Jump to content
Perpripiu

Votati primarul Sesiunea Ianuarie 2012

Recommended Posts

Dupa analiza profunda asupra cererilor de candidatura am hotarat ca urmatorii candidati merg mai departe spre faza de votare :

Smiley

keNNyyy

heineken.

Kiddo

An00bY

ShaKaLoo

Cei care nu sunt pe lista au fost respinsi din cauza unui sau mai multor motive, mentionate mai jos:

--> Lipsa de experienta in comunitate

--> Abateri grave de la regulamentul serverului

--> Lipsa abilitatii de a manageria factiunia, cat si functia de Game Master

--> Lipsa de activitate pe server

Veti vota dupa urmatorul model:

Nick-ul (in joc) :

Factiunea din care faceti parte :

Level (minim lvl 3) :

Primarul pe care il votati :

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :

Important !!!

Cea mai mica urma de frauda sau tentativa de frauda, poate duce la descalificarea din aceasta sesiunea. (include /w, bani, etc.)

Fiecare candidat sa isi aleaga un reporter pentru reclama, nu prea se vede bine cand aceelasi reporter face reclama la toti.

Fiecare candidat poate sa isi faca singur reclama prin atat prin news, cat si prin /ad la Cnn Lv.

Aveti timp de votare pana pe 2 Ianuarie 2011

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : JayZz

Factiunea din care faceti parte : The Mafia

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi cu experienta suficienta pentru postul de Primar,responsabil,capabil si cu capul pe umeri,deci merita sa fie Primar .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Draco

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : An00bY

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Din punctul meu de vedere el este cel mai in masura din toata lista pentru a prelua functia de Primar. Este vechi in comunitate si are experienta.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :ElectroxX

Factiunea din care faceti parte :UST

Level (minim lvl 3) :12

Primarul pe care il votati :Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este foarte populat pe servar.Are toate calitatile unui primar.Si din punctul meu de vedere merita functia de primar! E cel mai bun!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest BlackSwordd

Nick-ul (in joc) :Amarok

Factiunea din care faceti parte : Civilian

Level (minim lvl 3) : 28

Primarul pe care il votati : Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe Kiddo pentru ca este vechi,activ .. si il vad capabil de aceasta functie.Nu face gesturi prostesti .. etc :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : EloMetin

Factiunea din care faceti parte : NG

Level (minim lvl 3) : 21

Primarul pe care il votati : heineken.

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Deoarece il cunosc de mult si este capabil face evente frumoase nu este rau stie sa comunice si cred ca chiar merita postul.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : aliNN1

Factiunea din care faceti parte : civil

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : An00bY

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : e capabil,matur, a demonstrat-o la SFR,la PD,adminand serverul, cred ca se poate descurca si aici. :tiphat:

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : tZunamY

Factiunea din care faceti parte : Da Nang Boys

Level (minim lvl 3) : 18

Primarul pe care il votati :Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Ar fi un primar bun pentru ca il cunosc si stiu ce poate. El este un player devotat serverului LinkMania si in plus , este activ si stie sa colaboreze cu oricine.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Phill

Factiunea din care faceti parte : Consilieri

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : An00by

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Nu cred ca mai are rost sa spun ca este cel mai vechi jucator dintre cei enumerati in lista de candidare pt. aceasta sesiune ! Este foarte experimentat , un bun motivator si i se potriveste foarte bine acest rol ! Nu cred , sunt convins ca se va descurca de minune !

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :karakateka

Factiunea din care faceti parte : The Mafia

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : An00by

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un jucator vechi de treeaba te ajuta la nevoie, are ceva experienta, si cam atat am spus ce era de spus..

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : El3mEnT

Factiunea din care faceti parte : Armata

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : An00bY

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il cunosc dinainte de wipe si cred ca este capabil de aceasta functie . Stie cum e sa fie un lider si pentru acest lucru s-ar descurca ca primar.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): kidzeen

Factiunea din care faceti parte: Hitman Agency

Level (minim lvl 3): 11

Primarul pe care il votati: Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este un player cu vechime in comunitate,ajuta pe oricine,este glumet,are potential si sunt de parere ca merita o sansa pentru a arata de ce este in stare.Votul meu merge catre Kiddo.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Senzo

Factiunea din care faceti parte: N/A

Level (minim lvl 3): 23

Primarul pe care il votati: Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Un player activ , vechi , in toata perioada activarii pe server a dat dovada de seriozitate si a pus suflet in ceea ce facea . Votul meu merge catre Kiddo .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest LastKiss

Nick-ul (in joc): sKyNNNeT

Factiunea din care faceti parte: -

Level (minim lvl 3): 18

Primarul pe care il votati: Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Un player vechi,un prieten desavarsit si stiu ca isi va face bine treaba,succes bro :right:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : ZooPy

Factiunea din care faceti parte : Primarie

Level (minim lvl 3) : 4

Primarul pe care il votati : An00bY

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un Player cinstit , si il vreau ca Primar cat si ca lider , fiind consilier. Este un player vechi si cu experienta

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : filtzeR

Factiunea din care faceti parte : Grove St.

Level (minim lvl 3) : 19

Primarul pe care il votati : Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi, fidel factiunilor in care a fost, glumet, serios cand este cazul si cred ca merita si el o sansa sa arate de ce este in stare.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Alyyn7

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 28

Primarul pe care il votati : Smiley

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un jucatori vechi cu experienta, cat de cat activ si cred ca merita si el o sansa la aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Varuu1

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 13

Primarul pe care il votati : Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe Kiddo, deoarece este un player vechi care se descurca foarte bine, dupa parerea mea. Consider ca s-ar descurca foarte bine daca ar primi functia de primar al "San Andreas-ului".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Ionut

Factiunea din care faceti parte: DNB

Level (minim lvl 3): 35

Primarul pe care il votati: Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este un player vechi,activ cu experienta care cred ca va face o treaba buna ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): ExTrEm

Factiunea din care faceti parte: The Triads

Level (minim lvl 3): 36

Primarul pe care il votati: Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Vechi , activ , de treaba , descurcaret .Mi se pare cel mai capabil din lista de mai sus.Se descurca foarte bine , atat in factiune cat si pe server.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): StefaNN

Factiunea din care faceti parte: ---

Level (minim lvl 3): 9

Primarul pe care il votati: Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Kiddo este un player vechi in comunitate care intodeauna ma ajutat.El merita sa fie primarul!!!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : dannnutz

Factiunea din care faceti parte : DNB

Level (minim lvl 3) : 19

Primarul pe care il votati :An00by

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este vechi in comunitate, foarte activ si cred ca merita functia de primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : CioCio

Factiunea din care faceti parte : Scoala

Level (minim lvl 3) : 21

Primarul pe care il votati : An00by

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un jucator cu vechime in comunitate,este cel mai bun si cel mai capabil fata de ceilalti candidati,el chiar daca nu detinea nici'o functie mereu il vedeam cum ii ajuta pe cei de level mic cu bani si sfaturi,a mai detinut functii pe Land's,este major,este un tip glumet dar foarte serios cand are de facut o treaba si este foarte activ pe server. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : FlaviusCR7

Factiunea din care faceti parte :Grove Street

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati :Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi al comunitatii,activ,serios dar si glumet cand este cazul.Consider ca este cel mai in masura sa devina primar dintre cei enumerati mai sus si sunt sigur ca in cazul unei reusite,isi va face treaba foarte bine.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...