Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

baubauu

Activare cont

Recommended Posts

Va salut ,

Mi-am facut cont pe s2 am mai jucat inainte si tot cu acelasi nume si m-am gandit sa nu fie vreo problema la databse... Au trecut mai mult de 48 de ore si tot nu mi sa activat

Numele contului este cool92 , astept si eu un raspuns sa stiu daca se poate remedia problema

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Frate au trecut mai bine de 3 zile de cand astept activarea contului deci pur si simplu nu mai suport amanarea asta.... am mai facut un topic mi s-a zis sa astept ca vor fii verificate de moderatori in timpul lor liber conturile,sa inteleg ca nu au timp liber pentru noi sau cum ?? pe bune acum tin in loc 5 persoane din level sa astept activarea unui cont mai e putin se fac 4 zile iar eu nu am primit nici un raspuns...va rog frumos as dorii si eu sa primesc un raspuns cat mai repede ca nu se poate asa ceva din 48 de ore o dam in 72 si din 72 in 96 si tot asa........nu sunt genul de om care sa fie insistent dar aici simt ca asa se face treaba asa ca va rog sa va grabiti si voi. Multumesc Anticipat si sper sa nu fie discutii sau certuri dar pe bune nu este frumos. Atata timp cat dai un termen incearca sa il respecti

Contul : aburel1

Link to comment
Share on other sites

Omu are perfecta dreptate deoarece si eu sunt in aceeasi oala , astept activarea unui cont de o saptamana iar a altui cont de 4 zile. Asta este deja nesimtire iar aceste probleme ar trebui sa le rezolvati cat mai repede posibil!

Link to comment
Share on other sites

As vrea si eu sa mi se activeze contul ( rob0 ) .... astept de cateva zile .... cred ca ar fi cazul sa mi se activeze si mie contul .. eu pot sa astept inca o saptamana dar asta mi se pare cam lipsa de respect la adresa jucatorilor sa iti faci un cont si sa stai sa astepti sa ti se activeze.... nu mi s-a mai intamplat ma asteapta tovarasii de cateva zile sa crestem impreuna si mie nu mi se activeaza contul .. va multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Scuzati-ma ca postez aici dar nu mai avea rost sa fac si eu un nou topic. Scuzami exprimarea Kitte dar am fost putin nervos deoarece astept activarea contului de o saptamana , am inteles ca prietenului meu i-ati activat contu , daca se poate as dori si eu cat mai repede cu putinta deoarece sunteam 5 persoane care dorim sa jucam impreuna si cu rob0 si vrem sa incepem toti de la 0. Numele contului meu este : cool92 si intre timp mi-am mai facut inca un cont : wisha , crezand ca poate primul cont ar fii avut vreo problema.

Scuzatimi inca o data exprimarea si astept sa mi se confirme si mie activarea contului.

Mutumesc , Respect!

Link to comment
Share on other sites

Sa-si faca amicii conturi.

Eu stiu ca ai 2 conturi, celelalte 2 nu le activez.

Pentru ca stiu ca ai 2 conturi, dupa ce-si fac amicii am sa verific cine joaca pe ele (daca incerci sa ma fraieresti am sa blochez si conturile activez).

Closed.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...