Jump to content
IceMan

Discutii Bikers

Recommended Posts

Am fost instiintat sa va transmit asta :))

Politia/FBI/Armata vor avea dreptul de a interveni imediat, dupa /gov-ul de somatie acordand wanted-ul necesar celor ce participa la war. Cei care se predau, NU vor fi omorati ci arestati si dusi la sectie. Niciun membru al fortelor de ordine nu va trage inainte de somatia de la inceput. Mafiotii pot riposta imediat ce au vazut politistii, pot fugi, etc. Niciun mafiot nu are scuze daca a fost in zona si a fost arestat/a primit wanted. Se acorda wanted 3 tuturor participantilor, cu drept de predare. Cei care nu se predau vor avea wanted 2 in plus, fara drept de parte.
Link to comment
Share on other sites

Mda... nu vad cine stie ce diferenta... :D

Cine e cu capul pe umeri si atent o sa se fereasca la timp de wanted.

Sa tragi de la distanta e cel mai potrivit, ca sa tragi si in copi cateva inainte sa fugi :P

Have a nice day!

Link to comment
Share on other sites

Eu nu pot sa ma conectez la server... nu stiu ce facem cu "sedinta" ; am tot dat relog dar nu trece la faza cu logarea.

Pana una alta, vorba lu fostu nostru "rupeti-le curu" (care reusiti sa va logati)

Have a nice day!

Link to comment
Share on other sites

Guest Ionut

Am renuntat la functie din lipsa de timp. Aveti grija de voi, succes

Bafta kid,ai facut o treaba buna,multumim si nu te vom dezamagi:*.

Focustar,tu dc te bagi?este cel mai mare rank din factiune trebuie sa il ascultam,nu a fost pus degeaba rank 3 are si el experienta si vechime in samp si mai ales in factiunea bikers,cand era el biker tu nu stiai cei ala samp.

Link to comment
Share on other sites

Guest valentyn01

Salut,de astazi sunt noul vostru coleg,sper sa ne intelegem foarte bine :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...