Jump to content
Perpripiu

Votati primarul Sesiunea Ianuarie 2012

Recommended Posts

Nick-ul (in joc): JusT.Me

Factiunea din care faceti parte: Grove

Level (minim lvl 3): 9

Primarul pe care il votati: Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este un player cu vechime in comunitate,ajuta pe oricine,este glumet,are potential si sunt de parere ca merita o sansa pentru a arata de ce este in stare.Votul meu merge catre Kiddo.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul: Ryan

Factiunea din care faceti parte: F.B.I.

Level: 19

Primarul pe care il votati: An00by

Motivul pentru care il votati: Sunt o multime de motive pentru care acest player merita votat, dar o sa enumar cateva. In primul rand, este un player vechi un comunitate, cu capul pe umeri, fost admin si GM deci este un om capabil care stie sa conduca o factiune, este glumet dar si serios atunci cand e nevoie. Daca ai nevoie de ajutorul lui nu va ezita sa ti-l acorde.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Claudell

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player cu experienta , capabil , vechi in comunitatea , merita o sansa sa demonstreze ce stie

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : vLN0994

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : Smiley

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Smiley este cel mai competent dintre candidati si merita sa ii oferim o sansa si este si un client vechi al comunitati si al sv nostru deci merita sa ocupe aceasta functie ...

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : RadyX

Factiunea din care faceti parte : Departamentul De Politie

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : Smiley

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi a mai avut lider pe server stie cum sa procedeze. Este capabil,activ + este un player de treaba

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Chill_Toika

Factiunea din care faceti parte : -

Level (minim lvl 3) : 4

Primarul pe care il votati : An00bY

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Din punctul meu de vedere el este cel mai in masura din toata lista pentru a prelua functia de Primar. Este vechi in comunitate si are experienta.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul(in joc):TayLorrrr

Factiunea din care faci parte:Lf

Level(minim level 3):24

Primarul pe care il votati:Smiley

Motivul pentru care il voteti(minim 20 de cuvinte):Am fost coleg cu el in PD si stiu ca e competent ,activ si capabil.Va da o noua infatisare orasului.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul(in joc): Madalyn

Factiunea din care faci parte: F.B.I

Level(minim level 3): 19

Primarul pe care il votati: Kiddo

Motivul pentru care il voteti(minim 20 de cuvinte): E un vechi prieten si il vad cam cel mai bun pentru aceasta functiie nu numai cei mari si vechi care au mai fost in staff merita functia !

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : FullSpeed

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 36

Primarul pe care il votati : Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player vechi , un baiat destul de matur din cate il cunosc eu , cred ca isi va face foarte bine treaba din functia de primar

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Clau

Factiunea din care faceti parte The Triads

Level (minim lvl 3) :21

Primarul pe care il votati :An00by

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : este vechi in comunitate este un player activ ,capabil si cred ca va face o treaba buna fiarte buna ca primar

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : SilenT

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player vechi , serios si activ cu mare potential, ajuta playeri cu level mic, tocmai bun pentru aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Se7eN

Factiunea din care faceti parte : NG

Level (minim lvl 3) : 29

Primarul pe care il votati : Smiley

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il cunosc de mult timp, isi face treaba mereu, cand un player are nevoie de el nici odata nu-l refuza si consider ca ar merita functia de primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : bL@cK

Factiunea din care faceti parte : NG

Level (minim lvl 3) : 26

Primarul pe care il votati : An00by

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player cu vechime, glumet, capabil, cu simtul umorului, nu-si uita prietenii (in sensul bun, nu ma refer la pile).

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Jackquou

Factiunea din care faceti parte : SMURD

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi, capabil, serios, stie sa se descurce cand este pus intr-o situatie neplacuta si o sa faca treaba buna.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Kearse

Factiunea din care faceti parte: Grove Street

Level (minim lvl 3): 12

Primarul pe care il votati: Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este un jucator cu vechime si experienta mare, activ si de treaba. Si-a demonstrat competenta si aptitudinile pe unde a fost si este omul potrivit pentru acest post.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): DepSide

Factiunea din care faceti parte: Grove

Level (minim lvl 3): 6

Primarul pe care il votati: Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este carismatic , maleabil cu playerii , are simtul umorului .Votul meu merge catre Kiddo.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): raKneT

Factiunea din care faceti parte: PD

Level (minim lvl 3): 20

Primarul pe care il votati: Smiley

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Il votez pe Smiley pentru ca este capabil , activ si glumet , sunt sigur ca o sa se descurce de minune. Vote Smiley

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): D3v1L

Factiunea din care faceti parte: PD

Level (minim lvl 3): 20

Primarul pe care il votati: Smiley

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este activ , capabil, inteligent, frumos bla - bla + ca vreau sa scap de el. Sincer, cred ca merita o sansa ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Alex_Cristea

Factiunea din care faceti parte :SFR

Level (minim lvl 3) :19

Primarul pe care il votati :Heineken.

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :este vechi in comunitate este un player activ ,capabil si cred ca va face fata,postului de primar pe Linkmania.

Link to comment
Share on other sites

ick-ul (in joc) : Broker

Factiunea din care faceti parte : Da Nang Boys

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Din punctul meu de vedere el este cel mai in masura din toata lista pentru a prelua functia de Primar.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Jones

Factiunea din care faceti parte: Triadele

Level (minim lvl 3): 26

Primarul pe care il votati: Smiley

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este activ,ajuta playerii cum poate si presupun ca odata ce a obtinut o functie este destul de capabil sa o obtina si pe aceasta

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul(in joc): Keez

Factiunea din care faceti parte: Armata

Level (minim lvl 3): 26

Primarul pe care il votati: Smiley

Motivul pentru care il votati (Minim 20 cuvinte ): E un player activ, ajuta playeri si cred ca va face treaba buna deoarece a fost si lider la Scoala .!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : BobMarley

Factiunea din care faceti parte : Grove Street

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Stie ceea ce face , lucrez de mult cu el in formatie si nu ma indoiesc nici un pic din ceea ce e el ca persoana fizica cat si pshiica , votati Kiddo !!!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : wOrSEN

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 17

Primarul pe care il votati : Kiddo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player cu experienta , capabil , vechi in comunitatea , merita o sansa sa demonstreze ce stie si ca poate !~

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...