti recomand o factiune din alianta sa te pot observa mai bine )

Fonz. - acceptat (singura sansa)

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc

Nickname: NoLuck

Level: 6

Sex: M

Factiunea precedenta: Medics

De ce ati parasit factiunea precedenta ? (daca ati fost demis explicati si motivul) : Ca sa intru aici.

Warn-uri primite si motivul acestora: -

Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 2 - Medics

Ati citit regulamentul gangului Bikers si cel al serverului: Da

Nick-uri precedente: -

Poza cu /stats : http://i.imgur.com/4CWwh.jpg

Informatii din viata reala

Nume: Alex

Varsta: 17

Sexul: M

Orasul in care locuiti: Bucuresti

Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati: Depinde de program.

De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul): Ride bikez & pwn newbs.

Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Pot sa spun alfabetul de la coada la cap in 12 secunde.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc

Nickname:Hit

Level: 12

Sex: M

Factiunea precedenta: Fbi

De ce ati parasit factiunea precedenta ? (daca ati fost demis explicati si motivul) : Am avut probleme cu pc-ul si am fost inactiv.

Warn-uri primite si motivul acestora: -

Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 3- Mafia si Fbi (inainte de wipe)

Ati citit regulamentul gangului Bikers si cel al serverului: Da

Nick-uri precedente: -

Poza cu /stats : http://i.imgur.com/dTO3f.jpg

Informatii din viata reala

Nume: Andrei

Varsta: 17

Sexul: M

Orasul in care locuiti: Cluj

Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati: In timpul saptamanii, dupa ora 15 ..pana seara.

De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul): sunt multi membrii cu care te poti intelege, si este o factiune unita

Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

Nickname: Drottnar

Level: 23

Sex: M

Factiunea precedenta: Mafia

De ce ati parasit factiunea precedenta ? (daca ati fost demis explicati si motivul) : Nu m-am adaptat.

Warn-uri primite si motivul acestora: 1 - /q cu wanted

Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 4 - DNB

Ati citit regulamentul gangului Bikers si cel al serverului: Da

Nick-uri precedente: kiszeN

Poza cu /stats : ?

Informatii din viata reala

Nume: Ionut

Varsta: 20

Sexul: M

Orasul in care locuiti: Galati

Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati: Cand vin de la munca

De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul): Totul e la indemana , spawn la o aruncatura de bat de orasul cel mai populat, dar si de get / deliver.

Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...