Jump to content
lego_kid

Aplicatii UST

Recommended Posts

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Westiee .

• Level: 9 .

• Sex: Masculin .

• Factiuni precedente: Da Nang Boy`s .

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): CranK .

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/543/samp073me.png/

• Link catre cererea de demisie: .

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Westiee s`a nascut acum 17 ani, intr`un mic orasel de langa Los Santos. Acolo, a locuit impreuna cu parintii sai putin timp din viata sa, deoarece, dupa scurt timp de la nasterea sa acestia au murit intr`un tragic accident de masina. Westiee a invatat sa aiba singur grija de el si sa isi castige existenta din putinul avut. Cativa ani mai tarziu, dupa incercarea a atatora job`uri, aceasta se gandeste sa isi depuna cv`ul pentru factiunea ‘Underground Street Tuning’ cu speranta ca va fii acceptat si asa, putand invata noi lucruri .

Informatii din viata reala:

• Nume: Narcis .

• Varsta: 15 ani .

• Sexul: Masculin .

• Orasul in care locuiti: Braila .

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? De pinde .. 4-10h / zi .

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Deoarece este o factiune noua si vreau sa descopar avantajele si dezavantajele acesteia .

• Folositi XFire? Da .

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:Fota_Alexandru

• Level:7

• Sex:M

• Factiuni precedente:-

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):Fota_Adrian

• Poza cu /stats http://****.us.../samp011cd.png/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Fota Alexandru s-a nascut in Los Santos.El avea niste parinti foarte bogati insa si foarte ocupat.Acestia l-au dat in grija unei bone lipsa parintilor transformandu-l intr-un gangster.Dupa o scurta analiza a gangurilor din Fota Alexandru a ales sa aplice in San Fierro Rifa.Pana la urma parintii lui au intervenit si au reusit sa il intoarca din postura sa de gangster spre un om normal Fota Alexandru demisionand din SFR si devenind civil.Acum acestuia incepe sa ii placa masinile si de aceea doreste sa devina membru Underground Street Tuning.

Informatii din viata reala:

• Nume:Fota Alexandru

• Varsta:17

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti: Calarasi jud Calarasi

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?dedic jocului 6-7 ore4 pe zi intre intervalele 08:00-12:00 si 20:00-23:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?pentru ca vreau sa incerc ceva nou si mi se pare o factiune foarte interesanta cu lideri capabili

• Folositi XFire?Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Atat

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: The StaR

• Level: 13

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Ballas,Dnb,Triads

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Nici unul

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408484&pid=5850477&st=0&#entry5850477

• Biografie (minim 100 de cuvinte): The Star s'a nascut la spitalul din Los Santos.El locuia intr'un sat mic numit Dillimore la periferia orasului Los Santos.Era unicul copil la parintii Andreea si Ionut.Inca de la vasta de 16 ani a fost pasionat de masinile modificate atat cat sa le si repare.La 21 de ani parinti lui au murit intrun accident de masina.Dupa ce si-a inmormantat parintii el si-a cumparat o masina si si-a modificato dupa bunul plac.Dupa ce a terminat masina de modificat a inceput sa se alature curselor stradale din San Fierro.Acum el vrea sa se alature cel din Underground Street Tuning.

Informatii din viata reala:

• Nume: Gabriel

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5-6 ore,intre 13:00-19-00,cate o data joc si dupa 7.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru ca este o factiune serioasa,cu playeri capabili.

• Folositi XFire? Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nici una

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: heineken.

• Level: 10

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: FBI , Primarie

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: Click.

• Link catre cererea de demisie: Click.

• Biografie (minim 100 de cuvinte): heineken. s-a nascut intr-o familie muncitoare din Los Santos. Tatal lui lucra ca detectiv la Departamentul de Politie din Las Venturas iar mama lui lucra la un SuperMarket din Los Santos. De mic lui heineken. i-a placut viteza si masinile tunate de aceea la varsta de 15 ani a inceput sa isi ajute unchiul in atelierul acestuia . Incet cu incet heineken. a inceput sa priceapa si sa invete toate uneltele . Acuma in fiecare Sambata , heineken. se duce la atelierul unchiului sau sa il ajute sa repare masinile . Heineken. a abadonat facultatea si a fugit in BaySide pentru a-si continua visurile , acelea de a devenii un mecanic bun . Prietenul sau la trimis la firma Underground Street Tuning pentru a-si depune CV-ul ceea ce a si facut. In asteptarea raspunsului , heineken. lucreaza la masina lui . Dupa o asteptare de 5 zile , heineken. a fost respins de catre director-ul de la UST. Intre timp el a luat o decizie foarte mare aceea de a-si depunde Cv-ul la F.B.I . In asteptarea raspunsului , heineken. isi continua lucrarea la masina lui . Dupa 2 luni ca agent secret , heineken. este demis pentru mai multe avertismente . El sustine ca Director-ul Dragos ia acordat putina credibilitate . Heineken. isi doarea foarte mult sa se alature echipei A.T.F dar nu a avut posibilitatea. Odata cu demisia , heineken. foarte nervos a decis sa parieze toti bani lui la cursele cu cai . A pierdut multi bani dar cu o victorie de 550.000$ ,heineken a reusit sa se ridice putin dar din pacate , in scurt timp a pierdut si cei 550.000$ . In Fbi , heineken. a cunoscut multi agenti care in scurt timp i-au devenit prieteni foarte buni dar si alte persoane care i-au devenit dusmani . In continuare , heineken a decis sa abandoneze proiectul la masina s-a pentru ca nu mai are bani . Dupa ce cererea lui pentru functia de primar a fost respinsa , heineken. a decis sa continue lucrarea la masina lui . Dupa cateva luni , el decide sa aplice pentru functia de consilier la primarie. Odata consilier , heineken. vede dupa multi ani prietenii lui k0sty si Andreidef. Impreuna cu Andreidef , heineken. a ajutat multe persoane care aveau nevoie de ajutor de aceea, impreuna au urcat la functia de Deputat. In lipsa primarului , heineken. si Andreidef se vad singuri in multe probleme . Au incercat sa tina spatele la tot dar nu au reusit si de aceea si-au pus demisia . Acuma , dupa cateva luni bune, heineken. decide sa isi depuna din nou cv-ul la Underground Street Tuning unde la mai depus si multi ani in urma dar a fost respins.

Informatii din viata reala:

• Nume: Sebastian.

• Varsta: 16.

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Reggio Emilia

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 5-6.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Imi place viteza si masinile .

• Folositi XFire?: Nu ,dar daca este nevoie imi fac cont si il descarc.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu.

Edited by heineken.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest NightWishMaster

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: NightWishMaster

• Level: 4

• Sex: Frecvent (Mascul)

• Factiuni precedente: Civil din nascare

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Nem

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie: Nem

• Biografie (minim 100 de cuvinte):

Nascut intr-o familie oarecare din Bambuscan, Africa undeva la finele deceniului 8 al secolului XX din mileniul trecut, Night, pe numele sau nativ Bambalu Al-Dablu a reusit sa fuga din liliputanul stat de pe continentul negru ascunzandu-se intr-o nava ce transporta suc de papura africana. Acesta era marele sau tel al vietii, sa isi gaseasca un rost in State, desi statutul sau de african nu ii dadea prea multe sperante. Muncise 5 ani la o plantatie de papura albastra iar banii castigati ii stransese si plati cu ei o calauza ce avea sa-i intermedieze calatoria catre Lumea Noua. Ajuns pe tarmul statului-arhipelag american, San Andreas, acesta reuseste sa coboare in portul Los Santos si sa innoate pana la debarcaderul din acelasi port. De aici nu se mai cunosc prea multe, doar faptul ca a reusit sa-si ia o identitate noua, acum purtand numele de Night James Albot William.

Informatii din viata reala:

• Nume: Patrik

• Varsta: 24

• Sexul: Tot Frecvent (Mascul)

• Orasul in care locuiti: Galati

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5-8

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Va zic dupa ce intru.

• Folositi XFire? Da, dar nu il folosesc pentru transfer de fisiere (prietenii stiu de ce)

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: N-am avut mentiuni la scoala, doar premiul 1 si 2.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Cosmin

• Level: 10

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Mafia,Ballas,Politicieni

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): CosminAlex

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/f/4/samp309x.png/

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=415159

• Biografie (minim 100 de cuvinte):

Cosmin s-a nascut intr-un spital normal din orasul San Fiero.Acesta a dus o viata normala alaturi de parintii lui.Bunicul sau avea un service auto in San Fiero , mai exact in zona garii.Cosmin a inceput sa isi ajute bunicul la service inca de la varsta de 15 ani.La varsta de 18 ani,Cosmin este deja angajat la service-ul bunicului sau.Cu multa munca si cu putin ajutor din partea parintilor , la varsta de 22 de ani Cosmin reuseste sa-si ia o masina de viteza marca Banshee.Acum,Cosmin a ajuns sa lucreze din ce in ce mai putin la service-ul bunicului sau si a inceput sa participe la cursele de strada.Intr-o seara la o cursa ilegala Cosmin l-a intalnit pe seful mafiei rusesti Otz3larul.Acesta a observat cat de bine conduce Cosmin si i-a propus sa devina soferul sau.Cosmin accepta bucuros jobul nestiind cu ce se ocupa Otz3larul,dar dupa jumatate de an Cosmin demisioneaza dandu-si seama ca este folosit la traficul de arme si droguri.Dupa aproape 3 luni de zile Cosmin pleaca in Los Santos avand nevoie de bani,stiind ca in Los Santos se petrec cele mai multe curse,atat legale cat si ilegale.In timpul asta,afacerea bunicului sau nu mai merge cum trebuie si este nevoit sa vanda service-ul.Dupa doi ani Cosmin se intoarce in San Fiero si afla de problema bunicului sau.Cosmin a aflat ca service-ul bunicului sau a fost vandut firme de tunning numita Underground Street Tunning.Acum,Cosmin doreste sa se angajeze la service-ul de tunning cumparat de firma UST si-si trimite CV-ul pe email asteptand raspuns.

Informatii din viata reala:

• Nume: Cosmin

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 10-24,dar nu stau 10-12 ore in joc ...

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Doresc sa intru in aceasta factiune pentru ca este bine organizata si-mi plac foarte mult masinile si doresc sa fiu cat mai aproape de ele.

• Folositi XFire? Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu sunt

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: zanke

• Level: 7

• Sex: masculin

• Factiuni precedente: civil

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): miticazauca

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/696/samp032le.png/

• Link catre cererea de demisie: nu am

• Biografie (minim 100 de cuvinte): zanke s-a nascut, ca toti ceilalti, in ls. inca de la inceput a ramas fara parinti. usor, usor a inceput sa cunoasca noi oameni cu noi idei. a inceput sa cunoaca orasele, si si-a cam dat seama ca fara a munci nu poti face nimic. acum zanke si-a asigurat un trai decent chiar daca este boschetar. acum munceste zi de zi si ii place mereu sa ia parte la evenimente. cu ajutorul jobului de carjacker si-a asigurat o mancare pe zi si liciente de fly si fish. zanke spera sa intre in aceasta factiune pentru ca a aflat ca e foarte serioasa. succes zanke!!!

Informatii din viata reala:

• Nume: mitica

• Varsta: 18

• Sexul: masculin

• Orasul in care locuiti: targu neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 7:00 a.m. - 3:00 a.m.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? pentru ca este foarte frumoasa ca aspect, dar si cooperanta. mereu am cautat seriozitate si aici am gasit-o.

• Folositi XFire? da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Westiee .

• Level: 9 .

• Sex: Masculin .

• Factiuni precedente: Da Nang Boy`s .

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): CranK .

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/691/samp001egn.png//

• Link catre cererea de demisie: .

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Intr`o zi cu soare , Westiee s`a nascut in spitalul din Los Santos intr`o familie bogata si educata . Parintii faceau orice pentru copilul lor , la varsta de 16 ani accesta a inceput sa se drogheze si sa umble cu traficantii , facea numai prostii . Parintii lui nu au mai putut sa il opreasca iar accesta s`a alaturat unui gang numit Da Nang Boy`s . Dupa cativa ani petrecuti acolo si`a dat seama ca nu facuse bine, dar prea tarziu deoarece pierduse toti banii . Acum s`a gandit sa se angajeze la un service si de accea si`a depus CV`u .

Informatii din viata reala:

• Nume: Narcis .

• Varsta: 15 ani .

• Sexul: Masculin .

• Orasul in care locuiti: Braila .

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? De pinde .. 4-10h / zi .

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Deoarece este o factiune noua si vreau sa descopar avantajele si dezavantajele acesteia .

• Folositi XFire? Da .

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Ares

• Level: 10

• Sex: masculin

• Factiuni precedente: Mafia, SFR, Ballas, LF

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): SMisteryo

• Poza cu /stats: 8zpvvd.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Totul a inceput dupa wipe :). Neavand aproape nici bani de trecut strada, am decis ca cel mai bine pt mn la inceput a fost sa am un job illegal si anume car jacker. Din acest job am castigat suficienti bani incat sa ma intretin. La lvl 3 am intrat in Mafia, loc unde m-am simtit destul de bine, dar dandu-mi seama ca nu e exact ceea ce vreau, am iesit si am intrat in SFR. Acolo m-am simtit foarte bine, dar dintr-un motiv banal si total aiurea am fost demis de catre drake. Apoi m-am alaturat celor din Ballas, o factiune frumoasa, cu unii colegi de treaba, dar nu toti dintre ei sunt si uniiti asa ca am decis sa ma retrag. Acum as vrea sa incerc ceva mai linistit si anume as vrea sa intru in activitatea instructorilor pt a-i putea ajuta pe altii. Totul a fost bine si frumos, pana la venirea noului lider Smiley care cu impresile lui a stricat factiunea. Acum vreau sa ma alatur celor din UST!

Informatii din viata reala:

• Nume: Silviu

• Varsta: 17

• Sexul: masculin

• Orasul in care locuiti: Oravita

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? cand am timp.. nu am un interval orar.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? o factiune serioasa.

• Folositi XFire? da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: glumesc foarte mult..

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc :

• Nickname : Tech

• Level : 10

• Sex : Masculin

• Factiuni precedente : Police Departament , Smurd , Armata , San Fierro Rifa

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu) : JeryCo - Inainte de wipe

• Poza cu /stats : Click

• Link catre cererea de demisie :Click

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Tech s-a nascut acum 20 de ani in orasul Los Santos , oras care l-a pus la incercare de-alungul vietii . Tatal sau era un renumit pilot Nascar . Tech iubea inca de mic aceste curse si isi dorea din suflet ca atunci cand va creste mare sa ajunga ca si tatal sau . Odata cu implinirea varstei de 16 ani Tech s-a dus impreuna cu mama lui sa vada cea mai importanta cursa pentru tatal lui . Prin acea cursa tatal sau isi putea lua o masina mai buna si avea sansa sa fie sponsorizat de o firma importanta . Din pacate la o curba mai stransa tatal lui Tech nu a redus vitez indeajuns pentru a putea lua curba bine si a pierdut controlul masinii . Masina s-a rasturnat de cateva ori iar impactul cu o alta masina a fost fatal pentru tatal lui Tech . El isi iubea enorm tatal si nu si-a putut stapani lacrimile cand a aflat vestea cea rea . Ramasi singuri Tech si mama lui s-au mutat in San Fierro . Aici a aflat de o factiune care il putea ajuta sa duca mai departe renumele familiei in cursele Nascar . Aceasta factiune era chiar Underground Street Tuning . Acesta s-a dus dis de dimineata sa vorbeasca cu liderul factiunii .

Informatii din viata reala :

• Nume : Stefan

• Varsta : 17

• Sexul : Masculin

• Orasul in care locuiti : Braila

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 11 : 00 => 24 : 00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Este o factiune serioasa cu lideri pe masura , imi plac cursele cu masini [ Imi plac masinile in general ]

• Folositi XFire? Nu prea

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs : Sunt serios , de treaba , stiu cand sa glumesc dar stiu si cand sa fiu serios etc .

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: InkAndreI

• Level: 11

• Sex: masculin

• Factiuni precedente: Ballas , F.B.I , TheMafia

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): DonDiNu

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/580/samp009bu.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Numele meu este InkAndreI. M-am nascut la maternitatea din Los Santos. Parinti mei au murit atunci cand eu m-am nascut . Ei au fost omorati de membrii din Grove Street si medici de la maternitate au reusit sa ma salveze pe mine.La varsta de 18 ani mi-am luat un job pentru a face bani pentru ca nu ma descurcam numai cu alocatia.Negasind un job m-am apucat de furat masini ( CarJacker).Acum la varsta de 19 ani pentru ami razbuna parintii vreau sa intru in Gangul Ballas.Am activat in ballas 2 saptamani si ceva dupa care m-am horat sa ies . Apoi am intrat in FBI unde am activat 2 saptamani si am avut rank 2.Urmatoarea factiune a fost TheMafia unde am castigat concursul de Cea mai puternica mafie si am detinut rank 1.Dupa 1 sapt de activitate in TheMafia mi-am dat demisia. Acum m-am hotart sa depun o aplicatie in Underground Street Tuning pentru a-mi face prieteni noi , sa ajut factiunea si sa organizez curse.

Informatii din viata reala:

• Nume: Andrei

• Varsta: 19

• Sexul: masculin

• Orasul in care locuiti: Lupeni , Jud. Hunedoara

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 6-7 ore (nu am un interval orar )

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Pentru ca este o factiune serioasa si imi place mult sa fac curse

• Folositi XFire? Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Puteti avea incredere in mine , am cei 7 ani de acasa.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: HummeR

• Level: 9

• Sex: masculin

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):-

• Poza cu /stats: http://img834.imageshack.us/img834/1940/samp020ts.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): HummeR s-a naschut in nordul orasului Los Santos.El traia intr-o familie modesta.Anii treceau si el a crescut.La varsta de 14 s-a dus la un Service Auto sa fie ajutor de mecanic ca sa castige si el un ban.Acolo a invatat foarte multe despre masini.La varsta de 18 ani si-a cumparat prima lui masina.I-a placut asa de mult masina incat a modificat absolut totul la ea.El si prietenii lui incepeau sa faca curse noaptea pe sosele pana cand intr-o zi a avut un accident in care era sa ramana imobilizat la pat pe viata.De atunci s-a gandit ca mai bine isi deschide un Salon de Tunning.Prietenii lui au venit sa lucreze la el sj sa faca cele mai frumoase masini tunate din lume.Si asa HummeR si-a dedicat viata Tuningului.

Informatii din viata reala:

• Nume: Andrei

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bacau

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 6-8 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Deoarece e o factiune respectata si ador cursele.

• Folositi XFire? Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Seriozitatea este pe primul loc.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: ShOoK

• Level: 7

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Pd,Hitman,SFR

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/f/718/samp248n.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Nascut intr-o familie instarita din nordul Los Santos-ului., Shook a fost crescut si educat de parintii sai. A avut o copilarie fericita, deoarece, parintii lui, cu toate ca munceau foarte mult timp, mereu isi faceau timp si pentru el.Tatal lui a fost Taximetrist,iar mama sa a fost poltista,avand un rang avansat. La varsta de 20 de ani, acesta incepe sa fie din ce in ce mai pasionat de automobilism. A inceput sa-i placa cursele legale. Avand atata experienta,event-uri castigate cu masini,etc Shook decide sa intre in "UST" ,intr-o factiune serioasa,organizata si respectata pe server.

Informatii din viata reala:

• Nume: Cristian

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 09:00 - 11:00 , 16:00 - 20:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Distractie,prieteni,o factiune serioasa,FOARTE organizata ..

• Folositi XFire? Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Rexxar

• Level: 7

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Grove

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Freeway-pe vechiul mod

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/19/samp014an.png/

• Link catre cererea de demisie:

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Rexxar s-a nascut in orasul Los Santos,in zona Las Colinas intr-o casa modesta,alaturi de parinti sai si fratele lui mai mare.Tatal sau era un mecanic auto,foarte pasionat de masini.Acasa in garaj tatal lui Rexxar avea o masina veche de curse de care avea grija ca de ochii din cap.Rexxar a invatat tot felul despre masini de la tatal sau si a mostenit si pasiunea lui pentru ele.Dupa ce tatal sau este omorat el se alatura unui gang,dar realizeaza ca nu aceea este chemarea lui,pentru ca el iubea masinile.Asa ca decide sa isi posteze C.V-ul pentru a deveni un membru al UST.

Informatii din viata reala:

• Nume: Catalin

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Cluj-Napoca

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi place tunningul,cursele si este o factiune serioasa

• Folositi XFire? Nu,dar daca trebuie voi folosi

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: The StaR

• Level: 13

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Ballas,Dnb,Triads

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Nici unul

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408484&pid=5850477&st=0&#entry5850477

• Biografie (minim 100 de cuvinte): The Star s'a nascut la spitalul din Los Santos.El locuia intr-un sat mic numit Dillimore la periferia orasului Los Santos.Era unicul copil la parintii Andreea si Ionut.Inca de la vasta de 16 ani a fost pasionat de masinile modificate atat cat sa le si repare.La 21 de ani parinti lui au murit intrun accident de masina.Dupa ce si-a inmormantat parintii el si-a cumparat o masina si si-a modificato dupa bunul plac.Dupa ce a terminat masina de modificat a inceput sa se alature curselor stradale din San Fierro.Acum el vrea sa se alature celor din Underground Street Tuning.

Informatii din viata reala:

• Nume: Gabriel

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5-6 ore,intre 13:00-19-00,cate o data joc si dupa 7.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru ca este o factiune serioasa,cu lideri si playeri capabili si imi plac foarte mult masinile.

• Folositi XFire? Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nici una

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...