Jump to content
Old_Man

Sectia de votare

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) : shp4nky

Factiunea din care faceti parte : Agentia Hitman

Level (minim lvl 3) : 20

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Il vad cel mai competent dintre cei de mai sus,am avut ocazia sa stau de vorba cu el in nenumarate situatii si mi-am dat seama ca are o gandire matura si e responsabil.Sunt sigur ca va face treaba buna daca va fi ales de cetateni.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : D3v1L

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 13

Primarul pe care il votati : kWai :wub:

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi, cu experienta si cel mai capabil dintre candidati. Cred ca ar merita o sansa in functia de primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Pityc

Factiunea din care faceti parte: Grove Street

Level (minim lvl 3): 10

Primarul pe care il votati: kWai

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Consider ca merita acest vot deoarece este un jucator foarte vechi in comunitate si cu multa experienta. Norocul sa fie de partea ta!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : sMokeR

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este unul dintre cei mai vechi candidati, cu o destula experienta si foarte capabil pentru aceasta functie. Cu siguranta va face o treaba foarte buna. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): ShaKaLoo

Factiunea din care faceti parte: Grove Street

Level (minim lvl 3): 14

Primarul pe care il votati: Rujuc_Dragos

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): " merita sa fie ales primar se descurca bine cu factiune " fie ca cel mai bun sa castige :))

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Rujuc_Dragos

Factiunea din care faceti parte: SFR

Level (minim lvl 3): 9

Primarul pe care il votati: shakaloo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este un baiat de treaba, serios, muncitor care cred ca-si va face bine treaba la primarie. Fie ca cel mai bun sa castige !!

Link to comment
Share on other sites

Guest raKneT

Nick-ul (in joc) : raKneT

Factiunea din care faceti parte : FBI

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : kWai

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Il votez pe kWai deoarece consider ca este cel mai capabil dintre cei care au fost alesi sa candideze.Stie sa intretina o factiune,este foarte vechi pe server, de treaba,matur.

Link to comment
Share on other sites

• Nick-ul (in joc): Dianne

• Factiunea din care faceti parte: Politicieni

• Level (minim lvl 3): 3

• Primarul pe care il votati: Debbi

• Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Il cunosc de foarte mult timp, am avut sansa de al testa, de al cunoaste. E istet, descurcaret, sociabil. Stiu ca e capabil de aceasta functie, ba mai mult, sunt sigura ca se va descurca cu brio.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Egglol

Factiunea din care faceti parte : Police Departament

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : kWai

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi , capabil si este foarte prietenos cu toata lumea.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Tiepolo

Factiunea din care faceti parte : Grove St.

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Deoarece oricand ai nevoie te ajuta, este vechi in comunitate, este extrem de activ , ajuta playerii de level mic cu diferite explicatii , dupa parerea mea este cel mai competent.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :VLd.

Factiunea din care faceti parte :UST

Level (minim lvl 3) :15

Primarul pe care il votati :Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un baiat cu experienta,de treaba,serios,vechi pe servar si ar merita sa fie ales primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :ALIK

Factiunea din care faceti parte :UST

Level (minim lvl 3) :7

Primarul pe care il votati :Rujuc_Dragos

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte):Votez Rujuc_Dragos pentru ca este cel mai serios si cel mai activ dintre toti si este unul de printre veteranii serverului.

Link to comment
Share on other sites

• Nick-ul (in joc): Otz3larul

• Factiunea din care faceti parte: Civil

• Level (minim lvl 3): 8

• Primarul pe care il votati: Debbi

• Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Il cunosc de multa vreme, m-a ajutat cand am avut nevoie. Un player serios, activ si cred ca merita sa fie primar.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Stefan

Factiunea din care faceti parte : Mafia

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : Ares

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Sunt 3 baieti foarte buni care candideaza in acelasi timp (kwai,debbi,ares),dar ares a mai fost primar si stie cum sa se descurce .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : The StaR

Factiunea din care faceti parte : National Guard

Level (minim lvl 3) : 18

Primarul pe care il votati : ShaKalOo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe ShaKalOo deoarece este un membru vechi al comunitatii, serios, activ si nu se inlatura niciodata de la nimic.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : .Pinkkyy.

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 10

Primarul pe care il votati : kWai

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Mi se pare un baiat de treaba si cred ca o sa se descurce foarte bine ca primar si este activ , vechi si cred ca o sa fie cel mai bun

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : White

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 12

Primarul pe care il votati : kWai

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Dupa mine este cel mai capabil din toti acesti concurenti ,nu cred ca nu s'ar descurca in rolul de primar :),Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Mugur

Factiunea din care faceti parte : civil

Level (minim lvl 3) : 14

Primarul pe care il votati : debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : debbi este un om capabil,care a mai avut leader in trecut si stie cum sa se ocupe de o factiune sau un oras.Este responsabil si cred ca ar face o treaba foarte buna pentru orasul Los Santos. :tiphat:

Votez debbi !!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : IceWord

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : kWai

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player care isi face treaba, glumet si nu te plitisesti niciodata cu el si cred ca daca va ajunge primar isi va face treaba exemplar:) Succes!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Gicisan

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este un om de treaba, capabil, activ,un om care se tine de treaba si cred ca va face o treaba foarte buna.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : BorneoJr

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : kWai

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este un om in care poti avea incredere, membru foarte vechi si activ, si cred ca se va descurca foarte bine.

Link to comment
Share on other sites

Guest smokydrift

Nick-ul :SmoKyDriFt_

Factiunea din care faceti parte :Civil

Level:4.

Primarul pe care il votati :Debbi

Motivul pentru care il votati :Debbi este un om capabil si stie sa se ocupe de Los Santos este mereu activ si cred ca va fi un primar bun . Bafta debbi :dance:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Colinzink

Factiunea din care faceti parte : -

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : kWai

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi , capabil si este foarte prietenos cu toata lumea.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : MrPiciu

Factiunea din care faceti parte : /

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe Debbi deoarece el intotdeauna a stiut de inseamna sa-mp, jocul in echipa. A ajutat o gramada de lume si de aceea cred ca el ar trebui sa fie primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : FlaviusCR7

Factiunea din care faceti parte : Grove Street

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : Debbi

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Pentru ca este un jucator serios cu experienta pe server si foarte activ.Cu siguranta este cel mai in masura sa preia functia de primar .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...