Jump to content
lego_kid

Aplicatii UST

Recommended Posts

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Comy

• Level: 3

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): In 17 martie 1986 se naste un copil pe nume Cosmin.In timp prietenii ii spuneau Comy.La scoala, la fiecare ora de desen Comy schita masini tunate.Ii placea adrenalina si concurenta,visa sa aiba propriul garaj de tunning,unde oamenii sa vina la el sa isi tuneze masinile,sa fie organizator de curse.Insa are de muncit pentru asta.Unchiul sau fiind mecanic auto,doreste sa isi petreaca majoritatea timpului alaturi de el "furandu'i" meseria.Vazandu'i pe baietii de la "Underground Street Tunning" pe strazi acesta a ramas impresionat si doreste sa se integreze in grup.

Informatii din viata reala:

• Nume: Cosmin

• Varsta: 15

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Onesti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 3-4 ore.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru ca imi place sa conduc masini de viteza,sa particip la curse.

• Folositi XFire? Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Berky

• Level: 5

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Triadele

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): [berky]

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/708/samp243t.png/

• Link catre cererea de demisie: None

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Berky s-a nascut in orasul Los Santos alaturi de familia sa,tatal sau era un sofer de curse iar mama sa era gospodina.Berky era pasionat de cursele pe care tata'l sau le facea iar mama sa era ingrijoarata ca tatal lui Berky sa nu pateasca ceva.Intr-o vara s-a organizat o cursa de 100 de soferi,iar tatal lui Berky era unul dintre cei 100 participanti, in aceea cursa din pacate tatal sau a murit.Dupa ce toata lumea s-a linistit,si si-a cam mai revenit la normal,Berky,a jurat ca nu v-a lasa asa balta lucrurile si v-a devenii un sofer mai bun ca tatal sau,dar inainte de asta trebuie sa faca pasul 1,acela este sa repare si sa tuneze masini.

In acest caz,Berky a decis sa se alature Underground Street Tuning ' ului alaturi de leaderii Specter & DaddyYankee .

Informatii din viata reala:

• Nume: Olteanu Berky ( berky este numele meu adevarata,am dubla cetatenie )

• Varsta: 14

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Alexandria.

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: In timpul saptamanii de la 14:00 stau 6h+ si in weekend 9h+

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Este o factiune noua si vreau sa repar so sa tunez masinele playerilor.

• Folositi XFire? Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: None.

Link to comment
Share on other sites

Berky respins.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Este o factiune noua si vreau sa vand masini.

UST nu vinde masini , se ocupa cu /repair , /refill si cu organizarea de curse.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: JUV3NTUSSS

• Level: 3

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/19/samp019pl.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Juv3 s-a nascut intr-un cartier mic, la periferia orasului Los Santos intr-o familie saraca. Era singur la parinti, iar tatal sau era plecat la munca in Europa pe o perioada nedeterminata. A plecat pe cand avea Juv3 4 ani, actualmente Juv3 e un tanar de 18 ani, pasionat de masini si de tot ce tine de ele. E foarte atasat de masina sa pe care si-a cumparat-o cu greu, in rate pe care nici acum nu a reusit sa le plateasca. Visul lui este sa ajunga in cea mai tare factiune in acest domeniu, si anume Underground Street Tuning unde v-a avea la dispozitie masini mult mai puternice decat a lui si ar avea ocazia de a concura cu alti piloti tineri si talentati la fel ca el. Deocamdata Juv3 isi pregateste masina lui pentru a putea participa la testele de admitere in aceasta minunata factiune, si in care spera sa intre cu orice pret. Are masina, are vointa si are si talent, sa speram ca v-a reusi sa intre in Underground Street Tuning, visul lui de mic.

Informatii din viata reala:

• Nume: Ioachim

• Varsta: 18 ani

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Alba Iulia

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 ore pe zii, intervalul 17:00-22:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru ca imi place sa organizez curse si sa tunez masini

• Folositi XFire? Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

JUV3NTUSSS respins.

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

cerintele astea pentru tine sunt nule sau ? ai jucat sigur pe vechiul mod deci nu ai nici un motiv sa lasi spatiu gol.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

Nickname: Uzzy

Level: 3

Sex: Masculin

Factiuni precedente: Pe vechiul mod Yakuza, Taxi, PD si multa vreme lider la instructori.

Nickname-uri precedente: Uzzy, Flaviu_Silaghi(pe RP) si o vreme Uzzy_F pe Beta ca era luat Uzzy

Poza cu /stats: http://imageshack.us/m/32/3535/samp132pz.png

Link catre cererea de demisie: Nu am demisionat recent.

Biografie:

Uzzy s-a nascut intr-o familie de clasa mijlocie din Dillimore, dar s-a mutat in Los Santos la varsta de 14 ani, cand tatal sau a primit o slujba in oras.

Independent si foarte pasionat de masini si de viteza, si-a cumparat prima masina la varsta de numai 16 ani, un Buffalo vechi de 20 de ani, aproape complet mancat de rugina. A inceput sa lucreze la Buffalo inca din ziua in care l-a cumparat. Dupa 3 luni de munca asidua, masina incepea sa-si recapete aspectul demult apus, iar dupa inca 3 luni, masina era complet restaurata. Toate piesele au fost cumparate din bani proprii, inafara de motor, care i-a fost daruit de catre tatal sau in dar de ziua sa.

Batrana masina l-a servit credincioasa timp de 5 ani, dar a fost furata de un talhar si a sfarsit infasurata intr-un copac.

Desi acum isi poate permite sa isi cumpere o masina nou nouta, Uzzy prefera sa isi investeasca majoritatea banilor in restaurarea unui Sabre - actualul sau proiect.

Ca urmare a pasiunii sale pentru opere pe patru roti, Uzzy cauta acum un grup de oameni cu care sa impartaseasca acest interes.

Informatii din viata reala:

Nume: Silaghi Flaviu

Varsta: 18

Sexul: Masculin

Orasul in care locuiti: Negresti-Oas

Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 , intre 14 si 22

De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? De cand ma stiu m-au pasionat masinile si orice fac, incerc sa fac astfel incat sa am cat mai multe tangente cu masinile.

Folositi XFire? Am dar nu prea intru, dar daca e de ceva pot sa intru.

Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Stiu sa conduc si sa deosebesc frumosul de kitsch.

Link to comment
Share on other sites

Guest KidnApare

• Nickname: KidnApare

• Level: 3

• Sex: male

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): PaMpFy

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Nascut intr-o familie instarita din nordul San fierro, KidnApare a fost crescut si educat de parintii sai. A avut o copilarie fericita, deoarece, parintii lui, cu toate ca munceau foarte si erau foarte instariti, mereu isi faceau timp si pentru el. La varsta de 14 de ani, acesta incepe sa fie din ce in ce mai pasionat de automobilism, si, din pacate, incepe sa participe la curse ilegale. Cu toate ca nu avea prea multa experienta, el era foarte bun in spatele volanului; avea un talent innascut pentru a pilota masini , modificate sau standard . Cu toate acestea, intr-o seara, participand la o cursa, acesta se izbeste de un tren de marfa la o trcere cu calea ferata . Nu a murit, dar a fost internat 2 luni in spital.

Informatii din viata reala:

• Nume: stefan

• Varsta: 14

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: iasi

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? - 10 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru k imi place

• Folositi XFire? da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: nu am alte mentiuni

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: ShapeShifter

• Level: 3

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Ballas

• Nickname-uri precedente: trunkss,Light

• Poza cu /stats: vxcbwh.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie: Shape s-a nascut intr-o familie modesta , cu mama casnica si tata mecanic auto.De mic Shape era pasionat de automobilism dar parintii lui nu i-au dat voie pentru cu stiau ce riscuri sunt.La varsta de 18 ani tatal lui a murit iar Shape a ramas mecanic in locul lui.Timp de 2 ani Shape lucra la un Ellegy pe care i l-a lasat tatal sau.Cum era pasionat de automobilsim el s-a bagat la curse ilegale pentru a face un ban si pentru a face ce ii place.A castigat cat a castigat pana cand a avut un accident pe autostrada Los Santos - Las Venturas unde masina lui s-a facut praf.Timp de 1 an nu a vrut sa auda de curse si de masini.Intre timp in San Fierro s-a deschis un club pentru impatimitii de automobilismn iar el vrea dinou sa faca ce ii place si doreste sa se alature clubului si impatimitilor de automobile.

Informatii din viata reala:

• Nume: Madalin

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Resita

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5-6 ore 14-17 , 20-24 ( in weekend mai mult )

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Sunt pasionat de masini,distractie,adrenalina si in cautare de preiteni noi.

• Folositi XFire? Folosesc ,rar, daca e nevoie o sa intru.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Andreea

• Level: 3

• Sex: Feminin

• Factiuni precedente: License Faction

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://img94.imageshack.us/img94/4680/samp086v.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Fata inteligenta si muncitoare, Andreea a crescut in preajma masinilor, tatal ei fiind un mecanic de renume din Los Santos.

A urmat cursurile de Fizica Mecanica de la Universtitatea Los Santos, lucrand pentru scurt timp ca mecanic pentru masini de lux, apoi ca si mecanic la o firma de tuning.

Si-a incercat norocul cu o firma de mecanica auto, dar datorita starii proaste ale economiei, a trebuit sa declare faliment.

In ultima vreme a lucrat ca freelancer, dar cauta sa reintre in cercurile tuningului auto.

Informatii din viata reala:

• Nume: Andreea

• Varsta: 17

• Sexul: Feminin

• Orasul in care locuiti: Torino

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 4-5 , intre 15 si 22

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi plac masinile si vreau sa lucrez in de aporoape cu ele.

• Folositi XFire? Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Masaroo

• Level: 3

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: nu am avut

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): nu am avut

• Poza cu /stats: sa-mp-016.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Masaroo nascut intr'o familie care isi ducea cu greu traiul, crestea alaturi de parintii lui la periferia orasului San Fierro, in tinerete tatal sau fusese pilot in celebrul campionat NASCAR al Americi dar a fost nevoit sa renunte in urma unui grav accident in etapa de la Indianapolis, dupa ce tatal sau a ajuns pe patul de spital familia sa a suferit din punct de vedere financiar, de aceea Masaroo s'a angajat la celebra retea de Fast Food'uri Burger Shot inca de la varsta de 15 ani, dupa doar 2 ani de la momentul in care s'a angajat Masaroo a reusit sa'si ajute familia sa se mute de la periferia orasului San Fierro in zona Dillimore, o zona mult mai linistita decat cea de la periferia orasului. Tot atunci Masaroo a reusit sa isi cumpere un Sabre vechi de 30 de ani dar care era intr'o stare destul de proasta. Impreuna cu tatal sau care acum era refacut complet Masaroo a inceput sa reconditioneze masina, care dupa doar 4 luni arata ca noua. Apoi intr'o frumoasa zi de primavara Masaroo se inscrie la un concurs de viteza dedicata posesorilor de masini Sabre, aici se intalneste cu un anume Uzzy care ii povesteste despre un anume grup care au ca hobby masinile precum si competitiile automobilistice.

Informatii din viata reala:

• Nume: Cosmin

• Varsta: 19

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Tg Mures

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 2-3 ore .

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? De mic mi'au placut masinile, si de aceea doresc sa fiu cat mai aproape de masini.

• Folositi XFire? Nu, dar daca este nevoie il voi folosi

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Consider ca stiu sa conduc bine, imi place sa ascult sunetul motoarelor.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: RobyRap

• Level: 4

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente:

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): nu am avut

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/28/samp029hd.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): RobyRap traia in ls alaturi de tatal lui.Tatal lui era pilot la NASCAR si iubea foarte mult masinile cu multi cai putere.Toata ziua si'o petreceau reparand masini si uitandu'se la filme cu masini.RobyRap isi iubea foarte mult tatal.Intr'o zi,RobyRap era la lucru si primeste un telefon de la prietena lui cum ca,tatal lui a avut un accident teribil la curse,si nu se stie daca va supravietui.RobyRap auzind acestea s'a dus glont la tatal lui la spital,tinandu'l de mana tatal lui si'a dat ultima suflare si spus. RobyRap continua traditia familiei si angajaza'te la Underground Street Tunning. Acum RobyRap i'a ascultat rugaciunea si a aplicat la UST si spera sa fie acceptat pentru a continua traditia familiei.

Informatii din viata reala:

• Nume: Robyrap

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Dr. Tr. Severin

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 2-3 ore .

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi plac foarte mult masinile si de aceea am ales aceasta factiune

• Folositi XFire? Nu, dar daca este nevoie il voi folosi

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Lie

• Level: 2

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): nu am avut

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Lie era un copil sarac de la tara , tatal sau era foarte bolnav iar mama lui murise . Lie statea undeva la iesire din sat si intr-o zi stand in fata caei si isi repara bicicleta . Inre timp trecea prin fata casei sale leaderu de la UST cu un infernus , dupa vreo 10 m se strica masina infernusu . Lie vazand asta si placandui foarte mult sa repare studiind la profilu de mecanic auto s-a oferit sa il ajute . Sa dus in casa a adus sculele si impreuna cu leaderu s-au apucat de reparat . Dupa o ora au reusit sa repare infernusu . Leaderu de la UST fiind foarte incantat de efortul depus de Lie ii propune sa faca o aplicatie la UST . Lie stiindusi situatia financiara de acasa si fiind incantat de meserie a aplicat la UST sperand sa fie acceptat .

Informatii din viata reala:

• Nume: Vlad

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Hunedoara

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? dimineata si seara de la 9 dimineata la 1 dupamasa si de la 6 seara pana la 3 , 4 , 5 dimineata .

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Deoarece este o factiune ordonata si respectata

• Folositi XFire? Nu, dar daca este nevoie il voi folosi

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Guest sun_rize

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Kyubi

• Level: 2 (am respect 16/12 pt lvl 3 sa nu am bani:D)

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: nici una

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): am avut pe sv vechi RaZvyyyy

• Poza cu /stats: nu ma lasa sa pun poza imi da o eroare dak se poate o dau pe mess sau xfire

• Link catre cererea de demisie: nu am demisionat de la nimeni....

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Kyubi s`a nascut in urma cu 20 in Los Santos.De mic el a fost pasionat de masini,curse si driftinguri.De cand s`a facut mare si a luat carnetu merge toata ziua cu masina si face drifturi prin oras.

Informatii din viata reala:

• Nume: Razvan

• Varsta: 15 ani

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Constanta

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 3-5 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? imi plac masinile,cursele si drifturile

• Folositi XFire? da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: nici una

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: The StaR

• Level:10

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Ballas,SFR,DNB.

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Nu am jucat inainte de wipe,iar acum este singurul cont.

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408520

• Biografie (minim 100 de cuvinte): The Star s'a nascut intr'un sat mic numit Dillimore la periferia orasului Los Santos.Era unicul copil la parinti.Inca de la vasta de 16 ani a avut o pasiune pentru masinile tunate atat cat sa le si repare.La 21 de ani parinti lui au murit intrun accident de masina.Dupa ce a reusit sa stranga banii necesari sa isi inmormanteze parintii el a primit ajutorul social pentru inmormantare de la primarie iar pe acei bani si'a cumparat o masina pe care sia facuto dupa bunul plac.La vasta de 23 de ani sa gandit sa se alature celor din Underground Street Tunning pentru a repara masinile celor care au probleme si pentru a nu se mai produce accidente.

Informatii din viata reala:

• Nume: Gabriel

• Varsta:16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? intre 14:00-22:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru ca este o factiune serioasa,si imi place sa ajut la repararea masinilor

• Folositi XFire? Da,folosesc.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Sunt un om serios,care nu incalca regulamentul

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

• Nickname: ProJeCt

• Level: 8

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: - sfr, dnb

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): - anndr3i

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img38/9103/samp007cp.png&via=mupload&newlp=1#

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): 1990 cand sa nascut ProJeCt de mic copil find iubea masinile si le ingrijea, dar singuru lucru care la dezamagit nu putea sa conduca o masina, neavand varsta necesara,acum el participa la toate dirtrurile si cursele care au loc si traieste viatza la limita vitezei,si are dorinta de a intra in undergorund street tuning alaturi de alti membri iubitori de viteze si curse.

Informatii din viata reala:

• Nume: Andrei

• Varsta: 18

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 3-4 ore.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? pentru ca imi place mult factiunea si imi place viteza

• Folositi XFire? da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...