Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

IceMan

Website LinkMania SA-MP Lands

Recommended Posts

E foarte OK webstieul, dar as avea o sugestie, ca acolo cand iti arata cati membri sunt la factiunii, ca lider sa poti intra sa vezi si care sunt membrii factiunii si sa poti edita lista de membrii acolo. Felicitari pentru munca depusa, a fost cu folos.

Link to comment
Share on other sites

A meritat asteptarea. Multumim ! :)

Se poate face ca anumite statistici sa fie trecute pe un banner si sa putem sa punem la semnatura ?

Ar fi frumos asta

Foarte interesante statisticile ,ai si la skilluri si la aproape tot ce vrei ...fain ,bravo

Link to comment
Share on other sites

Cam cea ce a spus filtzeR doream si eu sa sugerez, doar ca sub o alta forma.Ar fi frumos sa se creeze un "banner" in genul celuia care era pe serverul de Roleplay, cu statisticile necesare pentru a aplica intr-o factiune si pe parcurs, sa se elimine, sau nu, aplicatiile cu poza stats-ului din joc, cu acel "banner".Sau, mai multe bannere, cu diverse statistici (skill-uri, factiuni in care ai activat,job-uri avute,etc.).Pe langa asta, m-am gandit ca ar fi frumos sa apara la statistica actuala de pe website a unui jucator si factiunile in care a activat si chiar rank-urile avute, sau, cel putin data din care faci parte dintr-o factiune si rank-ul actual.

Link to comment
Share on other sites

Un site foarte util si tin sa-i multumesc lui PoC pentru munca depusa.Ar fi frumos,cum a spus cineva mai sus,ca atunci cand schimbi paginile dintr-o anumita sectiune(ex:Kills),sa nu inceapa cu 1,2,3 ci cu numarul la care se ajunsese pana la acea pagina.Multumim!

Link to comment
Share on other sites

A meritat asteptarea. Multumim ! :)

Se poate face ca anumite statistici sa fie trecute pe un banner si sa putem sa punem la semnatura ?

Salut,

Veniti careva cu o poza de dimensiuni cat sa se poata incadra in semnatura pe forum si sa aiba legatura cu tema "GTA".

Puteti sa le postati aici.

Link to comment
Share on other sites

A meritat asteptarea. Multumim ! :)

Se poate face ca anumite statistici sa fie trecute pe un banner si sa putem sa punem la semnatura ?

Salut,

Veniti careva cu o poza de dimensiuni cat sa se poata incadra in semnatura pe forum si sa aiba legatura cu tema "GTA".

Puteti sa le postati aici.

nrbck.jpg

wkmhl1.png

2ike97l.png

Ultimele 2 sunt luate din acest topic.

O sa mai caut si o sa mai postez.

Link to comment
Share on other sites

Merge la mine ! E misto!

Felicitari IceMan si PoC :*

Merge la toata lumea ...

am incercat si eu ceva

:D

Pana acum e cel mai ok, dar cred ca trebuie putin mai mare. Or sa fie astea pe el: Nick, Level, Oras, Sex, Arrested, Crimes, Kills, ConnectedTime, Job

Propun la top sa se adauge o casuta search pentru a gasi mai repede un user....

Ai casuta de search la status jucatori ...TOP-ul are ca scop sa-i vezi pe cei mai tari

filtzer - ideea e sa apara undeva Linkmania SA:MP si logo-ul nostru

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...