Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

baubauu

Activare cont

Recommended Posts

nu merge ma oameni buni. ce vreti acum sa-si lase toti serviciile si sa stea sa faca jocu (au si eu treaba lor + ca va tot dat de inteles ca nu au ei nici o putere asupra RDS&RCS)

cel mai bine pentru voi este sa va puna o plancanda cu (INCHIS PENTRU PROBLEME TEHNICE) sa nu puteti sa intrati in joc (asta sa nu tot intrati si sa va dea d.c ca sa sariti de cur in sus)

si doar sa va anunte cand e gata..

in rest.. paste fericit

Link to comment
Share on other sites

Puteti va rog sami activati si mie contul? Numele : Iulian4You , nu poti sa ai rabdare 48 de ore !...Am deaja su 30 ...

sti e inchis da nu poti sa astepti 2 zile ca sa incepi sa joci...oleaka de interes pentru noi..Jucatori..

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=432699

http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=432823

Eu cred ca,daca te uiti peste aceste topicuri facute de iceman e imposibil sa nu intelegi :)

Link to comment
Share on other sites

Eu cred ca,daca te uiti peste aceste topicuri facute de iceman e imposibil sa nu intelegi :)

Prietene nu ti se da nici o explicatie de ce trebe sa astepti. Motivul pentru care activarea conturilor se face manual poate fi evitarea supraincarcarii bazei de date cu prea multe conturi, de inteles si bine intemeiat. In schimb te inteleg si pe tine ca nu ai rabdare pentru activare :))) nu ai ce face, mai asteapta, mai citeste pe forum si... asta e, o sa ti-l activeze fi pe pace:P cu toate ca daca ar fi mai multi cu acces la asa ceva, ar merge treaba si mai bine :P

Link to comment
Share on other sites

deci...am un prieten...care si`a facut cont acum vreo 4 sau chiar 5 zile...si nu i s`a activat...alt cont nu mai are..:| a avut decat pe vechea bd.....deci mai verificati si alea...

P.S- nu am pretentia sa ii dati drumul la cont pana nu se repara sv...:P

Link to comment
Share on other sites

Salut, am o nelamurire. Eu inteleg ca am trimis mail de pe yahoo, dar avand in vedere ca am primit cele 2 mailuri de confirmare foarte rapid presupun ca au ajuns si la voi. Si totusi in al 2-lea mail zice max 48 ore si deja s-au facu 80, deci nu prea mai inteleg. Inteleg ca e yahoo , dar presupun ca nu e chiar asa de rau.. Credeti ca se poate rezolva sa mi se activeze si mie accountu?

Mersi.

Link to comment
Share on other sites

Buna am o mica problema imi tot spune "account is invalid" mi-am facut cont nou l-am activat au trecut cele 48 de ore si progress: 0. Totul e exact la fel nu inteleg care e asa zisa smecherie ce nu mai primiti jucatori sau de ce nu pot intra??? astept raspuns multumesc

Link to comment
Share on other sites

Buna seara am facut si eu un cont pentru serverul s2 au trecut mai mult de 48 de ore.

astept si eu un raspuns : am facut un cont florinel2 (am mai fost si databasu` trecut cu acelasi cont)

Poate se rezolva ca am un chef de link.

Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...