Jump to content
Adi

Votati Primarul

Recommended Posts

Nick-ul (in joc): Maryus

Factiunea din care faceti parte: F.B.I

Level (minim lvl 3): 11

Primarul pe care il votati: Extrem

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi , activ si competent . Ii place sa ajute playerii de level mic si cred ca va face o treaba buna . Mi se pare cel mai capabil din toata lista .

Link to comment
Share on other sites

Guest CrazyWinn

Nick-ul (in joc): CrazyWinn

Factiunea din care faceti parte: Grove Street

Level (minim lvl 3): 3

Primarul pe care il votati: Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi , activ si competent . Sa descurcat bine ca lider Triads ..

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Florin

Factiunea din care faceti parte: Hitman

Level (minim lvl 3): 7

Primarul pe care il votati: Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este cel mai vechi in comunitate din cei care candideaza si consider ca este capabil pt. aceasta functie si ca mai merita o sansa.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Jack

Factiunea din care faceti parte: Police Departament

Level (minim lvl 3): 8

Primarul pe care il votati: Extrem

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Singurul capabil,ceilalti candideaza doar pentru a deveni vedete peste noapte,are experienta si tot ce-i trebuie pentru a deveni primar

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): cocaina

Factiunea din care faceti parte: Police Departament

Level (minim lvl 3): 3

Primarul pe care il votati: Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : E singurul dintre toti care mi s-a parut capabil pentru a deveni primar, are vechime, stie joaca, e activ si competent, s-a descurcat ok peste tot pe unde a fost .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Dominic

Factiunea din care faceti parte: The Mafia

Level (minim lvl 3): 4

Primarul pe care il votati: Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player vechi,capabil, serios si dintre toti candidatii, el cred ca o sa se descurce cel mai bine.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Joint_Pit

Factiunea din care faceti parte : Grove ST

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Consider ca este cel mai potrivit pentru aceasta functie, il cunosc de mult timp. Este activ, serios, intotdeauna gata sa te ajute.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): Skybrax

Factiunea din care faceti parte : SMURD

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati: billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte): Este un jucator foarte experimentat, cu cea mai mare vechime pe server dintre candidati. A mai fost lider LCN, The Mafia, PD, Primar si cred ca este omul potrivit pentru aceasta functie pentru ca si-a respectat promisiunile (in mandatul anterior).

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Smiley

Factiunea din care faceti parte : Police Departament

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un baiat serios , capabil , intotdeauna gata sa te ajute. Il cunosc de mult timp si consider ca merit aceasta functie.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc):Perpripiu

Factiunea din care faceti parte: Ballas

Level (minim lvl 3): 7

Primarul pe care il votati: Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un membru vechi al comunitati, are activitate destul de mare. Si ar fi o sansa in plus sa demonstreze de ce este instare, sa ne arate ce are experienta...

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : PeTRo

Factiunea din care faceti parte : Da Nang Boys

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Mi se pare ca este cel mai capabil dintre toti candidatii. Nu-l cunosc personal dar am dat o licenta sau doua cu el si mi s-a parut un tip de treaba si serios. Cred ca va face o treaba foarte buna.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Jie

Factiunea din care faceti parte : Triade

Level (minim lvl 3) : 9

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un membru vechi, are o activitare ridicata pe server, are experienta in a conduce si mi se pare a fi cel mai competent player de pe lista de candidati.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : MrLexNo1

Factiunea din care faceti parte : SMURD.

Level (minim lvl 3) : 6

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Cred ca este unul dintre candidatii perfecti pentru functia de primar. Este un membru vechi al comunitatii care a aratat de-a lungul timpului ce poate si sunt de parere ca ar mai merita o sansa.Este activ,serios si merita functia de primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Lunatick

Factiunea din care faceti parte : Grove Street.

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Este un player foarte activ al servarului, are capacitatea de a conduce o factiune si are o stare financiara buna in joc.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : geoth3

Factiunea din care faceti parte : civil

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pentru ca este un player capabil, a demonstrat asta si in trecut. De asemenea si billo s-ar descurca, dar el a mai fost si ar fi indicat sa mai aiba si altii o sansa. Erick nu va dezamagi

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Stefan

Factiunea din care faceti parte : Scoala

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Merita sa detina aceasta functie deoarece este un player activ,de treaba,stie sa se descurce in orice situatie si cred ca o sa se descurce ca primar.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : 73rM1n470r

Factiunea din care faceti parte : SFR

Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Pe Billo mi l-au recomandat multi prieteni , este foarte activ si de treaba . Se va descurca ca primar daca este ales .

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Don_Antonio

Factiunea din care faceti parte :Scoala

-Level (minim lvl 3) : 8

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Votez Erick pentru ca e un player de treaba si activ pe server. Ajuta toti playeri care au probleme!!! Deci eu cred ca Erick e cel mai in masura sa devina primar!!!

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : BlackDemo

Factiunea din care faceti parte :Civil

-Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : Erick

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte: Cosnider ca Erick este cel mai in stare sa devina un primar. Il cunosc de mult timp si stiu ca va face o treaba buna.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Alfredo

Factiunea din care faceti parte :-

Level (minim lvl 3) : 4

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : EricK este un player cu experienta pe acest mod (GF) deoarece a jucat si pe vechiul mod si cred ca ar putea face fata acestei provocari.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : InkAndreI

Factiunea din care faceti parte : F.B.I

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Merita sa fie primar, si eu cred ca va face o treaba buna. Este cel mai capabil din lista si este si activ.

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : kWai

Factiunea din care faceti parte : PD

Level (minim lvl 3) : 7

Primarul pe care il votati : EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Singurul din lista de mai sus caruia i s-ar potrivi jobul acesta , singurul care il merita ... si singurul de acolo care nu o sa dezamageasca daca o sa fie pus acolo ..

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : Insomnia7

Factiunea din care faceti parte : Agentia Hitman

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : Billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Un jucator vechi,responsabil,dupa parerea mea ar fi cel mai bun pentru acest post de primar,MERITA.Cum a facut treaba buna pe unde a fost,va face si aici. VOT BILLO.

Billlaaaa :wub:

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc): FashionVictim

Factiunea din care faceti parte: PD

Level (minim lvl 3): 3

Primarul pe care il votati: EricK

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) :Este un om capabil pentru aceasta functie , merita sa fie primar , nu face diferente va trata toti playrii la fel , este un om responsabil stie ce face si mereu ia o decizie buna

Link to comment
Share on other sites

Nick-ul (in joc) : GrEaTBiRD

Factiunea din care faceti parte : Civilian.

Level (minim lvl 3) : 5

Primarul pe care il votati : billo

Motivul pentru care il votati (Minim 20 de cuvinte) : Player care se tine de treaba, ambition, isi cunoaste rostu in jocu asta. Legat de ambitie, mi-a demonstrat in diferite ocazii ca poate. :right:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...