Jump to content
Perpripiu

Votati primarul Sesiunea Noiembrie

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) : LoLz0r

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 9 ( 1545/40 )

Primarul pe care il votati : raKneT

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Votez raKneT deoarece este cel mai capabil din aceasta lista si nu cred ca a dezamagit pe cineva niciodata.Respect :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : DizzzY

Factiunea din care faceti parte : Hitmen

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : Lloyd

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este o persoana responsabila, dornica sa ajute newcommeri. Cred in el ca v-a schimba in bine politica din orasul San Andreas.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : SoulSeeker

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati :Lloyd

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Capabil, matur, stie sa coordoneze o echipa, e o persoana prietenoasa, stie limitele cand sa intervina sau nu, genul de persoana care nu face glume proaste.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : faNNNtaSy

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este vechi in comunitate,serios,de incredere si este cu siguranta cel mai competent de pe lista.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Konica

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe fantoma deoarece este un player destul de vechi, cred ca s-ar descurca foarte bine in functie de primar si nu ne-ar dezamagi.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Kile

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 19

Primarul pe care il votati : Madalin

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il cunosc destul de bine si stiu ce ii poate capul , ar fii capabil de aceasta functie .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : EnZio_

Factiunea din care faceti parte : NG

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : Lloyd

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este foarte vechi in comunitate si este cel mai apt de aceasta functie, pe care o merita dupa atata timp de activitate

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Nesta

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Madalin

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : El m-a invatat SA:MP , e un player vechi , cumsecade , recunoscator si merita aceasta functie !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Juan

Factiunea din care faceti parte : U.S.T.

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Mi-a fost greu sa aleg unul dintre candidati pentru ca toti mi se par capabili, dar il aleg pe fantoma pentru ca este cel mai vechi in comunitate dintre ei si merita o sansa! E un player activ si serios, nu degeaba e lider ATF.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Scaramouche

Factiunea din care faceti parte : grove

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : found_cluj

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : e cel mai tare de pe server. stie totul despre linkmania. este un jucator care respecta regulamentul si jucatorii. de aici rezulta ca merita a fi primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Rujuc_Dragos

Factiunea din care faceti parte : SFR

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : raKneT

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : este un jucator vechi, capabil, descurcaret, care si-ar face bine treaba ca primar. Sper sa castige.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : filtzeR

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : raKneT

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player destul de vechi, stie sa coordoneze o echipa, serios si cu bun simt.

Link to comment
Share on other sites

Guest CrazyWinn

Nick-ul (in joc) :CrazyWinn

Factiunea din care faceti parte :PD

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati :raKneT

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Il votez pe raKneT pentru ca dupa parerea mea, este cel mai competent dintre cei de pe lista de mai sus, si este activ, iar daca ar fi el ales primar s-ar descurca bine.

# As fi votat fantoma,dar e tepar !

# Jos cu tepari!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Edy

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : raKneT

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player destul de vechi, stie sa coordoneze o echipa, serios si cu bun simt.

ps; daca iese fantoma e clar, cand ii ceream banii castigati la barbut imi baga strambe ca nu e el e fra'su si mi-i da cand intra etc.

vreti primar barbugiu si necinstit? :))) nu-l votati ma ca joaca barbut pe banii vostrii, ai statului -_-

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Yankezzul

Factiunea din care faceti parte : -

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : raKneT

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Votez raKneT deoarece este cel mai capabil din aceasta lista si nu cred ca a dezamagit pe cineva niciodata.Respect .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Ice_Cool

Factiunea din care faceti parte : Smurd

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Fantoma este un jucator foarte activ,cu responsabilitate,saritor la nevoie si care dupa parerea mea merita sa obtina acest post.

Link to comment
Share on other sites

Veti vota dupa urmatorul model:

Nick-ul (in joc) : LZR

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : E un player vechi, de treaba si ajuta multi playeri de level mic, si cred ca e cel mai responsabil fata de cei care ia enumerat Perpripiu in primul post :D

Votati Fantoma Pentru O Comunitate Extraordinar De Buna :D

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : D3v1L

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : RaKneT

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player destul de nou in comunitate, dar, care este destul de cunoscut pe server. Cred ca ar merita o astfel de functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : eNNduro

Factiunea din care faceti parte : ~

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : raKnet

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi , stie sa vorbeasca cu playerii si cred ca va face o treaba buna ca primar pentru ca se descurca foarte bine si ar merita o sansa.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc):axelutz

Factiunea din care faceti parte :civil(rank 6)

Level (minim lvl 3) :6

Primarul pe care il votati :fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un player activ si serios,il cunosc de mult timp si este foarte vechi!El merita sa fie primar cu adevarat!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : HkR

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 27

Primarul pe care il votati : Lloyd

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este cel mai vechi din comunitate dintre cei alesi , el este singurul care merita o sansa . Este serios si responsabil

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Cabanos

Factiunea din care faceti parte : civil

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati :Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Votez Fantoma pentru ca pare a fi cel mai potrivit pentru acest post de primar pe serveru linkmania.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Dinero

Factiunea din care faceti parte :Grove Street

Level (minim lvl 3) :10

Primarul pe care il votati :found_cluj

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :E un player de treaba,si cred ca e foarte potrivit pentru acest post de primar al serverului hai FOUND_CLUJ :)) :nanana: :hello:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : DeaNN

Factiunea din care faceti parte : Grove Street

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : found_cluj

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Player super de treaba, vechi, activ, ajuta playeri ,e cel mai potrivit din lista de sus si merita o sansa !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : CloHard

Factiunea din care faceti parte :

Level (minim lvl 3) :

Primarul pe care il votati : fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este cel mai capabil,activ,intelegator si de treaba candidat pentru aceasta functie,si sincer cred ca merita sa o detina.Nu ii plac certurile,dese ori a ajutat incepatorii cu tot ce putea si ce stia. Votati Fantoma !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...