Jump to content
lego_kid

Demisii

Recommended Posts

Nick:Nutzu

Rank:3

Motivul demisiei:M-am gandit mai bine.M-am plictisit toata ziua sa pierd cate 1k mats cand fac wanted.Ziceam sa stau la SA dar lasa.Nu stiu ce mi-a venit dar nu mai am chef de Triads, sunt vechi dar poate altadata.

Link to comment
Share on other sites

Nick:Nutzu

Rank:3

Motivul demisiei:M-am gandit mai bine.M-am plictisit toata ziua sa pierd cate 1k mats cand fac wanted.Ziceam sa stau la SA dar lasa.Nu stiu ce mi-a venit dar nu mai am chef de Triads, sunt vechi dar poate altadata.

Retrag.Dupa SA ies

Link to comment
Share on other sites

Nick: [blackAnGeeLL]

Rank:4

Motivul demisiei: Gicisan.,Extrem multumesc ca mati acceptat in triads a fost foarte frumos mam distrat membri de treaba voi de treaba dar imi dau demisia pentru ca vreau sa incerc cv nou,va rog sa nu va suparati pe mn si sper sa ne mai intalnim si in alte factiuni,daca nu va suparati si ma veti accepta in 5-6 luni poate voi mai intra in triads.BAFTA LA KILLURI TOATA FACTIUNEA MULTUMESC CA ATI FOST ALATURI DE MINE!!!!!!!!!.A fost foarte frumos in triade

Link to comment
Share on other sites

Nick: Rohan

Rank: 3

Motivul demisiei: N-am un motiv anume, nu m-a suparat nimeni ori smthg ... vreau pur si simplu' sa schimb macazu' sa zic asa ... Mi-a parut bine si aveti grija de voi ...

# Wtf y ya yo O.o

Edited by crysTyan0
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...