Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

IceMan

Website LinkMania SA-MP Lands

Recommended Posts

E suprasolicitat :)) Nu merge.

serios? nu de alta dar n-am vazut acelasi mesaj la inca vreo 10 persoane

felicitari comunitatii linkmania, multumiri lui poc, chiar daca pe mine nu ma prea intereseaza sectiunea sa-mp in general (moderatorii, n-o luati in nume de rau, nu ma refeream la voi, sau mai ales la server :P )

sa speram ca se va face acelasi lucru pentru fiecare joc de pe linkmania

PS: pentru ce am subliniat mai sus fac pariu ca o sa imi aud vorbe si o sa iau - reputatie, dar din nou, nu dau doi bani :D

Inca o data, felicitari staffului LinkMania si oricarei persoane care a ajutat la acest proiect

Link to comment
Share on other sites

Foarte OK site`ul dar eu nu ma pot loga deoarece am nick`ul cu . ( Orizont. ) , poti remedia problema ?

# Merge server`ul ?

Ce mesaj iti da ?

Sunt niste probleme in retea la Bucuresti.. o sa revina.

E posedat de satan de nu merge ?:-s

O sa revina satan in 5 min cica =]]

Daca citeai atent vedeai de ce nu merge.

Link to comment
Share on other sites

"Un pas mic pentru playeri, un salt urias pentru comunitate" ...Apreciez mult faptul ca acest website a aparut intr-un moment oportun si este o dovada impotriva unor afirmatii facute in diverse situatii si diverse cazuri.Felicitari staff-ului, in special tuturor celor care au despus efort pentru acest proiect, cat de mic a fost acela si felicitari staff-ului in general pentru munca depusa.

Link to comment
Share on other sites

Poti pune un tabel cu numele si parola fiecarui jucator ? Ar fi mult mai ok asa..

Ce glumet esti tu ...

Incearca doar sa iese in evidenta printr`o forma negativa, am dat peste tot felu de persoane fizice sa spun pe server cat si pe forum , cu unele te poti intelege ca de la om la om , iar altele te chinui foarte mult sa intelegi totusi ce vrea sa`ti comunice .

#: Sa incercam totusi sa nu deraiem de la acest topic bazat pe un subiect bine intemeiat , fiti cat mai On topic !

Link to comment
Share on other sites

Putem vedea statsul altor juc?tori?Nu am în?eles ?i nici nu am avut timp sa r?sfoiesc site'ul

Acest status de jucatori se refera doar la numele contului iti spune daca are/ nu are admin/Gm iti spune organizatia din care face parte si jobul lui , pe asta este bazat Status Jucatori, pe acest site nou !

#: incerci sa ajuti un player care nu intelege ceva, iar lumea de pe margine iti arata cat de ironica vrea sa para adresandu`mi - , nu asta te ataca foarte mult ca pana la urma lumea decide ce iti ofera - + , dar este vorba in mare parte de respect reciproc.

Link to comment
Share on other sites

Am o problema , nu stiu daca aveti si voi aceeasi problema , exemplu :

Dau la Top, selectez ceva anume ( ex: banks ) vad totul de la prima pagina , cand dau sa vad a 2 - a pagina ma da la pagina cu level'e ( pagia nr 2 ) ..

Link to comment
Share on other sites

Site-ul e suprasolicitat, is prea multi playeri pe el cred, sper ca maine sa mearga la toti:P

Nu asta este motivul ... site-ul poate tine mii de utilizatori.

Putem vedea statsul altor juc?tori?Nu am în?eles ?i nici nu am avut timp sa r?sfoiesc site'ul

Fa-ti timp si citeste primul post din acest topic macar.

Link to comment
Share on other sites

Am o problema , nu stiu daca aveti si voi aceeasi problema , exemplu :

Dau la Top, selectez ceva anume ( ex: banks ) vad totul de la prima pagina , cand dau sa vad a 2 - a pagina ma da la pagina cu level'e ( pagia nr 2 ) ..

La fel e si la mine si cred ca si la ceilalti.Acest site este facut doar pentru top 20 cred.

Link to comment
Share on other sites

Am o problema , nu stiu daca aveti si voi aceeasi problema , exemplu :

Dau la Top, selectez ceva anume ( ex: banks ) vad totul de la prima pagina , cand dau sa vad a 2 - a pagina ma da la pagina cu level'e ( pagia nr 2 ) ..

tocmai asta voiam sa postez si eu. Daca vrei sa vezi cei mai bogati jucatori de pe server de exemplu,selectezi acolo sus si cand te duci pe a2a pagina se deselecteaza sortarea dupa "MoneY" si daca o bagi iar ,din nou pagina 1 , si tot asa.Rezolvati asta

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...