Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Guest Mihai Razvan

Nick : Teddy.

Rank : 3.

Motivul demisiei : Lucrurile sunt cam incordate, am decis sa am o perioada mai lejera.

Link to comment
Share on other sites

Guest al1n_tm

Nick:Al1n_TM

Rank:1

Motivul demisiei: Doresc sa intru in gang.

Ms extrem si gici pt sansa oferita.Poate o sa revin daca ma mai primiti.

Link to comment
Share on other sites

Nick: GangXploR3

Rank: 2

Motivul demisiei: Vreau sa incerc NG , bafta la toti , a fost o factiune model si m-am simtit super dar e urat cand faci wanted mai ales ca eu nu ma pot abtine si fac mereu w10 :))

Multumesc Extrem si Gicisan pentru invitatie si spor cu instruirea membrilor in continuare ^_^

Link to comment
Share on other sites

Nick: GangXploR3

Rank: 2

Motivul demisiei: Vreau sa incerc NG , bafta la toti , a fost o factiune model si m-am simtit super dar e urat cand faci wanted mai ales ca eu nu ma pot abtine si fac mereu w10 :))

Multumesc Extrem si Gicisan pentru invitatie si spor cu instruirea membrilor in continuare ^_^

Demis

Link to comment
Share on other sites

Nick: moses

Rank: 4

Motivul demisiei: nu am cu cine sa lucrez. doar eu cu bic si cu hashish cand sunt si ei on , in rest nu se poate sa joc cu cineva care toata ziua se plimba sa nu faca wanted. imi cer scuze , am sa revin pe parcurs. multumesc.

Link to comment
Share on other sites

' date='16 October 2011 - 21:21' timestamp='1318789271' post='6024936']

Nick: moses

Rank: 4

Motivul demisiei: nu am cu cine sa lucrez. doar eu cu bic si cu hashish cand sunt si ei on , in rest nu se poate sa joc cu cineva care toata ziua se plimba sa nu faca wanted. imi cer scuze , am sa revin pe parcurs. multumesc.

Nick: HashisH

Rank: 2

Motiv : Acelasi lucru ca moses

Daca mai stateau Bic si moses poate ca mai stateam si eu , dar acum chiar ca nu mai am ce face aici

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...