Jump to content
IceMan

Discutii Bikers

Recommended Posts

In decursul a doar doua zile am avut cca 22 de playeri anuntati demisi in log;

Something you wanna think about ^_^

Have a nice day!

Bine v-am gasit, ca n-am apucat sa postez si o sa ne intelegem de minune. Legat de ce a spus Persanu, au fost demisi 22 de playeri care nu mai figurau nicaieri ca facand parte din Bikers, foarte bine, nu se vrea cantitate, ci calitate. Perioada de inactivitate a membrilor demisi a fost de la o luna pana aproape de trei luni, majoritatea nu mai joaca deci s-a intamplat ce trebuia sa se intample de mult. Un gang nu se face din 17 inactivi si 3 activi, decat daca face figuratie, nu are nici o pretentie sa iasa in evidenta, ramane in mediocritate. Comentariile aiurea nu-si au locul, atata timp cat avem pretentia sa fim un grup unit.

O seara buna va doresc!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

In decursul a doar doua zile am avut cca 22 de playeri anuntati demisi in log;

Something you wanna think about ^_^

Have a nice day!

Bine v-am gasit, ca n-am apucat sa postez si o sa ne intelegem de minune. Legat de ce a spus Persanu, au fost demisi 22 de playeri care nu mai figurau nicaieri ca facand parte din Bikers, foarte bine, nu se vrea cantitate, ci calitate. Perioada de inactivitate a membrilor demisi a fost de la o luna pana aproape de trei luni, majoritatea nu mai joaca deci s-a intamplat ce trebuia sa se intample de mult. Un gang nu se face din 17 inactivi si 3 activi, decat daca face figuratie, nu are nici o pretentie sa iasa in evidenta, ramane in mediocritate. Comentariile aiurea nu-si au locul, atata timp cat avem pretentia sa fim un grup unit.

O seara buna va doresc!

Are dreptate justin,si rezultatele se vad,dintr-un gang relativ slabut bikers a ajuns cel mai tare acum.Teci lucrurile au decurs cum trebuie.

Bafta la kill baieti si stiu ca o sa ne intelegenm :clap:

Link to comment
Share on other sites

A 4 editie a campionatului incepe pe 14.10.2012 la ora 12:30 ( DUMINICA)

Puteti sa va inscrieti factiunile.

Duminica , 14.10.2012 , ora 11.30 , va avea loc o sedinta urmata de Faction Championship . Va astept in numar cat mai mare , cine nu poate sa ajunga este rugat sa posteze la Discutii

A fost anuntata sedinta ! Si inca o etapa la Faction Championship , vas astept in numar cat mai mare pentru a putea forma echipa ideala .

Link to comment
Share on other sites

Eu sunt treaz la ora asta... am baut ceva alcohol deci imaginati-va daca ajung sa ma trezesc la ora care trebuie.

In caz contrar rugati-va sa ma trezeasca ceva, trimis de Dumnezeu pe pamant, la ora potrivita.

Va salut anticipat!

Have a nice day!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ce tristi sunt baietii :(. Cauta dovezi, pentru ca nici nu au miscat,tre sa mai puna si ei un userbar acolo. Ca na doar au iesit din ballas,sa castige tot ce se poate cu bikers nu ? A da,pacat ca sunteti la fel de slabi. Astept minus la reputatie, va pup :*.

Saracii baieti ... au cautat dovezi ? Nu , nu a cautat nimeni din cauza ca au fost prea evidente .Atat de evidente incat si-au dat seama pana si adminii.Sincer Sensei am crezut ca esti baiat cand ai iesit din Grove si ai intrat in Ballas si ai zis ca te-ai saturat de toti figurantii si codatii din grove . Se pare ca acolo te-ai intors si acolo iti e locul . Daca voi , care ati fost odata buni la deagle ati inceput sa va laudati cu skilul aimbotului ... Nimic de spus , ati scazut in ochii mei .. veteranii din grove care acum si-au dat arama pe fata . La urma urmei sper sa nu faci flama de la atat skill . O seara buna in continuare , si spor la joc ":*"

Edited by SmartAss
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...