Jump to content
Old_Man

Sectia de votare

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) :sRs

Factiunea din care faceti parte :Grove

Level (minim lvl 3) :14

Primarul pe care il votati :Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Deoarece il vad cel mai capabil din lista de mai sus, este activ, cu capul pe umeri, sunt sigur ca va face o treaba buna :)

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : TheOne

Factiunea din care faceti parte : Scoala

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este cel mai capabil pentru functia asta, dintre cei alesi, are vechime si experienta in comunitate si e unul din putinii playeri cinstiti.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : TyBy

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : este serios,activ,capabil,stie de gluma si tot timpul iti este la nevoie ,organizeaza eventuri destul de frumoase si este un p[layer de gasca

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : JaLoL

Factiunea din care faceti parte : NG

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pai in primul rand este un player vechi,serios,activ si organizeaza multe eventuri pe zi . Eu il vad cel mai capabil din aceasta lista

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : IuonaK

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : kWai

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi,serios,capabil pentru a primi aceasta functie,are experienta,cunoaste regulile si le respecta,merita votul meu.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Alessyo

Factiunea din care faceti parte : Scoala

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este cel mai capabil pentru functia asta, dintre cei alesi, are vechime si experienta in comunitate si e unul din putinii playeri cinstiti.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Juan

Factiunea din care faceti parte : Scoala

Level (minim lvl 3) : 13

Primarul pe care il votati : ShaKaLoo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : E un baiat cumsecade, este descurcaret, il cunosc de ceva vreme si mi-a dovedit ca este capabil, o poate dovedi oricui. Se implica foarte mult si pune suflet in ceea ce face, iar functia de primar i s-ar potrivi de minune. Bafta ShaKaLoo, e timpul sa fii bagat mai mult in seama!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Sucre

Factiunea din care faceti parte : civil

Level (minim lvl 3) : 17

Primarul pe care il votati : Gigi_Gagicaru

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Are stofa de primar si este un om care stie sa conduca acest server fiind primar.E de treaba si cuminte numele lui il caracterizeaza,multe secretare vor sa le fie sef.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Specter

Factiunea din care faceti parte : Agentia Hitman

Level (minim lvl 3) : 15 parca

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un player activ si cu capul pe umeri , fara un trecut prea patat deci ar merita si el o sansa macar ca primar :)

#snagov , Gigi al tau nu e in lista din primul post , deci iti poti indrepta votul spre altcineva.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Dennys

Factiunea din care faceti parte : Politicienii

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este foarte activ, de treaba , nu provoaca scandaluri se intelege bine si cu consilierii la fel si cu toti jucatori si depune mult suflet in ceea ce face . Cred ca merita o sansa .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Panther

Factiunea din care faceti parte : UST

Level (minim lvl 3) : 15

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pai sunt multe cuvinte de lauda pe care pot sa le spun despre Debbi, este un om cu care poti discuta multe chestii , inainte sa faca ceva intai gandeste , este matur in gandire si cred ca indeplineste toate conditile pentru functia de primar .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : GriGoRaS

Factiunea din care faceti parte : SMURD

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati : Pentru ca este foarte vechi , activ , corect , si este singurul care merita aceasta functie si evident singurl care poate conduce acest oras !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : keez

Factiunea din care faceti parte :SFR

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : kwai

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : este activ, si dintre toti candidatii el este cel mai capabil , este vechi , a mai detinut o functie , inainte de wipe , si cred ca va lua in seriozitatea aceasta functie daca o va primi.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :[uSB]Attobyte

Factiunea din care faceti parte :DNB

Level (minim lvl 3) :14

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati :Este un player de treaba, competent si destul de activ, consider ca se va descurca destul de bine ca primar :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Denisse

Nick-ul (in joc) : DeeNy

Factiunea din care faceti parte : Politicieni

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : kWai

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Are vechime pe server, este capabil ,stie sa se descurce in orice situatie si mi se pare cel mai potrivit pentru aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Sebb

Factiunea din care faceti parte : Politicieni

Level (minim lvl 3) : 4

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este unul dintre cei mai vechi candidati, cu o destula experienta si foarte capabil pentru aceasta functie. Cu siguranta va face o treaba foarte buna.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : RoBerTzIcHa

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 11

Primarul pe care il votati : Ares

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe Ares,deoarece este un player vechi si cu experienta pe server.Are bun simt si consider ca este cel mai capabil pentru aceasta functie.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Aghinitei_Alexandru

Factiunea din care faceti parte :Da Nang Boys

Level (minim lvl 3) :6

Primarul pe care il votati :Semos

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Il votez deoarece este un player activ,fara un trecut rau,capabil,respectat si merita foarte mult sa fie primar.Respect Semos

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : LoVeStaR

Factiunea din care faceti parte : Armata

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un player activ si da dovada de seriozitate.Pune suflet in ceea ce face,este competitiv, descurcaret,promite multe lucruri si sper sa se tina de promisiuni.Cred ca am facut alegerea buna si ii urez multa bafta in ceea ce si-a propus.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Lancer

Factiunea din care faceti parte : -

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Avand in vedere urmatoarele lucruri il votez pentru ca este un player capabil din punctul meu de vedere si ia in serios sarcinile pe care le are de indeplinit.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :ExTrEm

Factiunea din care faceti parte :F.B.I

Level (minim lvl 3) :23

Primarul pe care il votati :Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : De treaba , cred ca este cel mai capabil dintre toti candidatii.Este de incredere cred ca poate ajuta playerii de lvl 1-5.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : vLN0994

Factiunea din care faceti parte : Armata

Level (minim lvl 3) : 18

Primarul pe care il votati : Kwai

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un player activ ,serios si este un vechi membru al sv.Cred ca am facut alegerea buna si sper sa ai noroc sa ocupi aceasta functie .Multa bafta.

Link to comment
Share on other sites

stop vot ... fix 24 ore .. fara 2 min .

in functie de voturile voastre si de candidat .. votul meu este decisiv.

numarul de voturi :

Semos adio si nu am cuvine .. -1 voturi

keez 0 voturi

Debbi 49 voturi

Mugur 0 voturi

kWai 33 voturi

Rujuc_Dragos 19 voturi

Ares 3 voturi

ShaKaLoo 11 voturi

drept urmare cu 49 de voturi + 51 de la mine ...

noul primar este Debbi.

felicitarile, masa si dansul pe srv :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...