Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

baubauu

Activare cont

Recommended Posts

Am unit toate topicurile "activare cont" intr-unul singur (cel putin cele recente, nu stau sa caut dupa toate zecile de ele).

Rog moderatorii sa sanctioneze astfel de topicuri de acum inainte, din 3 motive: nu au legatura cu forumul, nu au logica (scrie in email ca trebuie sa asteptati al 3-lea email) si sunt lipsite de bun simt fata de cei care isi rup din timpul lor, gratis, pentru voi.

Aveti o singura grija: sa asteptati activarea contului. Toata treaba o facem noi. Nu inteleg de ce atata graba si atatea explicatii.

Daca va faceti conturi de pe adrese email apartinand yahoo, le vom primi cu efect intarziat si probabil la fel veti primi si voi email-urile de activare - deci nu va asteptati la raspunsuri prompte (scrie chiar si in fereastra de inregistrare sa utilizati conturi gmail - daca nu respectati, va priveste).

Pe de alta parte sunt 3 persoane care se ocupa de treaba cu activatul conturilor - probabil ca mai au si alte activitati. Asadar, va rog sa-i respectati si sa nu mai deschideti topicuri cu "activati-mi urgent" sau "de ce dureaza atat?" sau mai stiu ce. Raspunsuri primeste toata lumea, nu se intampla nimic daca se depasesc cele 48 de ore. Daca scriu o luna in acel mesaj (in locul celor 48 de ore) va fi mai bine? Pana la urma, activatul tot atat va dura, indiferent cat scriu eu acolo. Daca unul din ei este disponibil si se ocupa chiar in acel moment in care va faceti contul, aveti sanse sa va fie activat in cateva minute. Daca nu, atunci cand este timp.

Link to comment
Share on other sites

Am sa dau pin acestui topic si totodata am sa scriu esentialul mesajului meu aici, pentru cei carora le este lene sa citeasca putin mai mult:

NU mai deschideti topicuri legate de activarea conturilor! Tot ce trebuie sa faceti este sa asteptati, indiferent cate ore au trecut!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...