Jump to content
IceMan

Discutii Bikers

Recommended Posts

Boss,verifica perioada mea precedenta in grove la poze, va dadeam acelasi hawai ca si acum :( (inainte sa apara asa zisul aim). Acum daca va bate cineva,gata are aim(mentalitate de "roman").

Tocmai ce ti-am spus mai sus , ai fost in grove , dupa ce ai iesit ai intrat in ballas unde sareai in stanga si indreapta cu vorbe de genul " nu-i mai sufar pe codatii aia " "ce suferinte au baietii din grove" dupa care ti-ai dat demisia din ballas pentru ca nu ai avut loc la eventurile importante de pe srv , si te-ai intors in grove . Nu te acuz ca ai aimbot , daca urmaresti cu atentie ce am zis mai sus , poti vedea ca eu chiar te-am laudat , citez : "Baietii care odata stiau sa traga acum s-au prostit" . Inca ceva , legat de mentalitate ... sa inteleg ca mentalitatea ta superioara nu este de roman ... tu ai alta mentalitate ? Ai mentalitate de strain sau mentalitate de animal ? Lamureste-ma in privinta asta , incerc sa imi dau seama ce incerci sa ma convingi . Una peste alta , nu eu am fost banat pentru coduri asa ca problema este de partea voastra . App , get a life pls , cand vad atatea posturi , atatea reclamatii si plangeri la adresa "bikerilor care au furat si au intors lumea cu curul in sus" .. lacrimez .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Factiunea grove a fost descalificata (motivele se stiu)

Supreme Champion: Bikers

Worthy Adversary: Agentia Hitman

3rd place: Da Nang Boys

O sa postez si userbar'urile maine.

Felicitari baieti !!! :*

Cel mai important este ca nu am jucat cu aimbot/sobeit si alte nebunii :*

Ham ham mi-a placut sa te am pe aici, chiar pregatisem un album frumos pentru tine , dar acum ca ai luat ban nu are rost sa il postez si asa suferi destul. Sper sa treci peste asta hamsik , sa nu cazi in depresie!.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Felicitari baieti,am aratat ca suntem cei mai buni ,fara coduri ca "prietenii" nostri de alaturi.Sper ca acum s'au calmat si si'au dat seama ca noi nu suntem prosti.

Felicitari si tie Hitler si lui JustinPA.

Edited by Mario_MaGiC
Link to comment
Share on other sites

Eeei uite ca unul din "patimasi" a fost prins. Tragic.

Poate ca in acest mod s-a tras un semnal de alarma in gangul verzilor si nu numai, poate si-au dat seama ca nu e bine ceea ce fac, cel putin eu asa sper.

Ce vreau sa mai spun, vreau ca prin acest post sa-mi felicit echipa, toti colegii care au participat la acest event, vreau sa-i felicit pe Hitler si JustinPa in special, tacticienii :)) fara de care noi poate nu reuseam sa castigam cam TOT in ultima vreme.

Si nu in ultimul rand, astept cu nerabdare trofeul pe care mi-l voi etala la semnatura langa celelalte cu care am cucerit lumea.

Pe aceasta cale vreau sa multumesc miliardelor... si miliardelor... de fani care ne sustin la aceste eventuri si carora le dedic acest trofeu ce urmeaza mi-l etalez in colectia mea inegalabila de la semnatura.

Va salut, RESPECT BIKERS !

Edited by Comy
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Cine e rythlin asta ma? sau cum il cheama, a auzit cineva de el???

Are 2 zile in grove si e ''grove for life'' vad ca mai are putin si plange ca a pierdut FC

Stai cuminte copile , esti un anonim si te-ai gasit sa comentezi.Daca urla hormonii in tine nu te descarca aici du-te la femei mai bine

Te pup :*, sa imi zici si mie cine esti

Edited by Andy2010
  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Duminica , 21.10.2012 , ora 11.30 , va avea loc o sedinta urmata de Faction Supremacy . Va astept in numar cat mai mare , cine nu poate sa ajunga este rugat sa posteze la Discutii

Duminica dupa cum ati observat este Supremacy la ora 12 , am anuntat si sedinta , va astept in numar cat mai mare pentru a putea alcatui echipa ideala .

Edited by Auschwitz
Link to comment
Share on other sites

Felicitari baieti pentru performanta de astazi, am ramas din nou ultimul gang in picioare, ne-am clasat pe locul 3, tinand cont de faptul ca am jucat in 8 oameni (9 - Don_Antonio care avea ceasul blocat si nu a primit arme), am dovedit ca suntem cel mai bun gang, again. :( Nu va bucurati, locul 3 nu e destul, data viitoare o sa putem alinia cea mai buna echipa si sa cucerim titlul.

Edited by JustinPA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...