Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: LoLeCs

Rank: 4

Motivul demisiei: In aceasta perioada voi fii mai inactiv, +ca nu ma prea descurc cu banii de mats imi pare rau pt aceasta demisie dar asa am hotarat. Juny cel mai SERIOS si capabil leader din cati se pot!

RESPECT SFR !!! SI MEMBRII ACESTEI FACTIUNI !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Nick: LoLeCs

Rank: 4

Motivul demisiei: In aceasta perioada voi fii mai inactiv, +ca nu ma prea descurc cu banii de mats imi pare rau pt aceasta demisie dar asa am hotarat. Juny cel mai SERIOS si capabil leader din cati se pot!

RESPECT SFR !!! SI MEMBRII ACESTEI FACTIUNI !!!

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Nick: eNNduro

Rank: 2

Motivul demisiei: Sunt inactiv si nu as dori sa tin locul ocupat . Respect Junyoru si celorlalti membrii .

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Nick:SkateRZ

Rank:2

Motiv:Vreau sa incerc si altceva,multumesc Junyoru pentru sansa acordata,si sa stiti ca sunteti cei mai tari :) Cu siguranta ma voi intoarce in gang daca ma vei primi.Bafta tuturor :*

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Nick:Ffv

Rank:2

Motiv: Doresc sa intru undeva unde sa castig niste bani.Multumesc pentru sansa acordata,Respect la toti in special Junyouru si nicky :D!

Nick: Danutzu

Rank: 3

Motivul demisiei:Vreau sa incerc pd JUNYORU IMI CER SCUZE E CEL MAI FAIN GANG SF IL IUBESC JUR CA O SA REVIN IN EL .

Demisi.

Link to comment
Share on other sites

Nick:DaRiUs14

Rank: 4

Motivul demisiei: Nu ma asculta nimeni din colegi,+ ca merg singur la kill si mor incontinu,sper ca nu te-am dezamagit junyoru,voi mai reveni daca voi mai fi primit.Sa ai grija de ei junyoru+bafta la kill :gun: ,Si mai vb in game :D

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Nick:DaRiUs14

Rank: 4

Motivul demisiei: Nu ma asculta nimeni din colegi,+ ca merg singur la kill si mor incontinu,sper ca nu te-am dezamagit junyoru,voi mai reveni daca voi mai fi primit.Sa ai grija de ei junyoru+bafta la kill :gun: ,Si mai vb in game :D

Nick:ReDDoGs

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa ma intorc in Mafia

Demisi.

Link to comment
Share on other sites

Guest CrazyWinn

Nick: CrazyWinn

Rank: 1

Motivul demisiei: Nu am mai vazut asa ceva nicaieri,daca omor un rival si fugi gata warn , faci ceva warn, daca mai stau 1 zi in SFR iau ban 30 de zile sigur. Scuze ca te-am deranajat Junyorule,dar nu vreau sa iau ban aiurea.

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Nick: CrazyWinn

Rank: 1

Motivul demisiei: Nu am mai vazut asa ceva nicaieri,daca omor un rival si fugi gata warn , faci ceva warn, daca mai stau 1 zi in SFR iau ban 30 de zile sigur. Scuze ca te-am deranajat Junyorule,dar nu vreau sa iau ban aiurea.

Asta e motiv?de 2 ani stau in ganguri si e prima data cand vad asa ceva, daca aveai de gand sa stai 2 zile de ce ai mai intrat?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...