Jump to content
IceMan

Discutii Bikers

Recommended Posts

Pentru a putea aplica la aceasta factiune trebuie sa indepliniti urmatoarele conditii:

- Sa detineti minim level 6 pe contul de pe care faceti aplicatia;

- Sa cunoasteti si sa respectati regulamentul;

- Sa aveti un comportament cat mai decent;

- Sa nu te afli pe "Black list".

Ai uitat o conditie foarte importanta:

-Sa ai obligatoriu bani de mats

PS: spune-le ca tu esti zgarcit si nu le dai :))

PS2: te astept pe /g sa te initiez in staff si sa iti explic cum sta treaba pe la noi :-*

Link to comment
Share on other sites

Guest RiscX

Salut...sunt noul vostru coleg si sper sa ne intelegem foarte bine si sa ridicam factiunea la cel mai inalt nivel.

Link to comment
Share on other sites

RiscX nu poate ajunge la sedinta pentru ca la ora aceea pleaca la o matusa.... AM POSTAT pentru RiscX pentru ca lui nui merge forumu

E sedinta secreta care nu s-a anuntat? ... unde ai realizat tu ca va fii sedinta :crazy: ? Ultima sedinta anuntata si sustinuta a fost 29 mai (Marti)... Unde va uitati si ce cititi cand gresiti in halul asta?

Have a nice day!

Link to comment
Share on other sites

De asemenea , sunt sanse de 50 % sa ajung la sedinta

Sugestie : De ce nu faceti sedintele mai devreme sau in weekend la ora 20:00 , mai are si omu' treaba ca doar e Iunie , examene , sfarsit de scoala , teze , incheieri medii s.a.m.d.

Thx !

Link to comment
Share on other sites

Nu exista o ora in care toata lumea sa fie disponibila. In week nu stau prin casa, iar mai devreme de 8 nu prea am cum, deci impacati-va cu ideea.

Din partea mea ar fii fost ok, daca nu as fii avut meditatiile... Dar nu am ce sa fac, acum e sigur ca nu ajung la sedinta...

Acu astept dupa taxi si am plecat...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...