Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick: MrPiciu

Rank: 1

Motivul demisiei: deoarece nu pot lua job de arm dealer decat cu ajutorul unui admin superior care nu imi raspunde la cerinta si sunt ucis in fiecare lupta neavand arme necesare...

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Nick: k0sty

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa incerc si altceva mai ales acum cand nu e activitate ...

Vrei sa iesi, vrei sa ramai cam greu te hotarasti.Demis.

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Nick: Rujuc_Dragos

Rank: 4

Motivul demisiei: a venit timpul sa mai schimb barlogu`.. mi-a facut placere sa fiu coleg cu voi.

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Nick: ___DodY___

Rank: 1

Motivul demisiei: Juny esty un lider bun la fel ca si dan33 si va respect da vreau sa fac skill si dupa ma introrc

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Nick: Sensey

Rank: 1

Motivul Demisiei: 1) Inactivitate , 2) vreau sa ma alatur de partea legii ! multumesc junyoru pt invitatia aceea raman recunoscator :D

Link to comment
Share on other sites

Nick: EloMetin

Rank: 1

Motivul demisiei: NU mai sunt asa de bun in arme cum am fost si ma duc la prt meu din ust din 2 motive : pierd prea multi bani din cauza ca am sczut in dueluri si 2 sa vin sa va reuplu cu benzina masinilie :D . mia placut sa fiu cu voi sunteti tare de treaba mai placu mai ales azi dupa sedinta ..nam sa va uit si bafta in continuare juny spor la mai multi membri.

Link to comment
Share on other sites

Nick: kiszeN

Rank: 2

Motivul demisiei: Tocmai s-au deschis Aplicatiile Agentiei Hitman si vreau sa-mi incerc norocul , daca nu acum atunci niciodata . Daca nu o sa fiu acceptat o sa incerc sa revin doar daca liderul considera ca mai merit .

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Nick: kiszeN

Rank: 2

Motivul demisiei: Tocmai s-au deschis Aplicatiile Agentiei Hitman si vreau sa-mi incerc norocul , daca nu acum atunci niciodata . Daca nu o sa fiu acceptat o sa incerc sa revin doar daca liderul considera ca mai merit .

Demis.

Link to comment
Share on other sites

Guest JunyorU

Nick: gory

Rank: 1

Motivul demisiei: Plictiseala tot timpu

Demis si nu vorbi tu de plictiseala care tot timpu stai si nu faci nimic.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...