Jump to content
Perpripiu

Votati Primarul Sesiunea Decembrie

Recommended Posts

Guest High.Class

Nick-ul (in joc) : HighClass

Factiunea din care faceti parte : Civil Faction

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : BerKy

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : ,Il votez pe berky deoarece este singurul cat de cat capabil de pe lista,cu experienta in comunitate,activ,si care are simtul umorului. Un baiat de nota 10 +

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Cobra1

Factiunea din care faceti parte :Triade

Level (minim lvl 3) :10

Primarul pe care il votati :Berky

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pentru ca este o persoana capabila pentru aceasta functie, si este un player activ pe server, deci merita votul meu .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Calypso

Factiunea din care faceti parte : Grov'

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : raKnet

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi si capabil, isi doreste de mult aceasta functie si stiu sigur ca isi va face treaba perfect.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Sami

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : heineken.

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi in comunitate, matur, iar daca ar iesi el Primar ar face o treaba destul de buna.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Hkr

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 28

Primarul pe care il votati : berky

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe berky deoarece de pe lista de candidati el este cel mai activ si vechi in comunitate . Este in PD de ceva timp si stiu ce ii poate capul

Link to comment
Share on other sites

Guest MicroSoft

Nick-ul (in joc) : Vlad

Factiunea din care faceti parte : Mafia

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : raKneT

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este activ, vechi in comunitate, are experienta ca lider, te poti intelege bine cu el, daca ii soliciti ajutorul til ofare, si cred ca s-ar descurca bine ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : MrLexNo1

Factiunea din care faceti parte : Medics

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : heineken.

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi in comunitate, matur, iar daca ar iesi el Primar ar face o treaba destul de buna.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : RandOm

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : heineken.

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Am ales sa-l votez pe heineken. pentru ca este destul de activ si mi se pare capabil pentru aceasta functie!

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Dominic

Factiunea din care faceti parte : Triads

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : Berky

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Dupa parerea mea el este cel mai capabil din toata lista + ca este vechi,serios,activ si capabil.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : roCkStaR

Factiunea din care faceti parte: Triade

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : Heineken.

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pentru ca este un om de treaba si se implica in foarte multe lucruri ... Si daca va ales ca primar eventurile si toate actiunile serverului vor fi mult mai interesante.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : VicenTzo

Factiunea din care faceti parte: Mafia

Level (minim lvl 3) : 21

Primarul pe care il votati : Berky

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : : Dupa parerea mea el este ce'l mai capabil dintre toti candidatii din lista il cunosc foarte bine si sunt sigur ca ar face o treaba de nota 10.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Monster

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : berky

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Dupa parerea mea,berky este cel mai capabil dintre toti canditatii deoarece este un player foarte activ,de treaba,care glumeste si stie cand sa se opreasca.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : TwIsT

Factiunea din care faceti parte : -Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : heineken.

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un prieten bun stiu ca poate face fata si este un membru vechi in comunitate !.Are tot ce ii trebuie unui primar

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul: Ryan

Factiunea din care faceti parte: F.B.I.

Level: 17

Primarul pe care il votati: Berky

Motivul pentru care il votati: Dupa parerea mea e cel mai capabil dintre candidatii de luna aceasta, il cunosc personal si stiu sigur ca va face o treaba buna in functia de primar. Este un baiat glumet, de gasca, dar si serios atunci cand e nevoie, activ si vechi in comunitate. Daca ai nevoie de ajutor nu va ezita sa ti-l acorde.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Camorra

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : berky

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este activ,glumet,sociabil si merita aceasta functie.L-am votat deoarece v-a face treaba buna in functia de primar al orasului si pentru ca din lista mi se pare cel mai bun,din lista aia nu cunosc unul numai incepatori.

Link to comment
Share on other sites

Guest CristiaNNNN

Nick-ul (in joc) : pErRy

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : Berky

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : este un jucator vechi , de nota 10 , activ si cred ca stie cum sta cu treaba de primar

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : RoBerTzIcHa

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 18

Primarul pe care il votati : heineken.

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Il votez pe heineken. deoarece eu cred ca este cel mai capabil pentru functia de primar si in plus e un player destul de vechi in comunitate si imi este si un bun prieten

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : SkateRZ

Factiunea din care faceti parte : Triads

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : heineken.

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe heineken. deoarece e vechi in comunitate,activ,glumet,te ajuta la nevoie.Mi se pare ca este cel mai capabil din lista cu candidati

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): kidzeen

Factiunea din care faceti parte: Hitman Agency

Level (minim lvl 3): 11

Primarul pe care il votati: Berky

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player activ,serios,de treaba,glumet,vechi in comunitate,ajuta pe oricine si cu siguranta isi va indeplinii sarcinile job-ului.Votul meu merge catre Berky.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : kNowNNN

Factiunea din care faceti parte : Grove

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : Berky

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Consider ca Berky merita votul meu deoarece, este un player vechi in comunitate si stie cum merge treaba pe server , consider ca este cababil de aceasta functie .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : El3mEnT

Factiunea din care faceti parte : SMURD

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : BerKy

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe Berky deoarece este un membru vechi al comunitatii si cred eu ca e capabil si are calitatile necesare sa detina aceasta functie!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : laurlaurentiu07

Factiunea din care faceti parte : SMURD

Level (minim lvl 3) : 4

Primarul pe care il votati : Berky

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este foarte activ am fost prieteni buni si categoric ar vrea sa fie primar neaparat!! VOTATI BERKY PRESEDINTE!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Jack

Factiunea din care faceti parte : Triads

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : Berky

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un om intelegator , activ, de treaba si cred ca este singurul capabil pentru aceasta meserie

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Pyciulik

Factiunea din care faceti parte :civil

Level (minim lvl 3) :5

Primarul pe care il votati :BerKy

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :este un player vechi,de treaba,stie sa impuna respect,si speram ca va face treaba buna si eventuri frumoase!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Accent

Factiunea din care faceti parte : Medici

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : Berky

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Nu il cunosc personal, dar din punctul meu de vedere este un player care ar merita din plin functia de primar deoarece mereu activ, mereu ajuta, mereu acolo unde e nevoie de el. Este un player cu capul pe umeri, dornic de cunoastere.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...