Jump to content
Adi

Votati Primarul

Recommended Posts

Nick-ul (in joc) : Paul_Pop

Factiunea din care faceti parte : National Guard.

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Eu il votez pe billo deoarece dintre toti candidatii,el este cel mai vechi in comunitate,este competent si foarte de treaba.Merita sa detina aceasta functie. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Extaz

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Vechi , matur , sigur pe el a facut treaba foarte buna si ca lider , si sunt sigur ca se va descurca si ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :matejakezmaN

Factiunea din care faceti parte :Civil

Level (minim lvl 3) :3

Primarul pe care il votati :Andreidef

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Pentru ca este un tip care pune suflet in tot ceea ce face si ii ajuta pe toti cei din jur

Link to comment
Share on other sites

Guest Popik

Nick-ul (in joc) : Kazonde

Factiunea din care faceti parte : Ballas

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe Billo deoare ce este matur , capabil si serios , face eventuri si este activ . Nu vad pe cineva mai serios si activ dintre candidati .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Alexinho

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il stiu de 2 ani jumatate, a demonstrat de atatea ori ca stie cu ce se mananca functiile pe linkmania. A facut treaba buna oriunde a fost pus, o persoana serioasa, demna si capabila pentru aceasta functie :)

Link to comment
Share on other sites

Guest WhiteSword

Nick-ul (in joc) : phantastic

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Andreidef

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe Andreidef pentru ca este un player nou in comunitate ( cel putin asa cred ) si ar fi ok sa vedem ce sa faca,sa ii lasam si pe cei noi sa primeasca o functie pe server sa demonstreze ca sunt capabili.Din punctul meu de vedere Andreidef este capabil pentru aceasta functie.Mult succes!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Mitasik

Factiunea din care faceti parte: Hitman

Level (minim lvl 3): 7

Primarul pe care il votati: Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il cunosc de mult timp, am lucrat mult cu el si stiu ca este capabil pentru aceasta functie + mi s-a parut unul dintre cei mai buni sefi (lideri) pe care i-am avut :)

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): [Coco]

Factiunea din care faceti parte: Armata

Level (minim lvl 3): 4

Primarul pe care il votati: Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un membru al comunitatii care a ajutat si sa presupunem ca ar merita o sansa.

Link to comment
Share on other sites

Guest MoNdEo007

Nick-ul (in joc) : fLuEnCE

Factiunea din care faceti parte : Hitman

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un jucator activ , de increde si un bun organizator al unui grups. Merita votat

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Granea27

Factiunea din care faceti parte : Scoala

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe Erick deoarece mi-a lasat o impresie buna si mi-a parut un player capabil. Pe langa faptul ca are experienta, mai este si activ.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Ryan

Factiunea din care faceti parte : Scoala

Level (minim lvl 3) : 4

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : L-am ales pe Erick pentru ca mi se pare un player competent si sunt sigur ca va face o treaba buna daca va fi ales ca primar

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : wHere

Factiunea din care faceti parte : Civilian

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : l-am votat pe erick ptr ca este un player model ,respectos ,competent si s-ar potrivi pt aceasta functie

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : GuessWho

Factiunea din care faceti parte :Dang Nang Boy' s

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pentru ca e un pleyer cu vechime pe sv , asi fate treaba cum sti-e el ami bine, si cred ca sa fie un primar super tare .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : neeeee

Factiunea din care faceti parte : Grove Street

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Il votez pe EricK pentru ca e un jucator capabil, se intelege bine cu toti, te ajuta cand ai nevoie, si pentru ca merita din plin.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : bL4cK_f@Lc0n

Factiunea din care faceti parte : SFR

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este foarte vechi in comunitate si cred ca se pricepe in ceea ce face ,dar mai este si foarte activ.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : cristy71sf

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : Am,dar n`am de buy

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player foarte vechi,cu bun simt, ajuta playerii si cred ca merita aceasta functie de Primar pe deplin.

Link to comment
Share on other sites

Guest bento_boy

Nick-ul (in joc) : benTo

Factiunea din care faceti parte : The Triads

Level (minim lvl 3): 8

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este vechi in comunitate, Ajuta playerii, Este foarte Activ si cred ca merita aceasta Functie !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : bL@cK

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Dupa parerea mea, Billo este un player vechi, activ si intelegator. Dintre toti cei care candideaza, consider ca billo este cel mai potrivit pentru functia de primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Notram

Factiunea din care faceti parte : Civil

Level (minim lvl 3) : 3

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Erick este un player vechi,capabil si foarte activ,dupa parerea mea el este singurul de pe lista care merita aceasta functie !

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): BAdu

Factiunea din care faceti parte: Armata

Level (minim lvl 3): 4

Primarul pe care il votati: Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este in primul rand activ, este in acelasi rand atent cu ceilalti, capabil sa detina o functie cu responsabilitati, are experienta, si are bani destui, nu mai tre sa fure cum fac astia de la putere.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): CioCio

Factiunea din care faceti parte: PD

Level (minim lvl 3): 9

Primarul pe care il votati: Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : A fost un lider foarte bun in PD si il cunosc si stiu ca s-ar putea descurca.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Diablo

Factiunea din care faceti parte: Grove Street

Level (minim lvl 3): 5

Primarul pe care il votati: Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un om,pur cu o voiinta de fier, respectos...mereu capabil, Matur..inteligent.Pe scurt ,omul potrivit pentru,acest post!.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) :Gabriel.lch

Factiunea din care faceti parte :none

Level (minim lvl 3) :3

Primarul pe care il votati :billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este cel mai capabil din acea lista doarece a mai fost si inainte de wipe primar si sa descurcat de minune

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Radu05

Factiunea din care faceti parte : civil

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Sper intr-un viitor mai bun al LS-ului in care coruptia si cersatoria va fi diminuata sau chiar stopata de acest viitor primar, Billo.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : umek

Factiunea din care faceti parte : civil

Level (minim lvl 3) : 4

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : este un jucator foarte activ,foarte vechi si eu cred ca merita din plin sa castige alegerile pentru primar.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...