Jump to content
lego_kid

Discutii Armata

Recommended Posts

As vrea un raspuns ( in maxim 48 de ore ) de la urmatorii,ca sa stiu daca mai activati:

George.

Smoke16

Camorra

OneBlood

Andy_Omega si Sayid, nici pe voi nu prea v-am vazut on.

Sa nu uitati de sedinta,maine la ora 14.

Duminica, 09.09.2012, ora 14:00 va avea loc sedinta, antrenamentul si stabilirea unor noi reguli nescrise in ceea ce priveste socializarea intre membrii factiunii/aliantei. Absenta nemotivata se va sanctiona ca atare.

Salut pretenashi , de azi sunt noul vostru coleg !!

Salut pretenashi , de azi sunt noul vostru coleg !!

Si te lauzi? Bun venit.Nu te cunosc,dar sper sa facem treaba buna. :box:

Fara post-uri din astea aici,va rog. :tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Paul az este ziua lu varamiu si ma duc la el...fac tot posibilu sa intru la 2 pe SA:MP la sedinta.

PS:Parca Skull nu putea sa ajunga ca a plecat la tara si nu a mai avut timp sa anunte...din ce imi aduc aminte el parca era Skull

Link to comment
Share on other sites

A 3-a proba : Save The VIP : Va trebui sa salvati vip-ul dintr-o anumita situatie si dus intr-un loc de siguranta

Va avea loc Joi 20 septembrie, ora 21:00 .

Se amana pe Sambata , 22 septembrie , ora 14:00 .

A VI-a editie are loc Duminica , 23 septembrie ora 12:30.

Duminica, 23.09.2012, ora 20:00 va avea loc sedinta, antrenamentul si testele pentru rank up sau demitere (in cazul celor cu rank 1).

Cine lipseste si nu anunta o sa fie sanctionat cu rank down sau o sa fie demis !

Va rog sa fiti on in numar cat mai mare maine (22.09) la ora 14 pentru Best Training Cop Team,Duminica (23.09) ora 12:30 pentru Factions Supremacy si apoi pentru sedinta de la ora 20:00.

Link to comment
Share on other sites

A 3-a proba : Save The VIP : Va trebui sa salvati vip-ul dintr-o anumita situatie si dus intr-un loc de siguranta

Va avea loc Joi 20 septembrie, ora 21:00 .

Se amana pe Sambata , 22 septembrie , ora 14:00 .

A VI-a editie are loc Duminica , 23 septembrie ora 12:30.

Duminica, 23.09.2012, ora 20:00 va avea loc sedinta, antrenamentul si testele pentru rank up sau demitere (in cazul celor cu rank 1).

Cine lipseste si nu anunta o sa fie sanctionat cu rank down sau o sa fie demis !

Va rog sa fiti on in numar cat mai mare maine (22.09) la ora 14 pentru Best Training Cop Team,Duminica (23.09) ora 12:30 pentru Factions Supremacy si apoi pentru sedinta de la ora 20:00.

Nu sunt sigur daca ajung la ambele, sanse de 30-40% sa fiu prezent...O sa incerc sa ajung macar la una , daca se poate si la a 2-a. Cat despre sedinta o sa fiu prezent.

Link to comment
Share on other sites

A 3 editie a campionatului incepe pe 30.09.2012 la ora 12:30 ( DUMINICA)

editia3.png

Asa arata rundele .

Va rog sa fiti on Duminica la ora 12:30 pentru Faction Championship.

Eu am niste probleme cu calculatorul,nu stiu sigur daca pot intra.(Daca nu e nici TheOne on,ascultati de Pityc/TorQue)

Succes !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...