Jump to content
lego_kid

Aplicatii UST

Recommended Posts

Nickname: K1dduletz

• Level: 10

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Triads, Grove Street

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 5 in Yakuza pe vremuri dar nu stiu daca intra in calcul, 3 in Triads, 3 Iin Grove acum, si 2 in Triads acum.

• Nickname-uri precedente: K1dduletz este singurul pe care l-am folosit

• Poza cu /stats http://imageshack.us/photo/my-images/20/samp004rh.png/

• Link catre cererea de demisie: Demisie

• Biografie (minim 100 de cuvinte): K1dduletz este unul din vechii membri ai mafiei Triadelor. Odata cu incheierea razboaielor dintre Triade si Mafie si cu "detronarea" lui Woozie acesta a parasit mafia si sa folosit de cunostintele lui de mecanic, dobandite de la unchiul sau, pentru as deschide un atelier in Bayside. Nu dupa mult timp de la mecanic a ajuns unul dintre raceri ce isi petreceau noptile concurand pentru a se intretine pe strazile orasului. Odata intrat in cercurile de raceri K1dduletz ia contact cu gruparea Underground Street Tunning, cea mai renumita firma de tunning si de organizari de curse legale din vestul tarii, si apeleaza la ei pentru a se angaja ca si mechanic si pentru a se intretine fara a fi nevoit sa participe la curse ilegale incontinuare.

Informatii din viata reala:

• Nume: Sorin

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Dr Tr Severin

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati: 12:00-01:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune : Fiindca vreau sa fac parte dintr-o organizatie.

• Folositi XFire? Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu am alte mentiuni

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Mugur

• Level: 10

• Sex: Masculin.

• Factiuni precedente: inainte de wipe lsv grove hitman dupa wipe sfr grove

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Mugur95

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/853/samp028bd.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Intr-o zi ploioasa, acum 20 de ani, in maternitatea orasului Los Santos s-a nascut un baiat, Mugur. De mic copil, baiatul era pasionat de cursele cu masini. Parintii lui incercau sa ii faca toate mofturile, dar din cauza situatiei financiare pe care o aveau nu reuseau acest lucru. Tatal lui lucra ca mecanic intr-un garaj din San Fierro. Mugur isi vedea tatal doar o data pe saptamana deoarece tatal lui nu avea sufiecienti bani pentru a face naveta zi de zi. La varsra de 18 ani, baiatul a inceput sa isi ajute tatal la garaj, unde a invatat toate lucrurile ce tin de masini. In timp ce se indrepta spre garaj, intr-o zi obositoare de marti, Mugur d a gasit un afis care anunta o cursa legala cu masini ce va avea loc in seara cu pricina. Datorita experientei, baiatul a castigat intrecerea, dobandind suma de 20.000$, cu care avea sa duca o viata buna pentru o perioada indelungata. In aceea zi Mugur si-a dat seama pentru ce este facut si isi doreste sa intre in „Underground Street Tuning”.

Informatii din viata reala:

• Nume: Mugru

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin.

• Orasul in care locuiti: RDV

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? non-stop vacantaaaaaaaaa

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Iintodeauna am fost pasionat de masini si de curse de masini

• Folositi XFire? Da.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

IInformatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Player[Ro[

• Level: 3

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Pe vechiul mod Taxi,MEDIC

• Nickname-uri precedente: Zeu pe vechiul server

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/807/statsps.jpg/

• Link catre cererea de demisie: Nu sunt in nicio factiune

• Biografie:Player RO s-a nascut in maternitatea din LS de mic copil a fost pasionat de cursele de masini,organizari de curse reparati de masini parinti lui nu au putut sa ii indeplineasca dorintele dar player ro a muncit in varsta de 18 ani cand a luat carnetu de conducere el sa dus cu tatal sau la garaj sa il ajute cu masina tatal sau la invatat totul despre mecanica apoi sa alaturat la niste curse de masini noaptea el a castigat de foarte multe ori iar intr-o noapte el a fost prins de politisti.A iest din puscarie peste 8 ani atunci pariniti lui murise intr-un accident cu masina si el si-a jurat ca intr-o buna zi va deveni iarasi un sofer de curse

• Nume: Petrache Andrey

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti:Ploiesti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? cam toata ziua

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi place sa conduc masini sa repar sa organizez curse

• Folositi XFire? nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: nu

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: fReSh

• Level: 10

• Sex: Masculin.

• Factiuni precedente: The Triads

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): fReSh este singurul nick pe care l-am folosit .

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/861/samp210k.png/

• Link catre cererea de demisie: Am primit uninvite

• Biografie (minim 100 de cuvinte): fReSh s-a nascut acum 17 ani intr-un sat de pe langa Los Santos. El traia impreuna cu parinti lui, tatal sau lucra printre vecini deoarece nu avea un loc stabil de munca, mama sa muncea ca asistenta la spitalul din Los Santos. La varsta de 17 ani fReSh si-a parasit familia si a plecat in Los Santos ca sa isi gaseasca un loc de munca. S-a angajat ca mecanic intr-un paint de pe langa VineWood, aici avea un salariu destul de bun, castiga in jur de 1000$/h. Intr-o zi a intalnit un om cu un aspect asiatic, mai tarziu a aflat ca el facea parte dintr-o mafie numita "Yakuza" asa ca a inceput sa il caute. Nu dupa mult timp l-a intalnit si la intrebat daca poate fii recrutat in familia lui, zis si facut acum fReSh facea parte dintr-o mafie puternica punand stapanire pe orasul San Fiero. A fost nevoit sa omoare oamenii nevinovati in drumul lui catre succes dar acest succes nu a durat prea mult deoarece acum il mustra constiinta asa ca a fugit din San Fiero. fReSh este din nou civil , si isi cauta de munca, asa ca a aplicat la Undeground Street Tuning, deoarece ii plac foarte mult cursele cu masini si a invatat foarte multe despre ele atunci cand a lucrat la renumitul garaj din Los Santos, Transfeder.

Informatii din viata reala:

• Nume: Ovidiu.

• Varsta: 15

• Sexul: Masculin.

• Orasul in care locuiti: Alexandria

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Depinde de zi.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Mereu am fost pasionat de masini.

• Folositi XFire? Da.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

Nickname: Cosmim

Level: 10

Sex: Masculin

Factiuni precedente:

Inainte de wipe: Taxi,Ballas,LF,M/F,PD,Triads,FBI

Dupa wipe: Mafia,Ballas

Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): CosminAlex

Poza cu /stats: http://tinypic.com/r/117qu4i/7

Link catre cererea de demisie: Am fost demis

Biografie (minim 100 de cuvinte):

Intr-o zi friguroasa de iarna a anului 1985 se naste Cosmin intr-un spital din Las Venturas.El ducea o viata normala cu parintii lui in Las Venturas , tatal si bunicul sau lucrand ca mecanici intr-un service auto din oras,propietar fiind chiar bunicul sau.Cosmin ,inca de la varsta de 12 ani umbla prin atelierul bunicului si isi ajuta tatal si bunicul dandu-le sculele.La varsta de 15 ani , fiind pasionat de viteza acesta doreste sa-si cumpere o motocicleta cu o capacitate cilindrica mica deoarece nu necesita permis de conducere,ci doar varsta de 16 ani.Acesta ii spune tatalui sau ce-si doreste, dar tatal sau il pune sa il ajute la atelier in schimbul motocicletei.La varsta de 16 ani,Cosmin reuseste sa stranga 500$,bani suficienti pentru un motor la mana a doua.La varsta de 17 ani,dupa ce s-a invatat cu motorul si cu condusul Cosmin se inscrie intr-un club de curse numit Moto Racing Club unde realizeaza ca desi are un motor slab cu priceperea lui in ale condusului reuseste sa iasa de cele mai multe ori printre primele locuri.La varsta de 18 ani,cu banii stransi din cursele de motociclete si banii castigati la atelierul tatalui sau,Cosmin isi ia permisul de conducere si isi vinde motorul.Peste 2 ani isi cumpara o masina destul de scumpa si de viteza marca Banshee cu care participa la curse de strada dar si la curse organizate.Cu banii stransi din curse, Cosmin ii propune tatalui sau sa deschida impreuna un atelier de tunning in Los Santos.Acesta accepta propunerea si-l lasa pe Cosmin sa se ocupe de atelier.Intr-o zi , la atelierul sau vine un vechi prieten care ii povesteste de un club numit “Underground Street Tunning” care se ocupa cu cursele de masini dar si cu reparatul si tunatul lor. Cosmin doreste sa se alature clubului fiind gata sa puna garajul sau de tunning la dispozitia membrilor clubului si ii transmite liderului un mesaj cu ajutorul prietenului sau asteptand un raspuns.

Informatii din viata reala:

Nume: Cosmin

Varsta: 17

Sexul: Masculin

Orasul in care locuiti: Bucuresti

Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?:3-4-6 ore,interval 12-24 depinde de zi

De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Doresc sa fac parte din aceasta factiune pentru ca sunt pasionat de masini,mai ales masini puternice si tunate

Folositi XFire? Nu

Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu sunt

Link to comment
Share on other sites

Guest Cl2udiu

Nickname: HeLLIsH

• Level: 10

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: FBI

• Cel mai mare rank detinut intr-o factiune si numele factiunii in care ati detinut acest rank: 4-FBI

• Nickname-uri precedente: Cl2udiu

• Poza cu /stats:

• Link catre cererea de demisie: am fost demis

• Biografie (minim 100 de cuvinte): HeLLIsH sa nascut intr-o familie bogata din orasul Los Santos. Acenta avea 3 frati si 2 surori cu care se intelegea foarte bine. Tatal lui era membru UST iar mama lui era casnica. Lui HeLLIsH ii placea foarte mult meseria tatalui sau si vroia sa devina si el membru UST cand va fi mare. Intr-o zi tatal lui HeLLIsH a foat chemat de urgenta la servici pentru a repara o masina de viteza pentru o cursa. HeLLIsH sia insotit tatal la servici si a vazut ce masini repara tatal sau si a hotarat sa ii calce tatalui sau pe urme sa devina si el membru UST. Acum HeLLIsH asteapta sa i se raspunde la aplicatie si spera sa fie acceptat.

Informatii din viata reala:

• Nume: Costin

• Varsta: 15

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Braila

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati: 08:00-23:00 poate si mai tarziu...

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune : Vreau sa fac parte dun aceasta factiune deoarece este o factiune foarte bine organizata cu membri si lideri capabili si acviti

• Folositi XFire?: am un user de xfire daca este nevoie il voi descarca...

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Nu am alte mentiuni

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Billo

• Level: 14

• Sex: M

• Factiuni precedente: Pd

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/685/samp023vuy.png/

• Link catre cererea de demisie: - http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=413703

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Billo, sa nascut intr-o famile neobisnuita intr-un sat la periferia orasului Los Santos. La varsta de 7 ani , tatal sau a cumparat un tractor pentru ferma . Intr-o seara Billo sa urcat in tractor si din greseala a scapat tractorul la vale , tatal sau a incercat sa opreasca tractoru dar nu a reusit si a intrat sub roata tractorului si a ajuns la spital in stare critica. Billo s-a speriat foarte tare si de atunci a ramas cu sechele. La varsta de 18 ani billo a preluat afacera, dar din motive financiare a fost nevoit sa o vanda. La varsta de 20 de ani sa mutat in Los Santos pe langa cartierul La cosa nostra ... la cateva luni de la mutare Billo incearca sa intre in clanul LCN ... a fost acceptat in probe 2 luni , billo nu a dat nici un gres si a trecut testele . Dupa 2 ani de mafie seful clanului mafiot mili, a aflat ca are o boala incurabila si la propus pe billo lider .

Informatii din viata reala:

• Nume: Vlad

• Varsta: 19

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Tg Neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi place adrenalina

• Folositi XFire? da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Ingerul_Decazut

• Level:9

• Sex:M

• Factiuni precedente:DNB

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):Skorpyon96 (medici)

• Poza cu /stats:http://imageshack.us/photo/my-images/37/samp996.png/

• Link catre cererea de demisie:http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408520&st=25

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Ingerul_Decazut s-a nascut in Los Santos intr-o familie cu un buget stabil.Acesta a mers pe un drum gresit la varsta de 14 ani intrand in gang-ul DNB unde nu prea a avut o viata foarte frumoasa,el fiind mereu pus pe crime.Dupa ce a parasit temutul gang din LV,acesta s-a decis sa isi creeze un alt drum.Acesta era foarte infocat dupa masini si mai ales ii placea foarte mult sa participe la cursele organizate de membrii factiunii UST.El doreste sa intre in aceasta factiune,fiind privit cu altii ochi acum ca ar avea sanse sa intre intr-o factiune bine organizata.

Informatii din viata reala:

• Nume: Pinzaru Ionut Cosmin

• Varsta: 14

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti: Braila

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 6+

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Deoarece este o factiune bine organizata,liderii si membrii acestei factiuni fiind un exemplu bun.

• Folositi XFire? DA

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: BlackDemo

• Level: 7

• Sex: M

• Factiuni precedente: PD

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Acelasi

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/808/samp088u.png/

• Link catre cererea de demisie: - am cerut liderului sa ma demita , nu am postat la demisii..

• Biografie (minim 100 de cuvinte): BlackDemo s-a nascut acum 14 ani in spitalul din LS. Mama sa a murit dupa nasterea fiului sau , BlackDemo traia doar cu tatal sau iar acesta lucra ca Taximetrist. Pentru ca ducea un trai greu , BlackDemo s-a apucat sa fure masini la o varsta frageda pentru a-si castiga painea.Dupa ceva ani , el s-a lasat de aceste ilegalitati si a devenit un membru al Politiei . Dupa mult timp petrecut in Politie si infractori prinsi , isi da demisia din Police Departament si vrea sa devina un membru al LF. Dupa mult timp in asteptarea noului sau JOB , in care Directorul nu ii raspundea , se gandeste sa intre in UST.

Informatii din viata reala:

• Nume: Silviu

• Varsta: 15

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 5-6 ore ziua si cateodata dimineata.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi place foarte mult factiunea si vreau sa devin o parte din ea.

• Folositi XFire? nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: nu

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Nesta

• Level: 7

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: SMURD

• Nickname-uri precedente:

• Poza cu /stats: http://img43.imageshack.us/img43/3051/samp100u.png

• Link catre cererea de demisie: http://www.linkmania.ro/forums/index.php?showtopic=408425&view=findpost&p=5836780

• Biografie:Intr-o noapte furtunoasa, pe cand nu vedeai picior de om pe strada, se naste un baietel : Nesta. Pentru faptul ca erau foarte bogati,parintii sai erau foarte cunoscuti in orasul SF dar si foarte invidiati. La varsta de 18 ani, tatal sau, fiind primar.Nesta face numai lucruri ilegale, fura masini, participa la curse ilegale, stiind ca oriucm o sa scape.Dupa aceea perioada viata lui urma sa vina un cosmar. S-a rasturnat cu masina lovindu-se de un pom si stand departe de masini foarte mult timp. Acum Nesta decide sa se intoarca la marea lui dragoste, masinile.

• Nume: Robert

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti:Drobeta Turnu Severin

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? Cam tot timpul cand sunt acasa 6-7 ore...

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi place sa organizez si sa particip la curse.

• Folositi XFire? nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: nu

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: shoarecs

• Level: 7

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: Grove Street

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): pHanTTasY

• Poza cu /stats: 25s8jnt.png

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Shoarecs s-a nascut intr-un oras foarte dur numit LosSantos intr-o familie bogata. Toate erau bune si frumoase cand printii lui au pierdut toata averea si apoi tatal s-a sinucis. El a ramas pe lume alaturi de mama sa care era foarte bolnava. Inca la varsta de 16 ani el a inceput sa aduca bani in casa si sa o tina in viata pe mama sa. Acesta a devenit hot de masini si in timpul liber pescuia, apoi vindea pestele. Intr-o buna zi cand mergea linistit pe strada, cand vede niste masini tunate cu UST care se intreceau. Acesta s-a gandit ca isi poate folosi abilitatile de sofer, mecanic si tuning in aceasta factiune.

Informatii din viata reala:

• Nume: Razvan

• Varsta: 17 ani

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Vaslui

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? cam 10 ore , dimineata si seara

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Pentru ca imi place sa tunez masini, sa fac curse si sa repar masinile celorlalti

• Folositi XFire? Nu

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Westiee

• Level: 8

• Sex: Masculin .

• Factiuni precedente: Da Nang Boy`s .

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): CranK .

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/651/samp046ls.png/

• Link catre cererea de demisie: Demisii Da Nang Boy`s

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Ma numesc Westiee , m`am nascut la marginea orasului Los Santos mama se ocupa cu trafic de stupefiante , iar tata asemenea , el mai detinea un bar numit ' Alhambra '.Tatal meu in fiecare noapte mergea acolo , in localul acela veneau fel si fel de oameni : gangsteri,mafioti etc. El se inhaitase cu iei , in fiecare noapte el venea cu foarte multi bani acasa , mama a fost omorata de un anonim nici in momentul acesta nu stim cine a omorat`o . Am ramas cu tatal meu , ma lasasem de scoala si la varsta de 13 ani eu eram mana dreapta a tatalui meu , am tinut`o tot asa pana la varsta de 18 ani cand am inceput sa imi vad singur de afaceri si tatal meu era pe duca , el mi`a lasat barul.Am ramas singur am inceput sa fac bani omorand oameni si gangsteri ori cand puteam fii omorat dar am riscat , cu timpul am fost prins de politisti si arestat timp de 3 ani la varsta de 21 de ani am iesit din puscarie si am promis ca o voi lua pe calea cea dreapta si am decis sa intru in Underground Street Tuning , aici imi pot face bani cinstiti si munciti .

Informatii din viata reala:

• Nume: Narcis

• Varsta: 15

• Sexul: Masculin .

• Orasul in care locuiti: Braila

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? dupa`miaza .

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi place sa tunez / repar masini si este o factiune foarte bine organizata .

• Folositi XFire? Da

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: TheFlow

• Level: 8

• Sex: Masculin .

• Factiuni precedente: Da Nang Boys

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): 1Obytza

• Poza cu /stats: /stats

• Link catre cererea de demisie: Demisie

• Biografie (minim 100 de cuvinte): In anul 1997, in spitalul din Las Venturas, a luat nastere un baietel pe nume Flow, dar ulterior si-a schimbat numele in TheFlow. El era un copil cuminte si isi asculta parintii. Era cel mai bun din clasa la invatatura si avea numai note de 10, pana in clasa a VI-a, cand a inceput sa fie influentat de modele negative ale orasului Las Venturas. Din clasa a VI-a, el a inceput sa comita crime, furand masini si ducandu-le la crane, unde isi lua bani frumosi pe ele. In clasa a VII-a, la 13 ani a fugit de acasa, dormind intr-un camin de orfani alaturi de alti copii. Parinti lui au incetat sa-l caute stiind ca e in zadar cautarea. El s-a alaturat gang-ului Da Nang Boys, unde a devenit mana dreapta a lui MrDexter, fiind numit si "Gunman".Dupa lungi asasinate, el s-a despartit de prietenii sai din Da Nang Boys si s-a hotarat sa isi duca pasiunea mai departe, aplicand la Undergroung Street Tunning.

Informatii din viata reala:

• Nume: Robert

• Varsta: 14

• Sexul: Masculin .

• Orasul in care locuiti: Braila

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati? 6+

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune? Imi place foarte mult sa fac drift-uri si curse.

• Folositi XFire? Nu, dar ma voi adapta.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Guest WhiteSword

• Nickname: phantastic

• Level: 9

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): BogdaNeL / WhiteSword

• Poza cu /stats: http://img84.imageshack.us/i/samp183t.png/

• Link catre cererea de demisie: -

• Biografie (minim 100 de cuvinte): phantastic s-a nascut in orasul Los Santos.El facea parte dintr-o familie cu o situatie financiara destul de instabila.Neavand bani,s-a hotarat sa fure masini si sa le vanda in afara granitei contra unei sume de bani infime.Cand era mic,mergea cu tatal lui la pescuit acumuland experienta inca de mic.Acum traieste din pescuit si din furtul masinilor.Dupa o perioada de timp s-a angajat ca medic in orasul sau , Los Santos.Aici,a intalnit oameni care se tineau de treaba dar el neavand alt venit decat din fish , a decis sa ia din nou jobul de car jacker si datorita neintelegerilor dintre cele 3 departamente,a fost demis.Acum doreste sa se angajeze ca mecanic la compania de tuning UST.

Informatii din viata reala:

• Nume: Bogdan

• Varsta: 16

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bacau

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: in jur de 9-10h

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Sunt pasionat de masini

• Folositi XFire?: Nu mai folosesc de o luna dar daca va fi nevoie il voi instala.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...