Jump to content
Old_Man

Sectia de votare

Recommended Posts

Candidatii sunt :

Semos

keez

Debbi

Mugur

kWai

Rujuc_Dragos

Ares

ShaKaLoo

Fie ca cel mai bun sa castige.

Veti vota dupa urmatorul model

Nick-ul (in joc) :

Factiunea din care faceti parte :

Level (minim lvl 3) :

Primarul pe care il votati :

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :

Aveti timp de votare pana pe 01.09.2011

Semos - descalificat link

ATENTIE !!!

Frauda se pedepseste cu excluderea candidatului din tur. Voi verifica log-urile zilnic, deci va sfatuiesc sa nu incercati sa va cumparati voturile.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul: Sami

Factiunea din care faceti parte: Armata.

Level: 9.

Primarul pe care il votati: Rujuc_Dragos

Motivul pentru care il votati: Votez Rujuc_Dragos pentru ca eu consider ca este apt pentru aceasta functie si este destul de activ, si cred ca o sa se descurce bine daca va primi aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Cnawp

Factiunea din care faceti parte : Hitman Agency

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : kWai

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un om capabil , de treaba , serios, este activ si are experienta pe server , pare cel mai competent din lista candidatilor expusa mai sus.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :itv.dRey

Factiunea din care faceti parte :Armata

Level (minim lvl 3) :14

Primarul pe care il votati :kWai

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un player competent, prietenos cu oamenii care stie sa explice o problema si este foarte intelegator cu cei din jur !

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : T.Michael

Factiunea din care faceti parte : License Faction

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : Ares

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : In primul si in primul rand vreau sa mentionez ca Ares este un om serios si intelegator , oricand dispus sa ajute un jucator. Ori de cate ori vei avea nevoie de el va fi la dispozitia ta.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : CioCio

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : kWai

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : kWai este un om capabil,care a mai avut leader in trecut si stie cum sa se ocupe de o factiune sau un oras.Este responsabil si cred ca ar face o treaba foarte buna pentru orasul Los Santos. :tiphat:

Votez kWai !!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Razor_Lucy

Factiunea din care faceti parte : The Triads

Level (minim lvl 3) : 18

Primarul pe care il votati : ShaKaLoo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : O fie el putin nub dar sunt foarte sigur ca o sa se descurce de minune.Il cunosc de mult si mereu cand i'am cerut ajutorul ma ajuta si sunt sigur ca asa o sa faca si cu playerii mai mici care invata acum sa joace.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :rGk

Factiunea din care faceti parte :Consilieri(rank5)

Level (minim lvl 3) :4

Primarul pe care il votati :Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Il votez pe Debbi pentru ca este un player vechi,cu experienta si cu bun simt.Am avut ocazia sa lucrez cu el in trecut si i-am observat calitatile de lider.Din punctul meu de vedere Mugur ar fi un primar care s-ar tine de promisiuni.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai Razvan

Nick`ul ( in joc ) : Teddy.

Factiunea din care faceti parte : Politicieni.

Level ( minim Level 3) : 7.

Primarul pe care il votati : Rujuc_Dragos.

Motivul pentru care il votati ( minim 20 de cuvinte ) : Doresc sa`l votez pe Rujuc_Dragos pentru ca a dovedit ca este un Player capabil, Fair Player si de incredere. Consider ca merita aceasta functie si isi va face bine treaba.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul: HawX

Factiunea din care faceti parte: Ballas

Level: 11

Primarul pe care il votati: Semos

Motivul pentru care il votati: Votez Semos pentru ca consider ca este apt pentru aceasta functie si este destul de activ, si eu cred ca o sa se descurce bine daca va primi aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : filtzeR

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 13

Primarul pe care il votati : kWai

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Mi-a fost foarte greu sa aleg dintre el si Debbi, dar l-am ales pe el fiindca m-a ajutat mereu cand am avut nevoie, este un om matur, cu picioarele pe pamant, mereu cand i-am cerut sfaturi m-a ajutat si eu apreciez asta. Cred ca v-a face fata cu brio acestei provocari.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : HEdy

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 16

Primarul pe care il votati : Rujuc_Dragos

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player de treaba, FP si glumet in acelasi timp. Consider ca poate face fata acestei functii.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :BoBiTza

Factiunea din care faceti parte : Paramedic

Level (minim lvl 3) : 5/6

Primarul pe care il votati :ShaKaLoo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Cai jmecher de jmecher mafiot si merita sa fie votat nea ajutat pe toti tot deauna.El ne va ajuta de va fi primar si totodata ne va sluji si ne va da banii pt cei cu lvl 5-

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : SlowLy.

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : Rujuc_Dragos

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe Rujuc_Dragos deoarece a dovedit ca este un player model , capabil si de mare incredere. Daca va castiga aceste alegeri cred ca va face o treaba foarte buna.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Sayid

Factiunea din care faceti parte : San Fierro Riffa

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Rujuc_Dragos

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe Rujuc_Dragos deoarece este un om capabil in ceea ce face si este foarte intelegator si ascultator.Fie ca cel mai bun sa castige !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : wHere

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : kWai

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : il votez pe kWai deoarece este capabil, responsabil ptr functia de primar

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Meleagru

Factiunea din care faceti parte : DNB

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : ShaKaLoo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Am ales sa il votez pe ShaKaLoo pentru ca este un player vechi si consider ca este capabil pentru aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Calypso

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : kWai

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este demn de functia aceasta si stiu ca se va tine de toate promisiunile. In plus este un player vechi si serios.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : BorneoJr

Factiunea din care faceti parte : Sunt civil

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : kWai

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe kWai pentru ca este activ, are maturitatea necesara, are experienta ca jucator foarte vechi si merita functia de Primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Th3Master

Factiunea din care faceti parte :Ballas

Level (minim lvl 3) :12

Primarul pe care il votati :SEMOS

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Cai Jmecher pt ca e de mult activ nu face abuz e respectabil si se va descurca cu toate problemele....... RESPECT

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : f1re

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : kWai :wub:

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Merita, e vechi, capabil, fost mare DM-ist, i s-ar potrivii o factiune de genu'. Sunt 100% ca daca va fi primar nu va dezamagii deloc + ca poate sa fie printre cei mai activi primari de pana acum .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Lee

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 14 :>

Primarul pe care il votati : ShaKaloo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este vechii pe LinkMANIA stie sa joace foarte bine samp , este un baiat de treaba , stie sa se controleze si cred ca este capabil pt aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : VicenTzo

Factiunea din care faceti parte : Mafia

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : ShaKaLoo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte):E activ, de treaba ajuta playeri in orce situatie , este capabil de acceasta functie . Merita votul meu!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : gL_Smithionut

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Rujuc_Dragos

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Baiat , educat si cu bun simt . Consider ca a jucat destul de mult pe server si merita si el o functie . Si in plus e cel mai capabil din lista de mai sus .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : FullSpeed

Factiunea din care faceti parte : Grove Street

Level (minim lvl 3) : 21

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este vechi in comunitate , activeaza zi de zi si este cel mai competent pentru a detine functia de primar din acea lista .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...