Jump to content
Perpripiu

Votati primarul Sesiunea Noiembrie

Recommended Posts

Dupa analiza profunda asupra cererilor de candidatura am hotarat ca urmatorii candidati merg mai departe spre faza de votare :

raKneT

found_cluj

Fantoma

Madalin

Lloyd

Cei care nu sunt pe lista au fost respinsi din cauza unui sau mai multor motive, mentionate mai jos:

--> Lipsa de experienta in comunitate

--> Abateri grave de la regulamentul serverului

--> Lipsa abilitatii de a manageria factiunia, cat si functia de Game Master

--> Lipsa de activitate pe server

Veti vota dupa urmatorul model:

Nick-ul (in joc) :

Factiunea din care faceti parte :

Level (minim lvl 3) :

Primarul pe care il votati :

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :

Important !!!

Cea mai mica urma de frauda sau tentativa de frauda, poate duce la descalificarea din aceasta sesiunea. (include /w, bani, etc.)

Fiecare candidat sa isi aleaga un reporter pentru reclama, nu prea se vede bine cand aceelasi reporter face reclama la toti.

Fiecare candidat poate sa isi faca singur reclama prin atat prin news, cat si prin /ad la Cnn Lv.

Aveti timp de votare pana pe 1 Noiembrie 2011

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : The StaR

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 22

Primarul pe care il votati : fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Motivul pt care il votez pe fantoma este acela ca este un player serios,activ si te ajuta in totdeauna cand ai nevoie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Alex_Cristea

Factiunea din care faceti parte :Instructors

Level (minim lvl 3) :16

Primarul pe care il votati :Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :E un player de treaba,si cred ca e foarte potrivit pentru acest post de primar al serverului :).

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : ChipsEx

Factiunea din care faceti parte : Scoala

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : RaKnet

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pentru ca este un om de treaba si se implica in foarte multe lucruri ... Si daca va ales ca primar eventurile si toate actiunile serverului vor mult mai frumoase si interesante

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Ares

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi, care are cunostinte multe despre joc, stie cu ce se mananca SA:MP-ul, cu simtul umorului, dar si serios in momentele in care e nevoie, stie sa organizeze bine o echipa si cred ca se va ocupa foarte bine si de primarie.

VOTATI FANTOMA!!!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Alyyn7

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : deoarece este activ zi de zi, este serios si cred ca ar face o treaba buna, deci merita o mica sansa.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : sTyler

Factiunea din care faceti parte : F.B.I.

Level (minim lvl 3) : 22

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe Fantoma pentru ca este un player de treaba, activ, intelegator si vechi. Cred ca merita o sansa pentru acest post de primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : THC

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : Raknet

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : il votez pe raknet deoarece mi se pare cel mai capabil concurent pentru aceasta functie, este activ, stie ce trebuie sa fac si am incredere in succesul sau

Link to comment
Share on other sites

Guest TooFasTFourYou

Nick-ul (in joc) : 2fast4you

Factiunea din care faceti parte : -

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Motivul pentru care am ales sa-l votez este faptul ca este un bun player,perfect pentru primarul comunitatii noastre,cineva ce sunt sigur ca ne va ajuta si va face numai bine,mult succes.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Madalyn

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : Madalin

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : E un om super de treaba ... si`l cunosc de mult timp :D si cred ca e cel mai potrivit ptr functia asta :D !

VOTATI MADALIN

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul: Ryan

Factiunea din care faceti parte: FBI

Level: 15

Primarul pe care il votati: Fantoma

Motivul pentru care il votati: Este un player activ, serios, este de mult timp in comunitate, si mi se pare cel mai capabil pentru acest post dintre cei enumerati mai sus.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Dessire

Factiunea din care faceti parte: SMURD

Level (minim lvl 3): 18

Primarul pe care il votati: Lloyd

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Motivul pentru care votul meu merge spre acest candidat este datorita vechimi, activitari si implicarii lui pe acest server; un player glumet si de treaba + o cu, capul pe umeri si o varsta mai inaintata. ^^

Succes !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Razor_Lucy

Factiunea din care faceti parte :Civil :>

Level (minim lvl 3) : 18

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe el deoarece este un player activ,serios,intelegator si nu in ultimul rand si un player vechi.Sunt sigur ca ar face o treaba foarte buna.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : bibeLOW

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 19

Primarul pe care il votati : fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : este un player vechii in comunitate,activ si niciodata nu m-a refuzat cand i-am cerut ajutorul.Eu cred,ca el ar fi cel mai capabil dintre toti candidatii

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Clifford

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati : fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Motivul meu este clar, este un player vechi, foarte experimentat si cred ca este singurul de pe aceasta lista care merita funtia de Primar

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Andreea

Factiunea din care faceti parte : SMURD

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : Lloyd

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pararea mea e ca dintre candidati e singurul capabil de aceasta functie, este serios, are experienta in comunitate si activ si te ajuta in totdeauna.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Nutzu

Factiunea din care faceti parte :Civil

Level (minim lvl 3) :13

Primarul pe care il votati :Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un player foarte vechi,este sincer,nu este scarcit si in plus este si activ.Cred ca i-ar sta bine ca Primar si ar face tot pentru a ne fi Bine

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : AmericanCola

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati :fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player foarte vechi, este activ si are o foarte mare experianta si cred ca merita sa aiba aceasta functie

Link to comment
Share on other sites

Guest Amarok ?! oo yeaH :X

Nick-ul (in joc) :Amarok

Factiunea din care faceti parte : Scoala ( aka Mafia RoZ :D )

Level (minim lvl 3) : Da,am 19

Primarul pe care il votati : raKneT

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe raknet pentru ca este activ si il vad capabil,fiind in aceeasi factiune il vad cum analizeaza unele lucruri si este corect in orice decizie.In plus,http://imageshack.us/photo/my-images/252/samp031k.png/

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Berky

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 18

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il cunosc si imi este si prieteni si coleg de factiune si eu cred ca el s-ar descurca ce'l mai bine dintre toti canditatii , este serios,activ si cu experienta .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : mNz

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este singurul de pe lista care merita, este activ, este vechi pe acest server si capabil pentru a avea aceasta functie .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Mico

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : Fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Aleg sa-l votez pe Fantoma deoarece,pe langa faptul ca mi-e un bun prieten consider ca este apt pentru a deveni primarul nostru.De ce ? E simplu,este loial,este corect,are simtul umorului (foarte bine dezvoltat) si este genul care isi respecta cuvantul. Succes tuturor!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : m@yky

Factiunea din care faceti parte : SMURD

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Cred eu ca ar fii mai potrivit pentru aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : TayLorrrr

Factiunea din care faceti parte : Triade

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati : fantoma

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este cel mai capabil de pe aceasta lista, este un player activ si care poate ajuta incepatorii de pe server . Este cel mai potrivit pentru aceasta functie .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Sami

Factiunea din care faceti parte :UST

Level (minim lvl 3) :12

Primarul pe care il votati :raKneT

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Il votez pe raKneT pentru ca dupa parerea mea, este cel mai competent dintre cei de pe lista de mai sus, si este activ, iar daca ar fi el ales primar s-ar descurca bine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...