Jump to content
IceMan

Discutii LSV

Recommended Posts

Sunt slabit rau. Cica am avut inceput de peritonita. Mi-a zis ca o sa stau mai mult. Incerc sa evadez cat mai repede de aici. Nu mai rezist fara samp. Incercati sa va descurcati si fara mine. Mai cereti ajutorul lui Hkr si a aliatilor.

Scara chiar nu credeam ca vei spune asa ceva ca nu rezisti fara samp, de la tine chiar nu ma asteptam, nu lua chestia asta ca pe un drog fara care nu poti traii. Ar trebuii sa te gandesti numa la ce e bine pentru tine, sa te faci bine si sa te intorci acasa. Cat despre factiune incercam sa o mentinem cat putem, altii vor altii nu vor, nu ii putem obliga, incercam sa ne descurcam cum putem. Tu sa revii atunci cand simti ca esti in stare si ca esti bine, pana atunci nu mai gandii asa ca nu poti rezista fara samp.

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor membrilor Lsv. Sunt sanse de 90% sa facem sedinta duminica. Daca nu apar probleme, o sa anunt si ora exacta la Antrenamente.

ASADAR:

-pentru cei ce au pretentii la rank: dati reply si adaugati activitatea noua la cea veche;

-pentru cei care nu ati postat data trecuta: sunteti obligati sa postati activitatea;

-pentru cei care ati postat la event: nu mai dati replay-uri. Exceptie fac cei care au gresit data trecuta cu pozele. Va rog sa dati replay doar cu pozele din perioada 13-18 mai.

IMPORTANT!!!

Toti care trebuie sa postati, sa o faceti vineri si sambata ca sa am timp sa ma uit peste ele. Cine nu respecta ce am zis mai sus va avea "de furca" cu mine.

Link to comment
Share on other sites

Mda sefu echipei a decis sa ma elibereze conditionat , de unde a tras concluzii sa ajunga la aceasta decizie nimeni nu stie, Numai bine !

Ia uita-te la activitate pe forum. Nu vad niciun post de al tau cand normal ar trebui sa fie 2. Mai vorbim in joc daca tot ai nelamuriri.

Link to comment
Share on other sites

Mda sefu echipei a decis sa ma elibereze conditionat , de unde a tras concluzii sa ajunga la aceasta decizie nimeni nu stie, Numai bine !

Ia uita-te la activitate pe forum. Nu vad niciun post de al tau cand normal ar trebui sa fie 2. Mai vorbim in joc daca tot ai nelamuriri.

Nu are rost sa o lungim, las`o asa !

Link to comment
Share on other sites

Salut tuturor , eu sunt noul vostru coleg , cu majoritatea ma cunosc dar sper sa ne intelegem cu totii perfect :) . Bafta la kill :D .

*#* Si nu cred ca pot veni la sedinta , s-ar putea sa fiu in oras la concert :bananadance2: !

Link to comment
Share on other sites

ANUNT IMPORTANT!!!

Luni, 4 iunie, ora 19:00, sedinta cu alianta, apoi urmeaza sedinta noastra la ora 21:00.

Posibil sa nu ajung, postez in caz de orice eventualitate.(El3mEnT)

Link to comment
Share on other sites

ANUNT IMPORTANT!!!

Luni, 4 iunie, ora 19:00, sedinta cu alianta, apoi urmeaza sedinta noastra la ora 21:00.

Nu pot ajunge la sedinta cu alianta, dar la cea de la 21:00 ajung.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...