Jump to content
lego_kid

Raporteaza un membru al Departamentului de politie

Recommended Posts

Nick: Broker

Level: 12

Numele membrului pe care il reclam: BoBiTza

Dovezi: http://img94.imageshack.us/img94/9008/samp007di.png

O scurta descriere: Eram la cai avand wanted 2 si vine BoBiTza sa ma aresteze..Ma intreaba daca ma predau..ii spun ca da si apoi incepe sa traga..(eu mergand pe alt).Apoi cand am ajuns la sectie la fel a tras in mine si m-a omorat inainte sa ma aresteze.(nu am mai apucat sa fac poze).Era dreptul meu sa merg cum vreau pana la sectie din moment ce am spus ca ma predau.

Link to comment
Share on other sites

Auzi are rost sa mai vorbim? nu ti-a fost clar? pe langa ca ma jignesti qyGAu.png

Mai ai curaju sa faci post? DUpa ce ca de la pariuri pana la jail ti-ai batut joc de mine si tot in alt mergeai? orice iti spuneam?

Link to comment
Share on other sites

Auzi are rost sa mai vorbim? nu ti-a fost clar? pe langa ca ma jignesti qyGAu.png

Mai ai curaju sa faci post? DUpa ce ca de la pariuri pana la jail ti-ai batut joc de mine si tot in alt mergeai? orice iti spuneam?

Prietene nu mi-am batut joc te tine..ce vorbisem acolo pe /r nu era despre tine...

Explica-mi cu ce mi-am batut joc de tine..

Link to comment
Share on other sites

Acum vi cu scuze? hai fi serios las-o moale si alta data nu mai incerca sa faci pe jmecheru ca nu tine si lasa sa posteze lideru nu mai posta

Plus era si andreea de fata ccand tot cu alt mergeai eu aveam de rezolvat si alt wanted nu puteam tot sta dupa tine

Link to comment
Share on other sites

Acum vi cu scuze? hai fi serios las-o moale si alta data nu mai incerca sa faci pe jmecheru ca nu tine si lasa sa posteze lideru nu mai posta

Pai daca nu ai dreptate.Nu vin cu nici o scuza..nu despre tine era vorba ti-am mai zis..nu tu m-ai intrebat daca ma predau si apoi ai plecat..deci nu era vorba despre tine..Si nu fac pe smecheru.Unde ti sa parut tie ca fac pe smecheru ?

Link to comment
Share on other sites

..(eu mergand pe alt).

Nu iti imagina ca tu esti singurul pe care noi il arestam intr-o zi, sunt zeci de suspecti. Imagineaza-ti cat am sta daca fiecare ar merge asa ca tine ce s-ar intampla. Nu ai niciun drept sa iti bati joc de noi, mergand arogant.

Ma fac ca nu vad ce ai mai scris ca sa nu iti dau si blacklist.

Bobitza nu primeste nimic. Caz inchis.

Link to comment
Share on other sites

Numele meu în joc: ENA

Numele EXACT celui pe care îl reclam: Husker

Screenshot-uri: ( al meu ) ; JsMwi.jpg ( si asta al lui unde se vede ca mi-a dat wanted )

Descriere : Ma plimbam prin LS si husker m-a lovit la pod unde se bat gastile. Dupa asta m-a urmarit cu masina pana la reparatii unde ma tot lovea dupa ce am reparat-o si apoi i-am spus ,,stai but'' si mia dat wanted 4 si mia dat apoi 3000 secunde in inchisoare.

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Annnnndy

Martori: Niciunul

http://imageshack.us/photo/my-images/163/ripr.png/

Link to comment
Share on other sites

Nu iti permit,tu un incepator sa vi la mine sa ma faci but,e clar ?

Te-am somat daca te predai JsMwi.jpg

Si tu ai plecat teleleu.

Nici nu te-am urmarit,am vrut sa-mi repar masina,si tu te bagi in mine

Link to comment
Share on other sites

Guest Allen

Nick: Allen

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: Cuda

Dovezi: >>Click<< >>Click<<

O scurta descriere: In tim ce un war era in desfasurare la banca,eu trebuia sa cumpar niste mats asa ca ma duc la banca cand de odata apare cuda si imi da wanted 3.In plus se vedea clar ca nu participasem la war, si doar vroiam sa intru in banca deoarece eram pe acel $ unde dai enter.Nu cred ca trebuie sa pierd eu mats din greseala altora.Si stiu ca pentru participarea la war se da drept de predare... cea ce mie nu mi s-a oferit. El3ment poate fi martor la spusele mele. Multumesc astept decizia unui lider.

Link to comment
Share on other sites

Numele meu în joc: LaZoE

Numele EXACT celui pe care îl reclam: LuX.A.

Screenshot-uri: BCX1M.png | 2Zes4.jpg

Descriere : Eram la war Burger, vin politistii si ne zic sa plecam, bun cand i-am vazut am plecat apoi ma trezesc cu wanted aiurea de la acest individ pe motiv " Cop atac"... vreau sa vad si eu poza cand l-am atacat + ca ma omoara facand "rambo" dar pt asta nu am poze ...

Admini care se aflau pe server la ora producerii evenimentului (dac? erau): Panther, Vicentzo ...

Martori:-

Link to comment
Share on other sites

Trageai din spre 24/7 si te-am urmarit erai singur :) ti-am dat wanted si dupaia au aparut ballas nu trebe sa am dovada ca iti dau wanted era un war si nu stau cu degetu pe f8 asa ca te rog frumos nu mai posta pana nu vine un lider sa raspunda multumesc o zi buna :).

Link to comment
Share on other sites

:)) ma faci sa rad, credeam ca te-au invatat si pe tine liderii ca " NU da wanted pana nu te asiguri ca ai dovada " dar se pare ca ai lipsit de la lectia aia.

Retrag plangerea, nu avem ce sa va facem daca astia sunteti :-j

Link to comment
Share on other sites

Nick: Allen

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: Cuda

Dovezi: >>Click<< >>Click<<

O scurta descriere: In tim ce un war era in desfasurare la banca,eu trebuia sa cumpar niste mats asa ca ma duc la banca cand de odata apare cuda si imi da wanted 3.In plus se vedea clar ca nu participasem la war, si doar vroiam sa intru in banca deoarece eram pe acel $ unde dai enter.Nu cred ca trebuie sa pierd eu mats din greseala altora.Si stiu ca pentru participarea la war se da drept de predare... cea ce mie nu mi s-a oferit. El3ment poate fi martor la spusele mele. Multumesc astept decizia unui lider.

din pozele tale se vede clar ca esti la war si dupa ce ai primit wanted ai vrut sa intrii in banca

Link to comment
Share on other sites

Guest Allen

Nick: Allen

Level: 17

Numele membrului pe care il reclam: Cuda

Dovezi: >>Click<< >>Click<<

O scurta descriere: In tim ce un war era in desfasurare la banca,eu trebuia sa cumpar niste mats asa ca ma duc la banca cand de odata apare cuda si imi da wanted 3.In plus se vedea clar ca nu participasem la war, si doar vroiam sa intru in banca deoarece eram pe acel $ unde dai enter.Nu cred ca trebuie sa pierd eu mats din greseala altora.Si stiu ca pentru participarea la war se da drept de predare... cea ce mie nu mi s-a oferit. El3ment poate fi martor la spusele mele. Multumesc astept decizia unui lider.

din pozele tale se vede clar ca esti la war si dupa ce ai primit wanted ai vrut sa intrii in banca

Bun hai sa zicem ca tine ca eram la war,atunci imi poti spune si mie dc m-ai omorat?

Politia/FBI/Armata vor avea dreptul de a interveni imediat, dupa /gov-ul de somatie acordand wanted-ul necesar celor ce participa la war. Cei care se predau, NU vor fi omorati ci arestati si dusi la sectie. Niciun membru al fortelor de ordine nu va trage inainte de somatia de la inceput. Mafiotii pot riposta imediat ce au vazut politistii, pot fugi, etc. Niciun mafiot nu are scuze daca a fost in zona si a fost arestat/a primit wanted. Se acorda wanted 3 tuturor participantilor, cu drept de predare. Cei care nu se predau vor avea wanted 2 in plus, fara drept de predare.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Aspec

Level: 1

Numele membrului pe care il reclam: Skybrax

Dovezi: 1 2

O scurta descriere:Ma plimbam cu MRS si vine skybrax,singur la w si ma omoara.

Spre tristetea ta, am rank 3 si am voie singur.

Inloc sa vii cu plangere mai bine citeai regulamentul si te uitai peste lista membrilor. Invatati sa jucati nu sa veniti cu plangere peste 1 minut pentru orice nimic.

Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Bun, trecem peste faza cu " singur la wanted " si trecem la chestia cu "te predai". L-ai intrebat daca se preda, odata ce l-ai vazut ca nu fuge de ce l-ai omorat? Putin ma intereseaza pe mine ca ai tu rank 3 sa stii. Odata ce ai vazut ca nu fuge, trebuia sa ii zici sa urce in masina la tine, sau pe motor, ce aveai tu acolo, am fost si eu in PD frate, stiu cu ce se mananca, si cei ca tine nu au ce cauta acolo... Ai un tupeu de ... nu mia zic ce.

Imi cer scuze ca intervin, sunt MRS. , am fost martor.

Link to comment
Share on other sites

Bun, trecem peste faza cu " singur la wanted " si trecem la chestia cu "te predai". L-ai intrebat daca se preda, odata ce l-ai vazut ca nu fuge de ce l-ai omorat? Putin ma intereseaza pe mine ca ai tu rank 3 sa stii. Odata ce ai vazut ca nu fuge, trebuia sa ii zici sa urce in masina la tine, sau pe motor, ce aveai tu acolo, am fost si eu in PD frate, stiu cu ce se mananca, si cei ca tine nu au ce cauta acolo... Ai un tupeu de ... nu mia zic ce.

Imi cer scuze ca intervin, sunt MRS. , am fost martor.

L-am intrebat daca se preda, nu sunt obligat sa ma milogesc de el sa intre in masina si sa va suport voua fitele.

Daca vroia intr-adevar sa se predea venea in masina nu statea pe NRG.

Tu ai vazut ca el are lvl 1 si nu prea stia cum sta treaba nu? Eh, hai sa nu mai facem +1 si sa asteptam decizia unui lider, te pup:).

Level 1? Sa mori tu... Ciolosh aka Aspec care a luat ban permanent pentru coduri, "n" banuri pentru vanatoare si care joaca de mult timp nu stie cum sta treaba :))

Mai usor cu vanatoare ca ati stricat serverul, astia ca voi, deaia se lasa atati jucatori.

Link to comment
Share on other sites

MRS. nu te-a rugat nimeni sa postezi

Aspec, daca ai level 1 si ai pretentia ca politia sa fie ingaduitoare cu tine, taci si stai in banca ta. Odata ce tu vii cu intrebari arogante ( " Ce cauti singur la wanted ? " ) renunta la pretentia de a mai fi tratat ca un newbie.

Skybrax nu primeste nimic. Caz inchis.

Link to comment
Share on other sites

Nick: GunmaN

Level: 15

Numele membrului pe care il reclam: Madal1n

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/189/samp042gt.png/ , http://imageshack.us/photo/my-images/19/samp043go.png/

O scurta descriere: Eram la banca Ls , si vin 3 copi , andreea , madal1n , matzzzu . Eu eram pe o masina si spun : " Hai loc , Hai miscare . " SpartaN16 trage un glont cu deagle`ul in masina lor . Madal1n spune" ia mai trage o data . " Eu le spun " miscare" si madal1n pleaca cu masina si se introarce si spune pe /m Stop control de rutina !!! . Nu inteleg deloc aceasta lege . Vine , pleaca , vine face control cand vrea asa . Nici nu a spus cum a venit la banca CONTROL , sunt martori Andreea , matzzu , spartan . Se vede in poze ca nu a spus nimic de inainte de control .

Link to comment
Share on other sites

Nick: GunmaN

Level: 15

Numele membrului pe care il reclam: Madal1n

Dovezi: http://imageshack.us/photo/my-images/189/samp042gt.png/ , http://imageshack.us/photo/my-images/19/samp043go.png/

O scurta descriere: Eram la banca Ls , si vin 3 copi , andreea , madal1n , matzzzu . Eu eram pe o masina si spun : " Hai loc , Hai miscare . " SpartaN16 trage un glont cu deagle`ul in masina lor . Madal1n spune" ia mai trage o data . " Eu le spun " miscare" si madal1n pleaca cu masina si se introarce si spune pe /m Stop control de rutina !!! . Nu inteleg deloc aceasta lege . Vine , pleaca , vine face control cand vrea asa . Nici nu a spus cum a venit la banca CONTROL , sunt martori Andreea , matzzu , spartan . Se vede in poze ca nu a spus nimic de inainte de control .

Chiar imi " place " de tine . Venisem pentru ca unul dintre voi aveati wanted , ai inceput cu mistoul si nu te-am bagat in seama .. lui Victor_ i-am zis sa nu mai traga dar te-ai dat de gol aici . Cum ti-am zis nu venisem de la inceput cu scopul de a controla mafioti , am plecat si cineva a spus sa te controlam , ne-am intors si te-am controlat .. ce ti se pare asa neregulamentar ? o sa-i rog pe martori sa posteze .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...