Jump to content
IceMan

Discutii LSV

Recommended Posts

Am fost rugat de liderul aliantei The Triads sa va arat aceasta noua regula. Cititi cu atentie!

Politia/FBI/Armata vor avea dreptul de a interveni imediat, dupa /gov-ul de somatie acordand wanted-ul necesar celor ce participa la war. Cei care se predau, NU vor fi omorati ci arestati si dusi la sectie. Niciun membru al fortelor de ordine nu va trage inainte de somatia de la inceput. Mafiotii pot riposta imediat ce au vazut politistii, pot fugi, etc. Niciun mafiot nu are scuze daca a fost in zona si a fost arestat/a primit wanted. Se acorda wanted 3 tuturor participantilor, cu drept de predare. Cei care nu se predau vor avea wanted 2 in plus, fara drept de parte.

Link to comment
Share on other sites

Important!!!

1. Zona garii din San Fierro NU mai este safe zone. Regula intra in vigoare de la data postarii, adica de la 22:40, 9 iunie.

2. Politia/FBI/Armata vor avea dreptul de a interveni imediat, dupa /gov-ul de somatie acordand wanted-ul necesar celor ce participa la war. Cei care se predau, NU vor fi omorati ci arestati si dusi la sectie. Niciun membru al fortelor de ordine nu va trage inainte de somatia de la inceput. Mafiotii pot riposta imediat ce au vazut politistii, pot fugi, etc. Niciun mafiot nu are scuze daca a fost in zona si a fost arestat/a primit wanted.

Link to comment
Share on other sites

Multa bafta frate, daca e ne mai auzim in joc sau pe skype. Mie unu imi pare foarte rau ca nu mai esti lider si ca nu mai esti alaturi de noi in factiune...

PS: Succes cu bacul si sa nu te gandesti ca ne-ai gresit cu ceva vreodata.

Link to comment
Share on other sites

Duminica, 17 iunie ora 22:00, Last Gang Standing. Sa fiti 15 membri +. Care nu poate veni sa ma anunte.

Va reamintesc eu, deoarece scaramouche nu mai este alaturi de noi in factiune, sa fiti prezenti maine la ora 22:00 seara , cat mai multi daca se poate, pentru Last Gang Standing!!! Daca aveti alte planuri incercati sa vi le schimbati pentru alte dati, cu cat suntem mai multi cu atat avem sanse mai mari de castig.

Fresh, Chambers, Unknownn, infected.punk, xxsoulxx vreau sa stiu daca o sa fiti si voi on alaturi de noi, deoarece nu ati mai activat de ceva timp.

Link to comment
Share on other sites

Sper din tot sufletul sa demonstram ca lsv merita luat in considerare ,ca e un gang unit,puternic si ca ne descurcam noi si fara lider :))

hai maine seara sa ne adunam cat mai multi,sa ne distram la LSG si sa omoram rivalii :)) ce daca au lider?:)) noi putem demonstra ca ne descurcam si fara un coordonator .

Eu voi veni sigur :D

Sper sa fim cat mai multi,cat mai uniti si sa ne distram calumea maine :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...