Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Departamentului de politie

Recommended Posts

In primul rand multumesc pentru apreciere dar sa stii ca nu ma consider domn , inca.. In al 2 lea rand, Covaler este NG ,nu PD ,iar pe langa noi mai era si Paul_Pop , de asemenea NG . In fine , nu asta conteaza , ci ma mira tupeul cu care vii sa ma postezi in ciuda faptului ca stii foarte bine ca ai gresit . Deci , eram 4 oameni , voi erati 6 si va duelati la banca . V-am rugat sa eliberati zona , unii au fugit alti au ramas , te-am vazut pe tine ca trageai dupa grove , l-ai nimerit si ai primit wanted 1 pt civ atac . In continuare ,te-ai predat , ai urcat in masina si te-am dus sectie . Pe drum ne-ai adreasat niste cuvinte jignitoare foarte urate , pe care le voi posta mai jos alaturi de celelalte SS-uri . Dupa asa limbaj tot tu vii si faci post ? In fine , la final , eu eram deja inspre celule cand CovaLer te-a omorat la door , nu eu, urmand ordinul superiorului sau , paul_pop de a te omori din cauza cuvintelor adresate.

Aici sunt pozele care clarifica situatia ta . Apropo nene ''ABUUZ ABUUZ'' sau ''corectzi'' , ''baietzi'' , ''viatza plina'' samd , lasa cearta si vanatoarea si pune mana pe o carte de limba romana .

PS : Cer BlackList pentru ''SupradozaH :crazy: '' pentru limbaj si vanatoare.

Edit : acum am observat ca nici dovezile nu sunt concludente . In nicio poza de a ta nu se vede cum te omor / nu iti dau wanted pe merit.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Supradoza

Level: 6

Numele membrului pe care il reclam: CloHard + CoVaLeR

Dovezi: http://img850.imageshack.us/img850/5003/samp021bns.png

http://img528.imageshack.us/img528/9527/samp022ec.png

http://img846.imageshack.us/img846/3928/samp025pl.png

O scurta descriere: In timp ce domnii de mai sus stau langa noi, eu cu un coleg ne batem cu un grove. Ala imi omoara colegul, nu primeste nimic, iar eu iau wanted pentru civ atk?!?!?! WTF?!?!!! ala avea viatza plina si mai tragea si dupa mine in masina de politzie si nu a luat wanted?!?!?! ABUUUUUZZZZZZ ABUUUUUZZZZ + ca m-am predat si m-au omorat (in sectie). Asa se face? Sunt corectzi baietzii tai! asa-i perp? Atat de corectzi incat mai arunca si cu amenintzari.

In primul rand multumesc pentru apreciere dar sa stii ca nu ma consider domn , inca.. In al 2 lea rand, Covaler este NG ,nu PD ,iar pe langa noi mai era si Paul_Pop , de asemenea NG . In fine , nu asta conteaza , ci ma mira tupeul cu care vii sa ma postezi in ciuda faptului ca stii foarte bine ca ai gresit . Deci , eram 4 oameni , voi erati 6 si va duelati la banca . V-am rugat sa eliberati zona , unii au fugit alti au ramas , te-am vazut pe tine ca trageai dupa grove , l-ai nimerit si ai primit wanted 1 pt civ atac . In continuare ,te-ai predat , ai urcat in masina si te-am dus sectie . Pe drum ne-ai adreasat niste cuvinte jignitoare foarte urate , pe care le voi posta mai jos alaturi de celelalte SS-uri . Dupa asa limbaj tot tu vii si faci post ? In fine , la final , eu eram deja inspre celule cand CovaLer , te-a omorat la door , urmand ordinul superiorului sau , paul_pop de a te omori deoarece nu asa se vorbeste cu politia.

Aici sunt pozele care clarifica situatia ta . Apropo nene ''ABUUZ ABUUZ'' sau ''corectzi'' , ''baietzi'' , ''viatza plina'' samd , lasa cearta si vanatoarea si pune mana pe o carte de limba romana .

PS : Cer BlackList pentru ''SupradozaH :crazy: '' pentru limbaj si vanatoare.

- Pentru acel 'Suntetzi degeaba' eu am considerat ca nu meriti drept de predare.Ti-am zis sa incetezi cu jignirile,ai primit wanted,dar ai continuat.Noi nu suntem carpele tale sa ne vorbesti cum vrei.

Citez,din regulamentul PD:

ATENTIE!!! Ofiterii pot lua decizii in majoritatea situatiilor nepravazute, si in functie de importanta acestora vor fi sanctionati sau nu.

Avand in vedere aceasta afirmatie: " Ala imi omoara colegul, nu primeste nimic, iar eu iau wanted pentru civ atk?!?!?! WTF?!?!!! ala avea viatza plina si mai tragea si dupa mine in masina de politzie si nu a luat wanted?!?!?! " - Te rog vino cu dovezi,nu arunca vorbe aiurea. :)

# Avand in vedere ca sunt direct implicat,am primit permisiunea lui nea' sTyler de a posta aici.

## Daca nu esti de acord/mai ai alte nelamuriri in privinta deciziei mele,te astept la sectiunea dedicata factiunii mele, Armata. (Factiunea din care face parte si CoVaLeR)

Link to comment
Share on other sites

Oiver: Ms pentru primul screen, se vede CLAR pe minimap ca e doar un grove in zona, iar la chat SE VEDE ce a spus 4ezee (colegul meu ballas care a fost omorat in fata voastra, de asta nu mai este nici un punct mov in afara de al meu).

NG: Ma scuzati credeam ca sunteti pd din moment ce ati luat decizia de a ma omora. Credeam ca datoria voastra e sa ASISTATI pana la w4+. Am sa fac o reclamatie separata pentru voi.

Superiori: Va rog aruncati o privire in special pe primul print al lui Oliver care ajuta in a-mi confirma cele spusele anterioare. Imi cer scuze pentru lipsa MEA de dovezi, dar pur si simplu, m-a surprins. Am facut niste print-uri cu speranta sa reiasa ceva din cele spuse de mine.

Link to comment
Share on other sites

In poza asta este un Ballas si un Grove ( acel Ballas fiind tu, se vede si aici ca e acelasi skin ), nu incerca sa ne prostesti pe noi. Ai atacat, ai primit wanted conform Wanted List-ului. De omorat, te-a omorat cel din Armata.

Clohard nu primeste nimic, in schimb tu primesti blacklist pentru vanatoare. Caz inchis.

Edited by Eric
Link to comment
Share on other sites

In poza asta este un Ballas si un Grove ( acel Ballas fiind tu, se vede si aici ca e acelasi skin ), nu incerca sa ne prostesti pe noi. Ai atacat, ai primit wanted conform Wanted List-ului. De omorat, te-a omorat cel din Armata.

Clohard nu primeste nimic, in schimb tu primesti blacklist pentru vanatoare. Caz inchis.

Celalalt nu mai este pentru ca e MORT, a fost OMORAT. Dar se observa pe chat ca 4ezee a fost prezent (verifica membrii ballas actuali te rog).

Link to comment
Share on other sites

Nick: PurebyMagic

Level: 11

Numele membrului pe care il reclam: Madal1n

Dovezi: Aici se vede cum am zis ca ma predau (am zis eu ca ei nu m'au somat), iar el si cu colegul lui trageau in mine si m'au omorat cu wanted 4! ; Aici dupa ce ma omorat mai raspunde si la misto: "Alta data!"

O scurta descriere: Eram la cai, am primit wanted pt. cop atack, au venit dansii dupa mine, le'am spus ca ma predau si in ciuda acestui fapt ei au continuat sa traga dupa care ma ia si la misto. Nu imi pasa ce pedeapsa va primi inculpatul daca va primi pedeapsa, eu nu vreau decat sa primesc re'arrest si atat!

Link to comment
Share on other sites

Nick: El3mEnT

Level: 26

Numele membrului pe care il reclam: Draco

Dovezi: Aici imi da frisk si take , Aici se trezeste si bubustar sa zica control de rutina, dupa ce mi-a dat frisk si take

O scurta descriere: Am venit pana la lspd , vine draco la mine fara sa anunte control de rutina nimic , absolut nimic, a zis un simplu stop care in + nu era adresat mie ci celui care avea wanted, ca alerga pe acolo si il duceau la arrest, imi da /frisk si dupa imi ia mats. Cu ce motiv imi dai tu asa cand ti se nazare frisk si take ? In primul rand nu a fost nici un control de rutina , si + ca bubustar dupa ce am zis ce se intampla se trezeste sa zica control ? Pai se poate asa ceva ? Nu mai putem juca pe server ca aveti voi niste placeri sa ne luati materiale,etc. , asta inseamna si abuz de functie. Rog liderul sa verifice atent, si chiar vreau o dovada in care spune unu din cei trei prezenti ca e control de rutina, nici nu am ajuns bine cu heli ca pac am primit frisk si take

Link to comment
Share on other sites

Dar tie chiar ti se pare ca suntem ultimii prosti? Ce cautati acolo cand stii ca ala avea wanted si materiale la el si se tot invartea pe langa tine. Te dai singur de gol, cum zici ca nu te-am somat, dar acel "Stop" ce ti se pare a fi? bFhtL.png , e poza ta, nu cred ca mai ai nevoie de altele.

Link to comment
Share on other sites

Pai bine ma si ti se pare ca mi-a dat materiale ceva, nici nu a putut de voi chiar daca aia ii era intentia, erai tu convins 100% ca mi-a dat mats de imi dai tu frisk si take, vreau sa imi arati dovezi ca mi-a dat mats ceva, si in log la admini daca se poate sa se caute ?! Si chiar de mi-ar da nu m-ai avertizat cu nimic, mi-ai dat ca asa ai vrut tu frisk si take

Link to comment
Share on other sites

Eram si eu acolo tu dai frisk si dupa take si dupa stop control de rutina uitate la el3ment in poza

Prietene, prin acel "Stop" l-am somat, e greu? Te rog sa nu mai postezi altfel o sa cer interventia unui moderator.

# [20:57:11] Draco spune: Stop

[20:57:14] |__________ Lucrurile lui El3mEnT __________|

[20:57:14] | Buzunar gol..

[20:57:14] | Materiale..

[20:57:14] | Buzunar gol..

[20:57:14] | Carte de Telefon..

[20:57:14] .

[20:57:14] Materiale: 732 | Droguri: 0

[20:57:14] * Draco l-a perchezitionat pe El3mEnT pentru items ilegale.

[20:57:16] **[PD] Cadet teils1: Care verde ma?, over. **

[20:57:17] El3mEnT spune: Ba

[20:57:18] * Ai sustras toate cele 732 materiale ale lui El3mEnT.

[20:57:20] Screenshot Taken - sa-mp-907.png

Asta se vede si in poza.

Link to comment
Share on other sites

Stop, ala nu te-ai adresat mie nu mai minti , atata nesimtire nu cred ca am vazut, ii zici lui stop cand alerga pe acolo si minti ca imi zici mie ? Si chiar daca era Stop ala poate insemna multe, de unde sa stiu ca inseamna control de rutina ? Ti se pare normal ?

Link to comment
Share on other sites

Nick: CatzaDOO

Level: 11

Numele membrului pe care il reclam: Draco

Dovezi: Bun sa incep asa...am iesit din banca(intrasem sa iau viata,dupa ce am omorat un groove)si mi-am facut un deagle sf9bh5.png ... si era politia in fata bancii...si mi-au spus ca este control de rutina(atunci mi-am mai facut niste deagle ,se vede in poza,ca veneau groove la banca)...nu scrie nici unde ca deagle este arma ilegala ? de ce mi le-a luat ? 2utnjwy.png ..unde scrie ca nu am voie sa imi fac de fata cu politia deagle ? 33kyg3t.png si la final 2utnjwy.jpg ...

Link to comment
Share on other sites

Nick:Ethernul

Level:18

Numele membrului pe care il reclam:Mike.

Dovezi:http://imageshack.us/photo/my-images/259/samp071ul.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/23/samp072kl.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/267/samp074lk.png/

http://imageshack.us/photo/my-images/580/samp075pi.png/

O scurta descriere:Eram al get si vine mike era si gun acolo , si apollo edyzye il omoara pe gun si trage dupa mn eu ma apar atuci mike zike nu mai trage si am zis ma predau si incepe sa traga dupa mn si pe ballas il lasa in pace iam spus de multe ori '' DA ma predau'' dar el nu trage ca batman si la ballas nu'i face nimic?? pai ce el e cu mot si nu i se intampla nimic ? daca am zis ' ' da ' ' nu pute-a sa ma lase fara sa ma omoare.??? :dontknow:

Atat Astept decizia unui lider

Link to comment
Share on other sites

Eu in pozele alea nu vad nici un

, si apollo edyzye il omoara pe gun si trage dupa mn eu ma apar atuci mike zike
.Nu esti foarte coerent in exprimare si imi e greu sa inteleg ce vrei sa zici.Oricum, eu venisem dupa gunman06 , l-am somat ,intre timp ai iesit din get si l-ai omorat.Daca tu ai tupeu sa tragi cand ai wanted de fata cu un ofiter, si eu am tupeu te omor.Nu ai respectat faptul ca eu eram acolo , asa nu ti-am respectat nici eu dorinta de a te preda.Eu in mod normal nu dau wanted celor din gang-uri doar in cazurile de nesimtire, cand trageti de fata cu mine de parca as fi civil.Problema voastra.Oricum am zis sa nu iti dau wanted in plus, deja aveai 3 si am decis sa nu iti mai acord drept , deoarece ai tras in prezenta mea intr-un alt jucator cu wanted.

ATENTIE!!! Ofiterii pot lua decizii in majoritatea situatiilor nepravazute, si in functie de importanta acestora vor fi sanctionati sau nu.
- Imi asum raspunderea pentru ceea ce am facut .
Link to comment
Share on other sites

Nick: El3mEnT

Level: 26

Numele membrului pe care il reclam: Draco

Dovezi: Aici imi da frisk si take , Aici se trezeste si bubustar sa zica control de rutina, dupa ce mi-a dat frisk si take

O scurta descriere: Am venit pana la lspd , vine draco la mine fara sa anunte control de rutina nimic , absolut nimic, a zis un simplu stop care in + nu era adresat mie ci celui care avea wanted, ca alerga pe acolo si il duceau la arrest, imi da /frisk si dupa imi ia mats. Cu ce motiv imi dai tu asa cand ti se nazare frisk si take ? In primul rand nu a fost nici un control de rutina , si + ca bubustar dupa ce am zis ce se intampla se trezeste sa zica control ? Pai se poate asa ceva ? Nu mai putem juca pe server ca aveti voi niste placeri sa ne luati materiale,etc. , asta inseamna si abuz de functie. Rog liderul sa verifice atent, si chiar vreau o dovada in care spune unu din cei trei prezenti ca e control de rutina, nici nu am ajuns bine cu heli ca pac am primit frisk si take

Draco primeste un avertisment verbal deoarece nu a spus de ce a somat.

Nick: CatzaDOO

Level: 11

Numele membrului pe care il reclam: Draco

Dovezi: Bun sa incep asa...am iesit din banca(intrasem sa iau viata,dupa ce am omorat un groove)si mi-am facut un deagle sf9bh5.png ... si era politia in fata bancii...si mi-au spus ca este control de rutina(atunci mi-am mai facut niste deagle ,se vede in poza,ca veneau groove la banca)...nu scrie nici unde ca deagle este arma ilegala ? de ce mi le-a luat ? 2utnjwy.png ..unde scrie ca nu am voie sa imi fac de fata cu politia deagle ? 33kyg3t.png si la final 2utnjwy.jpg ...

Draco nu primeste nimic.

Nick:Ethernul

Level:18

Numele membrului pe care il reclam:Mike.

Dovezi:Am spus clar ca ma predau ce vroia sa ma omoare ala bine ca pe mn ma ataca si lui nu-i da wanted

aici i spun cand eram in tazer da ma predau

ma ameninta cu wanted, sunt fericit ms ca nu mi-ai dat

poza la chat sa vada ca nu am omorat eu ballasu

O scurta descriere:Eram al get si vine mike era si gun acolo , si apollo edyzye il omoara pe gun si trage dupa mn eu ma apar atuci mike zike nu mai trage si am zis ma predau si incepe sa traga dupa mn si pe ballas il lasa in pace iam spus de multe ori '' DA ma predau'' dar el nu trage ca batman si la ballas nu'i face nimic?? pai ce el e cu mot si nu i se intampla nimic ? daca am zis ' ' da ' ' nu pute-a sa ma lase fara sa ma omoare.???

Atat Astept decizia unui lider

Atat timp cat tu ai spus ca te predai, nu trebuia sa te duci si sa tragi in rival.

Mike. nu primeste nimic.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Wapo

Level: 20

Numele membrului pe care il reclam: Madal1n

Dovezi: http://imgur.com/AJAHQ

O scurta descriere: Pai imi da wanted ....dar nu vad unde ii jignirea? :| nu l'am jignit...nu i'am zis nimic de rau...doar l'am intrebat :|

Link to comment
Share on other sites

Nick: Wapo

Level: 20

Numele membrului pe care il reclam: Madal1n

Dovezi: http://imgur.com/AJAHQ

O scurta descriere: Pai imi da wanted ....dar nu vad unde ii jignirea? :| nu l'am jignit...nu i'am zis nimic de rau...doar l'am intrebat :|

http://postimage.org/image/yf77o5gnp/ = Batut in cap faci pe altcineva , nu pe mine .

http://postimage.org/image/5qu9kxehh/ = Aici ti-am dat /clear si reluare pentru ca-ti scrisesem gresit motivul wantedului .

Nick: Salvatore

Level: 28

Numele membrului pe care il reclam: Madal1n

Dovezi:

O scurta descriere: Eram la banca, madal1n cu skybrax faceau controale. M-au somat sa ma opresc, m-am oprit, am ezitat putin sa cobor din masina si au venit 4 rivali, unul dintre ei incepand sa traga in mine, respectiv in masina. Am coborat, am alergat dupa el, am primit wanted pentru somatie si m-a omorat unul dintre rivali. Deoarece eram la departare de cei 2, nu am primit jail. Dupa 30 de minute, timp in care am scapat de wanted, madal1n vine la get, imi da amenda pentru 5 materiale si imi ia licenta de zbor +cea de navigat. L-am intrebat de 2 ori daca imi da dovezile pe pm sau fac plangere ca sa rezolvam aici, dar nu mi-a raspuns asa ca iata-ma. Plus de asta, amenda pentru 5 materiale? Prea multa bataie de joc.

Asa , mi-ai mai facut un post inainte fara rost .

1 - Nu sunt obligat sa-ti trimit tie pozele doveditoare pe PM , i le trimit doar liderilor .

2 - Ai fugit cu : Barca , Nrg-u si avionul , te atatea ori - uite aici dovada cand am reusit sa te prind => http://postimage.org/image/702cuvis3/

# O sa-l rog si pe Skybrax sa posteze , am fost impreuna dupa tine .

Link to comment
Share on other sites

Eram acolo, a tras Sensei in Lux.A si l`a omorat , primind wanted pt cop kill , intre timp tu ajutandu`l pe sensei cu lux.a . Ai luat wanted pt cop atack , la care nu primesti drept

Pe langa ca ar trebui sa primesti warn up, nici nu te vezi ce spui eu nu am ajutat la nimic copile :| te bagi si tu repede ca tzatele la targ.

Vati cam luat lumea'n cap rau, daca sunteti cop acum va credeti smekeri a ? si faceti ce vreti voi ca si cum, voi faceti si noi tacem din gura.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...