Jump to content
lego_kid

Discutii Armata

Recommended Posts

Pot sa stiu de ce am fost demis? am spus clar ca 10 zile sunt la tara si am stat exact 10 zile

PS: La tara n-am internet absolut de loc!!!

Nu am avut cand sa vad noua regula cu 7 maxim zile eu o stiam pe aia cu 2 saptamani maxim

Edit: am aplicat alta factiune, acum doar astept raspunsul din partea lui TheOne sa-mi spuna daca e corect ce a facut.

Link to comment
Share on other sites

Multa bafta celor care ati plecat / ati fost demisi , cat si celor care ati reusit sa ramaneti in factiune , din cate ati vazut si voi s-au facut modificari majore zic eu in lista cu membri , aici ma refer strict la cei inactivi . Nu va zicem degeaba sa anuntati ca nu puteti ajunge la sedinta , asta o faceti la discutii / inactivitate , iar la inactivitate sa nu gasim perioade mai mari de 2 saptamani ( 14 zile ) .

Really?

Poate ai zis de multe ori in game atunci cand eu eram plecat.

Si atunci cand am anuntat in game ca lipsesc 10 zile tu ai aprobat.

Link to comment
Share on other sites

Guest ConnectR

Salut,de astazi sunt noul vostru coleg,va urez spor la wanted :right:

#sPx here

##Postez de pe contul lu' fratimiu deoarece contul meu are DPA

Link to comment
Share on other sites

Guest Mr.vLN

Nu poate ajunge la Faction C. deoarece are preg. la mate.

#Postez pentru sPx deoarece are DPA pe forum.

Link to comment
Share on other sites

O sa am o perioada de inactivitate de aproximativ 2 saptamani (poate mai reusesc sa intru).. va rog sa ascultati de TheOne si de Pityc,o sa aiba ei grija de voi.

Sa fiti cuminti si.. bafta la joc ! :D

Link to comment
Share on other sites

Din pacate a intervenit ceva si nu mai pot ajunge la sedinta,deoarece plec din oras acum si ma voi intoarce in noaptea aceasta.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...