Jump to content
Perpripiu

Votati primarul Sesiunea Noiembrie

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) : YaHuu

Factiunea din care faceti parte :Mafia

Level (minim lvl 3) :12

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : E un player vechi , un prieten de treaba , glumet , prostut , cand nu am stiut ceva mereu mi-a fost de ajutor ^^

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Olteanu

Factiunea din care faceti parte :Civil

Level (minim lvl 3) :11

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este vechi in comunitate,serios,de incredere si este cu siguranta cel mai competent din lista de mai sus , nu degeaba are rank 5. si lider ATF

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : k0sty

Factiunea din care faceti parte : NG

Level (minim lvl 3) : 17

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player intelegator , este cechi in aceasta comunitate si este doarte glumet si cred ca merita aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : McQueen

Factiunea din care faceti parte : Triade

Level (minim lvl 3) : 13

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : De cand joc pe server il stiu capabil; se descurca, e vechi aici si ar merita aceasta sansa, zic eu.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : robybu

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : E cel mai vechi dintre candidati, e cel mai capabil, e cel mai experimentat, il cunosc de cand joc pe sv , ar trebui sa-i vina si lui randul sa preia o functie :D. Succes fratioare.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : LaZoE

Factiunea din care faceti parte : Mafia

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Am ales sa ii acord votul meu lui Fantoma deoarece este un player vechi , activ , capabil , si consider ca o sa faca o treaba destul de buna .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : BoMbOnIkA.

Factiunea din care faceti parte : -

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Aleg sa ii dau un vot lui Fontoma deoarece este un player destul de bun , si se va descurca sa ajute playerii .

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : EricK

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : Lloyd

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il cunosc de ceva vreme, am vazut ce ii poate capul si pot spune ca se va descurca de minune cu functia de primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : T.Michael

Factiunea din care faceti parte : National Guard

Level (minim lvl 3) : 17

Primarul pe care il votati : Lloyd

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un om capabil care se tine de treaba. A fost devotat oricarei factiuni in care a fost si din punctul meu de vedere merita aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Calypso

Factiunea din care faceti parte : National Guard

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : Lloyd

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi care se tine de promisiuni si merita aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Somerhalder

Factiunea din care faceti parte : Mafia

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Cred Ca este un player ce este capabil sa tina orasul intr-o stare buna!:)Ar ajuta pe oricine cu toate ca el nu prea are venituri mari!:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Lamaiee

Nick-ul (in joc) : LemonadeE

Factiunea din care faceti parte : -

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Cred Ca Este Capabil De A Fii Primar!Este Un Player De Treaba Care Poate Ajuta Pe Oricine!Merita functia este un om activ!:)

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :uyork

Factiunea din care faceti parte : Grove

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Votul meu merge spre fantoma deoarece este un player activ, prietenos, ajuta playerii si cred ca se va descurca perfect in aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : HEdy

Factiunea din care faceti parte : SMURD

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : player serios, de treaba, activ si consider ca merita functia de primar. Sunt sigur ca se va descurca.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Debbi

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati: Lloyd

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este foarte vechi in comunitate da dovada de maturitate si cred ca merita aceasta functie ... poate chiar mai mult .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : aNNdreI

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un om capabil serios si activ si eu cred ca isi poate indeplini cu usurinta functia de prima chiar mi se pare un bun job pentru el.Se tine de cuvant si e prietenos

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Kiddo

Factiunea din care faceti parte :PD

Level (minim lvl 3) :10

Primarul pe care il votati :Lloyd

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un baiat capabil,serios,cu capul pe umeri.Este prietenos,nu este ipocrit si ar merita functia de primar si are stofa de primarel

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Alezander

Factiunea din care faceti parte : Grove

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati:found_cluj

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Da dovada de maturitate si este o fire foarte sociabila...si in plus il ajuta experienta

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Sayid

Factiunea din care faceti parte : Grove Street

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : RaKneT

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un player inteligent si capabil de ceea ce face , in acelasi timp este si un player vechi si descurcaret .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : kidzeen

Factiunea din care faceti parte : Grove Street

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : Lloyd

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este o persoana foarte sociabila,are o vechime in comunitate ceea ce reprezinta un avantaj,are destul de multa experienta in sa:mp,nu se da niciodata batut,nu are abateri de la regulament,indeplineste toate cerintele,ofera o mana de ajutor tuturor si cred ca se va descurca in postura de primar.Votul meu merge catre Lloyd. Mult succes!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Cnawp

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : found_cluj

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este o persoana foarte de treaba , care mereu iti sare in ajutor cand ai nevoie de ceva si cred ca ar fi cel mai potrivit din lista oferita pt primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Notram

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : found_cluj

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un om cum se cade , te ajuta oricand ii ceri ajutorul si este cel mai capabil pentru aceasta functie de pe lista canditatilor

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :ExTrEm

Factiunea din care faceti parte :The Triads

Level (minim lvl 3) :28

Primarul pe care il votati :raKneT

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Il votez pe raKneT pentru ca este activ , se ocupa de factiunea in care e , vechi in comunitate,face eventuri pentru playeri,etc.Eu cred ca este un primar bun.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Maryus

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 27

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi , activ . Mi'a demonstrat de multe ori ca este capabil de o functie si ca nu am gresit cand i'am intins mana . In F.B.I a facut o treaba foarte buna si cred ca se va descursa si cu functia de Primar .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : bL4cK_f@Lc0n

Factiunea din care faceti parte : NG

Level (minim lvl 3) : 22

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este vechi ,activ,il cunosc si stiu ca se va descurca

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...