Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Guest LastKiss

Nick: sKyNNNeT

Rank: rank 4

Motivul demisiei: Se apropie sarbatorile,vreau sa ma duc scoala sa mai fac si eu ceva bani,next faction dupa scoala va fii tot triade,mersi mult extrem si gicisan pentru ospitalitatea cu care m-ati primit si promit ca voi revenii.

Link to comment
Share on other sites

Nick: sKyNNNeT

Rank: rank 4

Motivul demisiei: Se apropie sarbatorile,vreau sa ma duc scoala sa mai fac si eu ceva bani,next faction dupa scoala va fii tot triade,mersi mult extrem si gicisan pentru ospitalitatea cu care m-ati primit si promit ca voi revenii.

Demis

Link to comment
Share on other sites

Nick: tZunamY

Rank: 4

Motivul demisiei: ce sa mai zik....TRIADS JOS PALARIA...a fost o factiune foarte funny mi-a plakut aceste 2 luni de zile dar...asta e trebuia sa vina si ziua asta...acum...asta e...extrem ai fost un lider foarte bun...P.S. colegii mei sa nu ma dezamgitzi sa ajungeti cei mai tari :D

Link to comment
Share on other sites

Nick: k0sty

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa merg in DNB , oricum vom fi aliati, si mersi pentru sansa ati fost niste Lideri de nota 99+ deci n-am cuvinte cum sa va explic cat de misto m-am simtit alaturi de voi :D

Respecta si vei fi respectat !!

Link to comment
Share on other sites

Nick: k0sty

Rank: 1

Motivul demisiei: Vreau sa merg in DNB , oricum vom fi aliati, si mersi pentru sansa ati fost niste Lideri de nota 99+ deci n-am cuvinte cum sa va explic cat de misto m-am simtit alaturi de voi :D

Respecta si vei fi respectat !!

Demis

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...