Jump to content
IceMan

Discutii Bikers

Recommended Posts

Spuneti-mi cand preferati o zi ( din aceasta saptamana ) si o ora pentru a pune sedinta. De preferat ar fi in weekend, inainte de Factions Supremacy.

PS:

Duminica , ora 12:30 are loc o noua editie.

Suntem inscrisi, sper sa intrati cat mai multi.

Link to comment
Share on other sites

Duminica, 7.10.2012, ora 11:30, sedinta cu prezenta obligatorie

Vreau sa veniti cat mai multi la sedinta pentru a ne cunoaste si pentru a avea timp sa discutam si despre Factions Supremacy.

Salutare scuze dar nu o sa pot fi prezent lucrez la acea pana la ora 18:00 ... Omorati tot ce prindeti bafta la kill-uri

Link to comment
Share on other sites

Salut!Eric am si eu o rugaminte la tine.Am luat ban pe 3 warnuri si daca se poate sa rogi pe cnv sa mi-l scoata mai am pana marti 9.10.2012.Am luat din cauza lui endlessfcsb care ma injurat si i-am zis inapoi si pentru aia am primit warn de la moses dar ma rog nu cred ca meritam warn doar ca l-am facut pr0st dupa ce ca el ma facut primu.Daca se poate te rog frumos lasa-mi un mesaj aici la discutii.Bafta si sper sa revin in forta:D!

Link to comment
Share on other sites

O sa facem o treaba buna , sa nu uitati , Ballas doar si-au schimbat culoarea .

Nu mai incercati sa faceti un brand sau sa vindeti paine la o panificatie... Sa fim seriosi.

Parerea mea e ca distrugeti esenta si semnificatia pe care o are factiunea Bikers sub pretextele factiunii Ballas.

Daca tot ati facut ceva original si v-ati mutat cu haita intr-o alta factiune, asumati-va responsabilitatea si titlul pe care il are aceasta factiune. Faceti ce ati facut pana acum fara sa va laudati ca se va observa automat ce va fii pozitiv.

Have a nice day!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...