Jump to content
lego_kid

Discutii Armata

Recommended Posts

Rank 6 (General)

TheOne

FullSpeed

Rank 5 (Lieutenant)

1)Pityc (14.07)

Rank 4 (Captain)

2)Paul_Pop (23.06)

Rank 3 (Major)

3)Danutzu (08.07)

Rank 2 (Sergeant)

4)R4ggaD (14.07)

5)TorQue (14.05)

6)infraReD (01.07)

Rank 1 (Private)

7)Ombladon (14.07)

8) BassMaster (14.07)

9)Tone_George (03.07)

10)Cretu_Stefan (04.07)

11)George_Tone (04.07)

12)Camorra(08.07)

13) whyMe.(09.07)

14)Smoke16(09.07)

15)Mgr(09.07)

16)Ethernul(10.07)

17)Makedonu(14.07)

18)Mynim@l(14.07)

In cele din urma a aparut si lista membrilor dupa sedinta , cu mici modificari:R4ggaD rankdown( 2 ),Ombladon rankdown( 1 ),BassMaster rankdown( 1 ). Motivul pentru cei 3 care au primit rankdown este ca nu v-ati anuntat absenta voastra la sedinta .

As dori sa stiu si eu de ce am fost retrogradat la rank 1...am anuntat activitatea si nu mi se pare normal ce faceti.

Daca erai putin mai atent si cautai, gaseai motivul.. a fost post-at de FullSpeed pe pagina anterioara.

In cele din urma a aparut si lista membrilor dupa sedinta , cu mici modificari:R4ggaD rankdown( 2 ),Ombladon rankdown( 1 ),BassMaster rankdown( 1 ). Motivul pentru cei 3 care au primit rankdown este ca nu v-ati anuntat absenta voastra la sedinta .

Ethernul nu vad rostul postului tau , cei 3 nici inainte de a posta inactivitatea nu au iesit in evidenta , dar avand in vedere ca Ombladon a postat la inactivitate o perioada mica de timp , nu ca cei 2 ( nedeterminata ) isi va pastra rank-ul ( 2 ).

# Membrii A.S.F. (R4ggad,TorQue,Danutzu,FullSpeed,TheOne); Duminica (22.07),ora 21:00 va rog sa fiti on pentru o mica sedinta + un antrenament.

Link to comment
Share on other sites

Multa bafta celor care ati plecat / ati fost demisi , cat si celor care ati reusit sa ramaneti in factiune , din cate ati vazut si voi s-au facut modificari majore zic eu in lista cu membri , aici ma refer strict la cei inactivi . Nu va zicem degeaba sa anuntati ca nu puteti ajunge la sedinta , asta o faceti la discutii / inactivitate , iar la inactivitate sa nu gasim perioade mai mari de 2 saptamani ( 14 zile ) .

Link to comment
Share on other sites

Am o problema deja uni dintre voi o stiti mi-am schimbat numele si nu m-am uitat la numele pe care l-am ales acel nume are ban si CRS a ales sa nu mi-l modifice momentan,pentru neatentie deci voi fi c-am inactiv nu stiu cat timp sper sa rezolv problema cat se poate de repede.

Link to comment
Share on other sites

Tin sa va aduc la cunostinta ca se va alege "Membrul Lunii".Pentru acestea va rog sa trimiteti PM liderului cu numele membrului din Armata care credeti dumneavoastra ca merita sa castige acest titlu.

Atentie:Nu aveti voie sa va autopropuneti.

Aveti timp pana 01.08.2012 ora 23:59

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...