Jump to content
Old_Man

Sectia de votare

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) : Lloyd

Factiunea din care faceti parte :civil

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il cunsoc si este un baiat foarte activ si capabil pentru aceasta functie, este serios si cred ca ar merita din plin functia de primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Cheta

Factiunea din care faci parte: San Fierro Rifa

Level (minim level 3): 9

Primarul pe care il votati: Rujuc_Dragos

Motivul pentru care il votati: Este un jucator vechi al acestui server, stie ce ar trebui a faca in aceasta factiune si este capabil sa ajute si sa invete pe cei cu level mai mic si din partea mea ar trebui sa fie ales primar.

Link to comment
Share on other sites

Guest Seven Souls

Nick-ul (in joc) : LoVeLess

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 21

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un jucator vechi pe server, este foarte activ , capaboil si eu zic ca el merita sa detina aceasta fucntie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Flaky

Factiunea din care faceti parte: Police Department

Level (minim lvl 3): 15

Primarul pe care il votati: kWai

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Consider ca merita acest vot deoarece este un jucator foarte vechi in comunitate si cu multa experienta. Norocul sa fie de partea ta!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : NitroGeN

Factiunea din care faceti parte : SFR

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : Rujuc_Dragos

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un baiat de treaba , care intradevar cred si stiu sigur ca isi va face meseria de primar asa cum trebuie ! Votati Rujuc_Dragos PRESEDINTE :))

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Jackquou

Factiunea din care faceti parte :civil

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : il cunosc foarte bine , este vechi pe acest server si-a facut treaba in orice factiune sa dus si este competent pentru a primi functia de primar

Link to comment
Share on other sites

Guest CristiaNNNN

Nick-ul (in joc) : pErRy

Factiunea din care faceti parte : Armata

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : ShaKaLoo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte):E activ, am vazut ca se descurca si merita sa fie primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Sidelol

Factiunea din care faceti parte : Grove Street

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player activ, de treaba. Niciodata nu l-am vazut sa fi avut vreo plangere sau ceva de genul. Mi se pare cel mai competent si calificat concurent la presedentie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : DeXyY

Factiunea din care faceti parte : SFR

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Rujuc_Dragos

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Rujuc_dragos este un player foarte activ , care niciodata nu se lasa batut si vrea tot mai mult , poti glumii cu el , poti lucra cu el , este un player exemplu

Link to comment
Share on other sites

Guest Claudiu_Hohota

Nick-ul (in joc) :Hohota

Factiunea din care faceti parte :Politicieni

Level (minim lvl 3) :5

Primarul pe care il votati :Rujuc_Dragos

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Il votez pe Rujuc_Dragos pentru ca este un jucator foarte activ,si pe timpul cat a fost in factiunea Politicienii a avut o activitate foarte buna.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :HKR

Factiunea din care faceti parte :PD

Level (minim lvl 3) :22

Primarul pe care il votati :Rujuc_Dragos

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Din lista de mai sus mi se pare cel mai capabil , este un player devotat functiei pe care o detine si cred ca v-a face o treaba foarte buna

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Star_kidd

Factiunea din care faceti parte : DNB

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un jucator responsabil, isi indeplineste treaba si nici odata nu se da batut. Il cred cel mai in stare pentru aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : BeNNy

Factiunea din care faceti parte : -

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : ShaKaloo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Shakaloo este un jucator vechi cu experienta care dupa parerea mea o sa se descurce foarte bine ca primar :happy1:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul: HawX

Factiunea din care faceti parte: Ballas

Level: 11

Primarul pe care il votati: Semos

Motivul pentru care il votati: Votez Semos pentru ca consider ca este apt pentru aceasta functie si este destul de activ, si eu cred ca o sa se descurce bine daca va primi aceasta functie.

Scuze ca ma bag,dar te votezi singur ? El mai are contul HawX si Semos ( se pot verifica IP-urile )

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Alfredo

Factiunea din care faceti parte : -

Level (minim lvl 3) : 4

Primarul pe care il votati : Rujuc_Dragos

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un baiat care se implica ,un jucator cu experienta ,si cu spirit de munca si de echipa si numai prin el orasul v'a arata mai bine !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Tudor_Cernat

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : Rujuc_Dragos

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Dragos este o persoana deschisa , gandeste limpede si este drept din punct de vedere moral. O astfel de persoana este cea mai potrivita pentru functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Alyyn7

Factiunea din care faceti parte : The Mafia

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : ShaKaLoo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Votez Shakaloo deoarece este un player vechi,serios,capabil,activ si sunt sigur ca va face o treaba foarte buna in calitate de primar :D

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Camorra

Factiunea din care faceti parte : Grove

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : Kwai

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il cunosc de ani de zile si cred ca merita sa fie primar pentru ca are experienta si merita sansa de a fi primarul orasului San Andreas. Plus ca va face treaba buna.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :umek

Factiunea din care faceti parte :civil

Level (minim lvl 3) : 17

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi,este activ,poate face fata functiei de primar,si merita aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :KenVelo

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) :6

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Votez Debbi deoarece este vechi in comunitate, este serios, capabil, este responsabil si va fi un primar bun :)

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Nutzu

Factiunea din care faceti parte :SFR

Level (minim lvl 3) :8

Primarul pe care il votati :Rujuc_Dragos

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Rujuc_Dragos stie sa iti faca treaba foarte bine si ii sta bine ca Primar.Este activ si foarte sincer zic eu dar credeti ce vreti, eu v-am spus ce am avut de zis

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Kile

Factiunea din care faceti parte : Ballas :wub:

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un om serios, activ, capabil pentru functie, care va fi dispus oricand sa ajute pe cineva. Cred ca va face o treaba minunata .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Cretu

Factiunea din care faceti parte : GROVE STREET

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Din aceasta lista Debbi mi se pare cel mai potrivit pentru postul de primar.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...