Jump to content
Radu-retired

Aplicatii Bikers!

Recommended Posts

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: babycu

• Level: 9

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Scoala; consilier.NG

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acel rank: in consilier rank 1,Ng rank 1

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/826/samp642b.png/

Informatii din viata reala:

• Nume: catalin

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: cernavoda

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? : in fiecare zi cate 7 8 ore..cate o data mai mult..

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? : Este o factiune frumoasa..mai ales liderul este cel mai de treaba:

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Scarface

• Level: 12

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: LSV, Triads, Bikers

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 3 Triads

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: /stats

Informatii din viata reala:

• Nume: Alex

• Varsta: 20 ani

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Brasov

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5-6, depinde de timp

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : imi plac foarte mult motoarele si factiunea este super tare.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt un om de echipa.

PD: Regret ca am iesit Gicisan, sper sa m-ai am o sansa.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: StrawHat

• Level: 8

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Ballas

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acel rank: Ballas 3

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats:

Informatii din viata reala:

• Nume: Catalin

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? : 4-5 ore si nu pot spune cu siguranta intervalul, programul meu e imprevizibil ,sunt cam dute-vino cateodata.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? : E factiunea in care vroiam sa intru acum cativa ani cand m-am apucat de Sa-MP si e in alianta mea favorita.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Rohan e sotia mea :)))

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: The0d0r

• Level: 12 ( 95/52 RP)

• Sex: Masculin.

• Factiuni precedente: SFR, Triade, Consilieri, UST, DNB.

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: Consilier- Rank 3.

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats:

View post on imgur.com

Informatii din viata reala:

• Nume: Vladimirescu Teodor

• Varsta: 14

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Ploiesti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 16:00-20:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Sa nimicesc rivalii, sa ajut factiunea cu tot ce pot, este o factiune cu capul pe umeri condusa de un lider experimentat.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Daca intru, aici raman.

Link to comment
Share on other sites

nformatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Aspec

• Level: 8

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Consilieri,sfr,ust

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acel rank: consilieri,2

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats:touch me

Informatii din viata reala:

• Nume: Andrei

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? : 5-6 ore pe zi,joc cand am timp

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? : De mult timp voiam sa intru in Bikers.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: nu

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: FocuStar

• Level: 20

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente:Ballas,Bikers,dnb,Triade,LSV

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acel rank:Bikers ,Dnb-rank 3

• Nickname-uri precedente:Radu13

• Poza cu /stats: EbUv9.png

Informatii din viata reala:

• Nume: Raul

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Brasov

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? : 6+

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? : Este o factiune super tare, si am mai fost in ea.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: anaxor

• Level: 7

• Sex: F

• Factiuni precedente: PD/Hitman agency

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: lider PD

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats:

Informatii din viata reala:

• Nume: Roxana

• Varsta:

• Sexul: F

• Orasul in care locuiti: Resita

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Dimineata ( nu stiu cat, lucrez )

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Factiunea Bikers ma atrage :)

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: KyLe

• Level: 7

• Sex: m

• Factiuni precedente: Consilieri/UsT

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 2

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats: j2FOK.jpg

Informatii din viata reala:

• Nume: GABI

• Varsta:15

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: NEAMT

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 2-3 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : Imi place foarte mult aceasta factiune ca are membri activi si capabili.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:Bogdanu

• Level:7

• Sex:M

• Factiuni precedente:San Fierro Rifa

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank:1

• Nickname-uri precedente:-

• Poza cu /stats:

View post on imgur.com

Informatii din viata reala:

• Nume:Maris Bogdan

• Varsta:13

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:Reghin. Mures

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?in jur de 4

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* :ador alianta bikers ballas mafia rifa, si as vrea sa intarim si acest gang. The Bikers!

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Cyrax

• Level: 8

• Sex: M

• Factiuni precedente: Vagos FBI

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 2 in ambele

• Nickname-uri precedente: Chase

• Poza cu /stats: m4sbC.jpg

Informatii din viata reala:

• Nume: Darius

• Varsta: almost 17

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: TM

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Depinde de program

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)* : O factiune frumoasa cu lider capabil si membrii de treaba

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu voi dezamagi

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Bogdan_C (am facut o cerere de schimbare a nick-ului in CCCZM)

• Level: 15

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Consilieri (rank 3), SMURD (rank 4), Da Nang Boys (rank 1), Triads (rank 1), FBI (rank 1), Grove (rank 1)

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: SMURD (rank 4)

• Nickname-uri precedente: Varuu1, dar din cauza unui conflict, mi-am banat acest cont. :whistle:

• Poza cu /stats: Click

Informatii din viata reala:

• Nume: Cozma Calin

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Cluj-Napoca

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: In timpul saptamanii joc cate 2-3 ore pe zi, in intervalul 15:00 - 22:00, iar in week-end joc cate 3-4 ore, in intervalul 13:00 - 24:00.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)*: Deoarece este o factiune draga mie, cu un lider de treaba si vreau sa o ajut sa creasca cat mai mult.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: AliNwOw

• Level: 8

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Consilieri (rank 5)

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: Consilieri ( rank 5 )

• Nickname-uri precedente: -

• Poza cu /stats:

View post on imgur.com

Informatii din viata reala:

• Nume: Alin

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Constanta

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: In timpul saptamanii joc cate 2-3 ore pe zi, iar in week-end joc cate 5-6 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? (aici trebuie sa convingeti liderul)*: Deoarece este o factiune serioasa , puternica si cu un lider pe masura

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...