Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

IceMan

Website LinkMania SA-MP Lands

Recommended Posts

Imi da eroarea asta "[#10210] You are not allowed to use that image extension on this board."

Uploadeaza imaginea pe tinypic si merge :D.

Daca ar uploada imaginea pe tinypic ar ramane neschimbata, nu s-ar mai modifica in functie de baza de date. Ar trebui din optiunile forumului sa se permita acest tip de imagine.

Link to comment
Share on other sites

Imi da eroarea asta "[#10210] You are not allowed to use that image extension on this board."

Uploadeaza imaginea pe tinypic si merge :D.

Daca ar uploada imaginea pe tinypic ar ramane neschimbata, nu s-ar mai modifica in functie de baza de date. Ar trebui din optiunile forumului sa se permita acest tip de imagine.

Din motive de securitate, nu.

Vom rezolva altfel.

Link to comment
Share on other sites

As dori sa propun si eu o sugestie: propun ca la fiecare jucator la status sa ii apara lucrile pe care le detine la fiecare top, adika un exemplu: Level: locul 1 , Bani: locul 1000 ,etc. Ar fi frumos ca sa isi observe fiecare daca a crescut sau a scazut la ceva :D . Mi s-ar parea frumos acest lucru si nu cred ca e greu de facut.

Link to comment
Share on other sites

Buna treaba iceman si poc pentru munca depusa.As propune ca la lista de membrii [de exemplu la mayor ] cand apare lista de la rank 5 la 1 sa putem sa dam click direct de acolo.. ca sa nu mai mergem la status jucatori apoi sa cautam playerul respectiv.Mai pe scurt sa actualizam direct din lista membrilor

Link to comment
Share on other sites

Imi da eroarea asta "[#10210] You are not allowed to use that image extension on this board."

Uploadeaza imaginea pe tinypic si merge :D.

Nu mai trebuie uploadata nicaieri. Gasesti link direct catre imagine in profilul tau si se poate pune la semnatura fara probleme

Link to comment
Share on other sites

Imi da eroarea asta "[#10210] You are not allowed to use that image extension on this board."

Uploadeaza imaginea pe tinypic si merge :D.

Nu mai trebuie uploadata nicaieri. Gasesti link direct catre imagine in profilul tau si se poate pune la semnatura fara probleme

Da ,acum poti sa iti pui direct linkul de acolo si sa se updateze

Asa:

[img=http://area52.linkmania.ro/gta/sig-7081.png]

Inainte nu mergea

Link to comment
Share on other sites

As dori sa propun si eu o sugestie: propun ca la fiecare jucator la status sa ii apara lucrile pe care le detine la fiecare top, adika un exemplu: Level: locul 1 , Bani: locul 1000 ,etc. Ar fi frumos ca sa isi observe fiecare daca a crescut sau a scazut la ceva :D . Mi s-ar parea frumos acest lucru si nu cred ca e greu de facut.

buna idee!

Link to comment
Share on other sites

IceMan , cand vreau sa-mi fac cont zice la trebuie sa folosesc numai litere si nicku meu este K0sty cu zero . Poti plss sa ma ajuti cumva?

Pai eu am nickul : bl4ck_f@lc0n ,si merge

Nu tre sa iti faci cont ,te loghezi cu cel din game

Link to comment
Share on other sites

Si astea sunt frumos,un pic mai mici si sunt bune ,nu se pot pune mai multe modele ,si sa ne alegem noi ?

In topicul asta sunt multe mai noi cu Lands si sunt foarte frumoase si reusite

Le-am pus pe aproape toate aici ca sa nu mai trebuiasca sa le cautati in celalalt topic

Link to comment
Share on other sites

Si astea sunt frumos,un pic mai mici si sunt bune ,nu se pot pune mai multe modele ,si sa ne alegem noi ?

In topicul asta sunt multe mai noi cu Lands si sunt foarte frumoase si reusite

Le-am pus pe aproape toate aici ca sa nu mai trebuiasca sa le cautati in celalalt topic

Intr-adevar sunt bune dar trebuie sa aiba si loc sa scrii statisticile :).

Link to comment
Share on other sites

Si astea sunt frumos,un pic mai mici si sunt bune ,nu se pot pune mai multe modele ,si sa ne alegem noi ?

In topicul asta sunt multe mai noi cu Lands si sunt foarte frumoase si reusite

Le-am pus pe aproape toate aici ca sa nu mai trebuiasca sa le cautati in celalalt topic

Intr-adevar sunt bune dar trebuie sa aiba si loc sa scrii statisticile :).

Astea sunt mai mari decat cel de la semnatura mea ,mai lungi ,dai click pe ele

Link to comment
Share on other sites

Guest NightWishMaster

Astea sunt prea mari pentru semnatura, depasesc dimensiunile maxime adminse.

Mai taie din ele, da-le dreq. :D

Link to comment
Share on other sites

De ce as adauga banii si respect la stats ?

Il priveste pe fiecare cati bani are, cei care au multi se pot lauda prin faptul ca fac parte din top (primele pagini).

Cat despre respect points, aici conteaza level-ul.

Am pus ce era esential, n-o sa scriem un roman acum ...

Link to comment
Share on other sites

Ar mai fi un mic bug.De exemplu dau la "Status jucatori" si caut un player la alegere si dau click pe numele lui.Imi apare totul despre el statistici dar sus scrie "Statisticile lui CioCio" de exemplu,scrie numele tau nu numele cui vrei sa ii vezi statisticile.In restul totul e bine,am vazut ca a fost tradus si textul de pe semnatura,foarte frumos. :right:

Link to comment
Share on other sites

Ar mai fi un mic bug.De exemplu dau la "Status jucatori" si caut un player la alegere si dau click pe numele lui.Imi apare totul despre el statistici dar sus scrie "Statisticile lui CioCio" de exemplu,scrie numele tau nu numele cui vrei sa ii vezi statisticile.In restul totul e bine,am vazut ca a fost tradus si textul de pe semnatura,foarte frumos. :right:

Pai asta nu e bug,doar ca apar acolo cand dai click pe el statisticile fiecarui player,e normal ca dupa ce dai sus pe statistici sa iti apara urmatoarele ..

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...