Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

IceMan

Website LinkMania SA-MP Lands

Recommended Posts

Foarte fain siteul,util ,te mai informezi :)

Propun ceva pentru site.

Sa fie o sectiune unde sa poti da Search si acolo sa poti introduce un nick: de ex RandOm, si cand ai dat search sa arate pozitiile in toate topurile. De exemplu am dat Search RandOm si imi apar:

  • pozita 1110 : In topul celor mai bogati
  • pozitia 121 : in topul jucatorilor cu cel mai mare level
  • pozitia 10 : in jobul Mecahnic
    etc

Asta ar ajuta sa stim si noi cam pe unde ne situam.

nu am auzit nimic despre asta,nu ar fi fain sa ne cautam dintr-o data pozitiile in toate topurile.?

nu este prioritar ...

mai adu-ne aminte

a trecut o saptamana, va mai aduc aminte :)

A mai facut cineva o propunere interesanta cand cineva isi pune la semnatura statisticile de pe noul stie , sa scrie este pe locul 10 in topul celor mai bogati pe locul 6 in topul playerilor cu cel mai mare level etc

Link to comment
Share on other sites

Foarte fain siteul,util ,te mai informezi :)

Propun ceva pentru site.

Sa fie o sectiune unde sa poti da Search si acolo sa poti introduce un nick: de ex RandOm, si cand ai dat search sa arate pozitiile in toate topurile. De exemplu am dat Search RandOm si imi apar:

  • pozita 1110 : In topul celor mai bogati
  • pozitia 121 : in topul jucatorilor cu cel mai mare level
  • pozitia 10 : in jobul Mecahnic
    etc

Asta ar ajuta sa stim si noi cam pe unde ne situam.

nu am auzit nimic despre asta,nu ar fi fain sa ne cautam dintr-o data pozitiile in toate topurile.?

nu este prioritar ...

mai adu-ne aminte

a trecut o saptamana, va mai aduc aminte :)

A mai facut cineva o propunere interesanta cand cineva isi pune la semnatura statisticile de pe noul stie , sa scrie este pe locul 10 in topul celor mai bogati pe locul 6 in topul playerilor cu cel mai mare level etc

tu te gandesti ce semnatura ai avea?top richest,top level,top skill,top kills,top deaths,etc...intr-o semnatura ... fii serios.

Link to comment
Share on other sites

site-ul asta va ramane permanent ? daca da, se vor mai face imbunatatiri, sau se vor accepta sugestii care vor fi facute pe viitor.. ? intreb ca am o sugestie si nu stiu daca are rost sa o fac, e si putin mai diferita decat de a schimba un text :D

inca ceva, nu se poate pune pe pagina cu subforumurile "Informatii, Aspecte technice, samd" website-ul, iar cand dai click pe el sa te duca pe pagina aia ? e si in vazul jucatorilor(poate nici nu stiu toti de pagina), dar si mai usor de accesat, decat sa stai sa-l cauti..

Link to comment
Share on other sites

La status ,nu se poata sa scrie si rankul in factiune ?

EX: Sunt membru al factiunii UST si detin rank 4 ...etc

EX 2: Sunt membru al factiunii UST si detin rank-ul de Enthusiast/Pro Racer/Rooky/etc

De asta ce zici Night?

Link to comment
Share on other sites

La status ,nu se poata sa scrie si rankul in factiune ?

EX: Sunt membru al factiunii UST si detin rank 4 ...etc

EX 2: Sunt membru al factiunii UST si detin rank-ul de Enthusiast/Pro Racer/Rooky/etc

De asta ce zici Night?

Unde sa mai pui si numele rankurilor?

Link to comment
Share on other sites

Foarte fain siteul,util ,te mai informezi :)

Propun ceva pentru site.

Sa fie o sectiune unde sa poti da Search si acolo sa poti introduce un nick: de ex RandOm, si cand ai dat search sa arate pozitiile in toate topurile. De exemplu am dat Search RandOm si imi apar:

  • pozita 1110 : In topul celor mai bogati
  • pozitia 121 : in topul jucatorilor cu cel mai mare level
  • pozitia 10 : in jobul Mecahnic
    etc

Asta ar ajuta sa stim si noi cam pe unde ne situam.

nu am auzit nimic despre asta,nu ar fi fain sa ne cautam dintr-o data pozitiile in toate topurile.?

nu este prioritar ...

mai adu-ne aminte

a trecut o saptamana, va mai aduc aminte :)

A mai facut cineva o propunere interesanta cand cineva isi pune la semnatura statisticile de pe noul stie , sa scrie este pe locul 10 in topul celor mai bogati pe locul 6 in topul playerilor cu cel mai mare level etc

Nu se face.

site-ul asta va ramane permanent ? daca da, se vor mai face imbunatatiri, sau se vor accepta sugestii care vor fi facute pe viitor.. ? intreb ca am o sugestie si nu stiu daca are rost sa o fac, e si putin mai diferita decat de a schimba un text :D

inca ceva, nu se poate pune pe pagina cu subforumurile "Informatii, Aspecte technice, samd" website-ul, iar cand dai click pe el sa te duca pe pagina aia ? e si in vazul jucatorilor(poate nici nu stiu toti de pagina), dar si mai usor de accesat, decat sa stai sa-l cauti..

Da, asta va ramane (evident).

Bineinteles ca se mai pot face imbunatatiri, dar trebuie sa aveti argumente solide pt a le sustine. Nu modificam orice moft sau inutilitate ...

Am facut si forumul ala pt redirectare catre site.

La status ,nu se poata sa scrie si rankul in factiune ?

EX: Sunt membru al factiunii UST si detin rank 4 ...etc

EX 2: Sunt membru al factiunii UST si detin rank-ul de Enthusiast/Pro Racer/Rooky/etc

De asta ce zici Night?

Am adaugat.

Link to comment
Share on other sites

Sugestia mea pentru WebSite:

Cand dam acolo TOP sa apara la SELECTEAZA si cine a luat cele mai multe invite si uninvite, asa liderul de la o anumita factiune, daca playerul X e excursionist sau nu, DACA SE POATE FACE , ar fi mai usor pt lider... :D

Link to comment
Share on other sites

Sugestia mea pentru WebSite:

Cand dam acolo TOP sa apara la SELECTEAZA si cine a luat cele mai multe invite si uninvite, asa liderul de la o anumita factiune, daca playerul X e excursionist sau nu, DACA SE POATE FACE , ar fi mai usor pt lider... :D

Nu exista inregistrari/istoric pt asa ceva.

Link to comment
Share on other sites

Am vazut ca e la "moda" acum sa ai la semnatura data din care esti membru al unei factiuni, ar fi frumos sa apara "Sunt membru al factiunii Hitman din data de ... " ( este un mic exemplu, nu sa apara Hitman la toata lumea, intelegeti voi ) :)

Nu tinem inregistrari nici pt asa ceva ...

Link to comment
Share on other sites

Vin si eu cu o propunere pentru lideri:

Sa arate undeva pe site, nu stiu unde ( asta hotarati voi: IceMan / PoC ), sa arate cand a intrat ultima data in joc, sa vada cat activeaza. Asa puteti voi liderii demite membrii pentru inactivitate. :)

Link to comment
Share on other sites

Vin si eu cu o propunere pentru lideri:

Sa arate undeva pe site, nu stiu unde ( asta hotarati voi: IceMan / PoC ), sa arate cand a intrat ultima data in joc, sa vada cat activeaza. Asa puteti voi liderii demite membrii pentru inactivitate. :)

Pentru asta trebuie modificari si in joc, iar momentan in joc nu mai fac (pe modul vechi).

Propune la gamemode-ul nou, am sa aplic acolo.

Link to comment
Share on other sites



  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...