Jump to content
lego_kid

Aplicatii UST

Recommended Posts

>> Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Shanks.

• Level: 5.

• Sex: Masculin.

• Factiuni precedente: .

• Nickname-uri precedente : .

• Poza cu /stats: jmln5.png

• Poza cu /licenses: 2rmfN.png

• Link catre cererea de demisie: .

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Shanks a venit pe lume intr-o zi insorita din octombrie,mai exact 13 octombrie 1996,la spitalul din San Fierro.El a fost de mic un copil foarte agitat ii placea sa invete lucruri noi sa fie mereu in pas cu lumea.La frumoasa varsta de 7 ani Shanks a fost dat la scoala de parintii lui pentru a reusi ceva in viata.El avea niste conditii modeste,familia lui avea un mic bar din care castiga painea de zi cu zi.La varsta de 18 ani Shanks,dupa terminarea liceului,a decis sa isi caute de munca si din fericire a gasit un loc ca camionagiu.El castiga foarte mult la acel job asa ca a decis sa intre intr-o factiune,a vrut sa faca urmatorul pas in cariera lui si din acest motiv el a aplicat la UST,Underground Street Tuning.To be continued...

>> Informatii din viata reala:

• Nume: Dennis.

• Varsta: 16 ani.

• Sexul: Masculin.

• Orasul in care locuiti: Tecuci.

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 4-5 ore pe zi.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Imi place sa simt senzatia aia cand faci o cursa si vrei sa castigi.Imi place foarte mult sa ma plimb cu masina si in mod special sa ma intrec cu ceilalti playeri.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: .

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Radu

• Level: 5

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):-

• Poza cu /stats: http://i.imgur.com/G8clv.jpg

• Poza cu /licenses: http://i.imgur.com/iI3XT.jpg

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Radu s-a nascut intr-o familie saraca din Los Santos. La inceput , fiind copil , nu ii trebuiau bani, dar in timp ce a crescut si-a dat seama ca are nevoie de acestia. In cautarea lui disperata de bani, a inceput sa cerseasca pe strazile orasului. Dupa un timp, a venit un necunoscut care ia spus : - " Daca vrei sa faceti rost de bani , urcate in masina ! " . De aici incepe povestea lui ...

A inceput sa fure masini si sa pescuiasca, iar cu multa munca si cu putin risc la pariurile de cai a strans o avere considerabila.

De cand era mic ii placeau cursele cu masini, dar pentru ca nu a avut posibilitatea de a-si cumpara o masina, doreste sa isi indeplineasca aceasta dorinta alaturi de echipa Underground Street Tuning. Acesta este trecutul lui pana in acest moment . Viitorul urmeaza ...

Informatii din viata reala:

• Nume: Radu

• Varsta: 18

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Bistrita

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 6-7 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: sa repar masini si sa adaug benzina

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: am mai fost in ust pe vremea cand era premium si panther lideri, deci stiu care mersul :D

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Silviu

• Level: 3

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Ares, SMisteryo

• Poza cu /stats: http://imageshack.us/photo/my-images/163/samp007zq.png/

• Poza cu /licenses:

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Am inceput sa joc in Los Santos si obisnuit ca job-ul de camionagiu e banos, am sarit direct pe el, dar apoi am observat ca din asta nu pot sa imi construiesc un viitor. Am renuntat la acest job si am inceput afaceri ilegale. M-am inrolat intr-o organizatie care se ocupa cu furtul de masini. De aici am castigat destul de bine , reusind sa imi procur banii de care aveam nevoie, apoi insa am renuntat pana nu e prea tarziu si voi fi "absorbit" in aceasta organizatie si am decis sa-mi depun CV-ul la o factiune serioasa. Dupa ce un "inteligent" m-a enervat am vrut sa renunt la acest joc, dar un BUN prieten m-a sfatuit si am decis sa nu fac asta. Acum as vrea sa revin in aceasta factiune si sa continui ce am lasat in urma :)

Informatii din viata reala:

• Nume: Silviu

• Varsta: 18

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Oravita

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: Depinde de orar.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Something new and interesting.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Glumesc mult.. uneori prea mult

Link to comment
Share on other sites

• Nickname: Macks

• Level: 5

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Edd,SomerhaldeR

• Poza cu /stats: http://i45.tinypic.com/288mdj5.png

• Poza cu /licenses: http://i49.tinypic.com/18f28z.png

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Macks s-a nascut in Los Santos venind dintr-o familie bogata si recunoscuta . Intr-o zi el si cu parintii lui s-au dus la cateva showroomuri de masini si a fost foarte impresionat de ce a vazut acolo . Un barbat de acolo il urca pe copil in cea mai tunata masina de acolo zicandu-i ca ii sta bine . Cand mai crescu , Macks a mers cu prieteni la o cursa de masini tunate pe aeroport . A ramas uimit de drifturile si de schemele pe care soferii profesioneti le faceau .Avand bani , is cumpara prima lui masina pe care o facuse flenduri incercand sa copieze ce vezuse . Cu putin ajutor din partea celor din UST , a participat si el la cateva curse de amatori apoi devenind unu din cei mai cunoscuti soferi din cele 3 orase .

Informatii din viata reala:

• Nume: Edd

• Varsta: 17

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Rm.Valcea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 6/7h.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Liderul si membrii sunt priceputi.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: Daca te respect sa ma respecti si tu pe mine.

Edited by Somerhalder
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Radu

• Level: 5

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):-

• Poza cu /stats: http://i.imgur.com/TaYlm.jpg

• Poza cu /licenses: http://i.imgur.com/MsYSC.jpg

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Radu s-a nascut intr-o familie saraca din Los Santos. La inceput , fiind copil , nu ii trebuiau bani, dar in timp ce a crescut si-a dat seama ca are nevoie de acestia. In cautarea lui disperata de bani, a inceput sa cerseasca pe strazile orasului. Dupa un timp, a venit un necunoscut care ia spus : - " Daca vrei sa faceti rost de bani , urcate in masina ! " . De aici incepe povestea lui ...

A inceput sa fure masini si sa pescuiasca, iar cu multa munca si cu putin risc la pariurile de cai a strans o avere considerabila.

De cand era mic ii placeau cursele cu masini, dar pentru ca nu a avut posibilitatea de a-si cumpara o masina, doreste sa isi indeplineasca aceasta dorinta alaturi de echipa Underground Street Tuning. Acesta este trecutul lui pana in acest moment . Viitorul urmeaza ...

Informatii din viata reala:

• Nume: Radu

• Varsta: 18

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Bistrita

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 6-7 ore

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: sa repar masini si sa adaug benzina

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: am mai fost in ust pe vremea cand era premium si panther lideri, deci stiu care mersul :D

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Mathew

• Level: 5

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Lester (inainte de wipe)

• Poza cu /stats: sa_mp_002.png

• Poza cu /licenses: sa_mp_003.png

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Mathew s-a nascut in San Fiero provenind dintr-o familie saraca care nu isi permitea sa ii faca toate placerile.Tatal sau lucra camionagiu de cand terminase liceul avand o vechime de multi ani, asa ca Mathew dorea sa il urmeze pe tatal sau si sa incerce sa stranga o mica suma de bani pentru a putea avea un trai mai bun,asa ca facand niste bani care sa ii ajunga si sa ii investeascac a observat ca iubeste masinile si a dorit sa se alature celor d ela UST.

Informatii din viata reala:

• Nume: Robert

• Varsta: 16

• Sexul: masculin

• Orasul in care locuiti: Rm. Valcea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 7-8 h

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Imi place factiunea.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Edited by Mathewww
Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:Edward

• Level:5

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:-

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):-BoonD

• Poza cu /stats:http://postimage.org/image/bwg0c03ar/

• Poza cu /licenses:http://postimage.org/image/n7io0da5v/

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte):Edward a fost un tip sarac, el a muncit din greu sa isi faca viitorul asa cum isi doreste , si inca mai munceste pentru viitorul lui ! El s-a nascut in Los Santos , alaturi de prieteneii si familia sa , a avut o viata obisnuita de cartier, dar ii lipseau bani! S-a gandit ca poate daca intra ca mecanic la cei din UST poate sa faca vreun ban in plus ! acum el asteapta raspunsul celor de sus!

Informatii din viata reala:

• Nume:Edward

• Varsta:18

• Sexul:M

• Orasul in care locuiti:Piatra Neamt

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?:10-15 (cu tot cu afk)

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Un ban in plus , Un prieten in plus , Un coleg in plus!

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Kaimacu

• Level: 6

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente: UST, PD x2, SFR, LF x2, Politicieni, FBI, Mafia, Triads

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Sobo si kaimacu

• Poza cu /stats: K8t39.jpg

• Poza cu /licenses: qNBL4.jpg

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Pe data de 30 octombrie 1995 un baietel pe nume Sobo s-a nascut la paternitatea din Las Venturas, dar din pricina banilor, parintii lui l-au adoptat la un centru de plasament, nimeni nu l-a adoptat pana la varsta de 14 ani, deci, a decis sa fuga de la camin si sa intre intr-o organizatie mafiota unde poate sa faca bani. Vindea si facea materiale, era deja renumit pentru aceste traficuri, dar a decis sa se lase de inegalitati si a decis sa devina politician, zis si facut, dar lui Sobo nu ii placea sa stea toata ziua pe un scaun de birou si sa nu faca nimic, dorea altceva, s-a hotarat sa devina vanzator de licente, dar din pacate s-a lasat si de aceasta meserie fiindca la un moment dat nu mai avea comenzi. Vroia sa devina om al legii, a devenit un membru F.B.I. dar din cauza colegilor a demisionat. Iar acum doreste sa faca parte din factiunea Underground Street Tuning.

Informatii din viata reala:

• Nume: Serbanoiu Sorin George

• Varsta: 17 ani

• Sexul: masculan

• Orasul in care locuiti: Ramnicu Valcea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: nu am orar, joc de la 15:30 de cand vin de la scoala pana la 23:00 cand ma culc, bineinteles cu pauze...

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Am mai facut parte din ea si imi place pideru' :P

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:GamYng

• Level:19

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:-

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):GamYng

• Poza cu /stats: zMSnh.png?1

• Poza cu /licenses: SnJOe.png?1

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): GamYng s-a nascut in anul 1992 la sfarsitul lunei octombrie . El sfatuit de prieteni s-a apucat de un joc multiplayer numit SAMP, pe srv Linkmania. M-am pus pe treaba incercand sa fac level cat mai mare si a imi creea o cariera pe acest srv. Prin anul 2009 imi aduc aminte cum mergeam la eventuri impreuna cu ceilalti playeri. Prin anul 2010 am inceput cat de cat sa invat multe despre comunitatea linkmania. Prin anul 2011 am incercat sa intru la lvl 4 intr-o factiune , Smurd. Din fericire am fost acceptat , trecand textele cu brio. La rank 3 si dupa 1 luna de stat in factiune am demisionat pentru a intra intr-un gang pe nume Ballas. Leader fiind Lolz0r dar din cauza unor neintelegeri cu anumiti player a fost nevoit sa ma demita . Atunci am intrat in UST pentru ca stiam ca aici pot sta linistit, in sensul ca nu ma strezez ca trebui sa fac mats sa omor si multe altele. De accea vreau sa ma intorc acum .

Informatii din viata reala:

• Nume:Ionut

• Varsta:19

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 10 h +

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Am mai fost si inainte de wipe si mi-a placut destul de mult.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

P.S : sper ca merg linkul de la poze.

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:GamYng

• Level:19

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente:-

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):GamYng

• Poza cu /stats: http://i.imgur.com/6a8AW.png

• Poza cu /licenses: http://i.imgur.com/BnzaU.png

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): GamYng s-a nascut in anul 1992 la sfarsitul lunei octombrie . El sfatuit de prieteni s-a apucat de un joc multiplayer numit SAMP, pe srv Linkmania. M-am pus pe treaba incercand sa fac level cat mai mare si a imi creea o cariera pe acest srv. Prin anul 2009 imi aduc aminte cum mergeam la eventuri impreuna cu ceilalti playeri. Prin anul 2010 am inceput cat de cat sa invat multe despre comunitatea linkmania. Prin anul 2011 am incercat sa intru la lvl 4 intr-o factiune , Smurd. Din fericire am fost acceptat , trecand textele cu brio. La rank 3 si dupa 1 luna de stat in factiune am demisionat pentru a intra intr-un gang pe nume Ballas. Leader fiind Lolz0r dar din cauza unor neintelegeri cu anumiti player a fost nevoit sa ma demita . Atunci am intrat in UST pentru ca stiam ca aici pot sta linistit, in sensul ca nu ma strezez ca trebui sa fac mats sa omor si multe altele. De accea vreau sa ma intorc acum .

Informatii din viata reala:

• Nume:Ionut

• Varsta:19

• Sexul:Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 10 h +

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Am mai fost si inainte de wipe si mi-a placut destul de mult.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

P.S : sper ca merg linkul de la poze.

Edited by gamyngg
Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Semos.

• Level:5

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu):Semos

• Poza cu /stats: http://i.imgur.com/NcEpF.png

• Poza cu /licenses: http://i.imgur.com/N2TKZ.png

• Link catre cererea de demisie: sunt civil

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Semos. s-a nascut in anul 1990 la spitalul central din orasul Los Santos . A dus o copilarie foarte frumoasa . De mic copil , Semos. era un fan inrait al curselor Underground si ii nu refuza nici-o oportunitate de a ajunge intr-o masina tunata. La varsta de 14 ani , a decis sa se mute , astfel sa invete cum sa traiasca pentru a nu avea probleme mai tarziu. Cu banii din alocatie si de la parinti lui , acesta a avut o viata decenta timp de 5-6 luni , dupa care viata i s-a schimbat radical . Batranul Bob l-a dat afara din gazda , nu mai avea ce manca , iar parintii nu il mai contactau . Cand se plimba ingandurat pe marile strazi ale San Fierro-ului , langa el a oprit un Sultan cu geamuri fumurii si tunat "la maxim" . Geamul s-a deschis si inauntrul masinii se afla o fata . Aceasta l-a invitat la o tura a orasului cu masina si Semos. accepta imediat . La finalul turului , fata i-a dat masina lui Semos. sa ii demonstreze ca e un sofer iscusit si este demn de un club de underground street tuning . Acesta , a uimit-o pe fata prin demarajele facute si prin spatiul dintre masina si obiectele evitate . Atunci , fata i-a propus sa isi depuna CV-ul la factiunea UST si iata-ma asteptand decizia liderului.

Informatii din viata reala:

• Nume: G. George

• Varsta: 15

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Targoviste

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 3-4 ore. Dupa-amiaza si seara

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Pt ca e o factiune interesanta

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Sorin_Nache

• Level:5

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente: - (Lider SMURD, LIDER NR)

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: http://www.imagetoo.com/?v=samp022.png

• Poza cu /licenses: -

• Link catre cererea de demisie: Civil.

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Sorin_Nache nascut in Los Santos, dintr-o familie destul de instarita, decide sa plece singur in San Fierro pentru as face un viitor pe cont propriu, fara ajutorul nimanui si pentru a arata tuturor ca se poate descurca si singur. Ajuns in San Fierro, dupa 2 saptamani in care s-a luptat cu "singuratatea" reuseste intr-un final sa se angajeza ca Reporter. Descurcandu-se foarte bine, in 5 luni reuseste sa conduca aceasta Factiunea dupa retragerea liderului KamiKazee. Fiind un novice si toata lumea era invidioasa ca reusise sa puna mana pe o functie importanta intr-o perioada scurta de timp, toti cei din jurul lui au incerca sa-l inlature. Intr-un final au reusit Sorin_Nache renunta la functie si pleaca inapoi in orasul sau natal Los Santos, unde se angajeaza ca asistent la spitalul din Los Santos. Lafel avand noroc reuseste sa conduca Factiunea Smurd dupa ce liderul Dessire pleaca de la Smurd pt a conduce factiunea "Scoala", iar Sorin_Nache ramane in locul acesteia, dar nu pentru mult timp. Este dat afara, si din nou pleaca in San Fierro, incercand sa faca ceva nou. Asa ca ajunge la UST incercand sa invete cate ceva din mecanica, si fiind foarte indragostit de masini puternice,curse, doreste sa se alature acestei factiuni pentru a ajuta. Acum asteapta decizia liderului sperand ca va putea intra in UST sa arate tot ce poate.

Informatii din viata reala:

• Nume: Sorin

• Varsta: 18

• Sexul: M

• Orasul in care locuiti: Ploiesti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 5-6 ore.

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Pentru ca se ocupa de "mecanica" si imi place lucrul acesta.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Deliric

• Level: 5

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente : -

• Poza cu /stats: http://i.imgur.com/D6pnjh.jpg

• Poza cu /licenses: http://i.imgur.com/y4Xwlh.jpg

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Deliric s-a nascut in orasul San Fierro , in zona mafiei Yakuza . Avea un apartament nu prea mare si cam dezordonat . Parintii munceau cu zi , cu noapte pentru a duce un trai bun impreuna cu fiul lor , Deliric . De mic , lui ii placea masinile si vroia sa mearga pe urmele tatalui sau , care a fost mecanic . Incetul cu incetul Deliric a crescut si pentru o perioada si-a luat un job de Trucker , pentrua transporta produse si a face ceva bani . In timpul liber tatal sau il invata tot felul despre masini , pentru a fi un mecanic cat mai bun . Deliric a avut cea mai fericita zi castigand o suma destul de mare la un transport de produse , dar totul s-a ruinat , afland ca tatal sau a murit intr-un accident . Inlacrimat , Deliric si-a adus aminte de toate zilele bune cu tatal sau si ce faceau ei impreuna . I-a promis tatalui sau ceva , iar Deliric vrea sa se tine de cuvant , asa ca a aplicat pentru UST

Informatii din viata reala:

• Nume: Gabi

• Varsta: 15

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Baia Mare

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: Dupa ora 13:00 , aproximativ 5h ( fara AFK )

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Am tot urmarit diferiti membri ai factiunii , mi-a placut si as dori sa fac si eu parte , este o factiune in care nu ai cum sa nu te distrezi .

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Edited by Rapperu`
Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname: Mathew

• Level: 5

• Sex: Masculin

• Factiuni precedente: -

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): Lester (inainte de wipe)

• Poza cu /stats: sa_mp_002.png

• Poza cu /licenses: sa_mp_003.png

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): Mathew s-a nascut in San Fiero provenind dintr-o familie saraca care nu isi permitea sa ii faca toate placerile.Tatal sau lucra camionagiu de cand terminase liceul avand o vechime de multi ani, asa ca Mathew dorea sa il urmeze pe tatal sau si sa incerce sa stranga o mica suma de bani pentru a putea avea un trai mai bun,asa ca facand niste bani care sa ii ajunga si sa ii investeascac a observat ca iubeste masinile si a dorit sa se alature celor d ela UST.

Informatii din viata reala:

• Nume: Robert

• Varsta: 16

• Sexul: masculin

• Orasul in care locuiti: Rm. Valcea

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: 7-8 h

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Imi place factiunea.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Retrag, imi cer scuze.

Link to comment
Share on other sites

Informatii despre caracterul din joc:

• Nickname:SkateRZ

• Level:5

• Sex:Masculin

• Factiuni precedente: Ballas,FBI,The Triads,SFR,NG (inainte de wipe)

• Nickname-uri precedente (fie ele pe vechiul mod sau nu): -

• Poza cu /stats: XZng6.png

• Poza cu /licenses: GcjZG.png

• Link catre cererea de demisie:-

• Biografie (minim 100 de cuvinte): SkateRZ s-a nascut in orasul Los Santos si locuia cu o familie modesta.De mic era pasionat de masini.Intr-o zi se intalneste cu liderul Ballas si acesta ii da sansa de a face parte din acel gang.Acolo si-a castigat respectul,nimicind adversarii.Dupa ceva timp decide sa plece in Las Venturas unde se angajeaza ca agent in FBI.Insa el isi dorea sa fie un mecanic auto.SkateRZ lua primul avion care ducea in San Fierro pentru a isi urma primul vis.Acum el isi depunde CV-ul si asteapta decizia liderului.

Informatii din viata reala:

• Nume: Dragos Matei

• Varsta: 16 ani

• Sexul: Masculin

• Orasul in care locuiti: Bucuresti

• Cate ore pe zi dedicati jocului si in ce interval orar jucati?: Aproximativ 5 ore (fara AFK),dimineata 09-12:00 si seara 18:00-23:00

• De ce doriti sa faceti parte din aceasta factiune?: Pentru a repara masinile altora,pentru a participa la curse si pentru a castiga un banut corect.

• Alte mentiuni pe care ati dori sa le faceti sau ar trebui sa le stim despre dvs: -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...