Jump to content
Perpripiu

Votati Primarul Sesiunea Decembrie

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) : Demonakita

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : raKneT

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este activ, vechi in comunitate, are experienta ca lider, te poti intelege bine cu el, daca ii soliciti ajutorul til ofare, si cred ca s-ar descurca bine ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :hidrogennn

Factiunea din care faceti parte :FBI

Level (minim lvl 3) :13

Primarul pe care il votati :Berky

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un jucator vechi ,de treaba si mi-ar place sa-l am ca primar

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Hornetz

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : raKneT

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : este un player vechi al comunitatii, il cunosc din viata reala.Sunt sigur ca va face treaba buna si ca va ajuta jucatorii noi.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : THC

Factiunea din care faceti parte : The Mafia

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : heineken.

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :il votez pe heineken deoarce cred in abilitatile sale, stiu ca este activ si atunci cand se implica in ceva duce acel lucru la capat cu succes. Il votez pe heineken pentru ca stie sa faca eventuri si stiu ca va face multe eventuri. Il votez pe heineken pentru o comunitate mai buna !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Bulls3ye

Factiunea din care faceti parte : The Mafia

Level (minim lvl 3) : 23

Primarul pe care il votati : Berky

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Dintre candidati,el este cel pe care,il cunosc cel mai bine si consider ca ar putea detine aceasta functie.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Andreidef

Factiunea din care faceti parte : The Mafia

Level (minim lvl 3) : 23

Primarul pe care il votati : heineken.

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :deoarece este un player foarte capabil , cu experienta si stie sa se descurce in orice situatie.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Nick`ul ( in joc ) : Teddy.

Factiunea din care faceti parte : Ballas.

Level : 14.

Primarul pe care il votati : heineken.

Motivul pentru care il votati : Il votez pe heineken. deoarece consider ca este un Player capabil pentru aceasta functie si se va descurca foarte bine !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Al1n_Tm

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 19

Primarul pe care il votati : Berky

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este activ, vechi in comunitate, are experienta ca lider, te poti intelege bine cu el, daca ii soliciti ajutorul til ofare, si cred ca s-ar descurca bine ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :mNz

Factiunea din care faceti parte :consilieri

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati :Raknet

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este activ, vechi in comunitate, are experienta ca lider, te poti intelege bine cu el, daca ii soliciti ajutorul til ofare, si cred ca s-ar descurca bine ca primar.

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : uYork

Factiunea din care faceti parte : Grove

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : Berky

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pentru ca este un player competent, are experienta pe samp, are vechime in comunitate si imi pare cel mai potrivit dintre toti candidatii

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : MrDexter

Factiunea din care faceti parte : Da Nang Boys

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : Jones

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player destul de vechi in aceasta comunitate, are experienta, stie cum sa se comporte, ajuta pe oricine are nevoie de ajutor si cred ca va face o treaba buna ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : PreMiuM

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 21

Primarul pe care il votati : Berky

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Am vazut ca e un player care se descurca bine , are un comportament adecvat , si merita sa ia acesta functie, deoarece are vechime in comunitate si e un player activ.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Alex_Cristea

Factiunea din care faceti parte :Scoala

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati : heineken.

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : E un player vechi,cred ca stiu cam ce treburi are un primar,si cred ca sar descurca foarte bine.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Lee

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati : Berky

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este capabil , joaca de foarte mult timp pe linkmania , are experinta si cred ca sa-r descurca foarte bine ca primar. Votati Berky !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...