Jump to content
lego_kid

Discutii La Cosa Nostra

Recommended Posts

Guest Fashionitza

nu imi merge serverul deci nu cred ca voi putea intra diseara

Link to comment
Share on other sites

Se pare ca cei mai buni se lasa asa ca avenit timpul sa imi dau demisia vreu sa ii multumesc lui Vicentzo pentru sansa si pentru colegi care mau ajutat si care m-am inteles eu bine Este timpul examenelor ,tezelor iar eu in 2 luni va trebui sa decid lideul asa ca v-a trebuie sa ma las de jocuri si de alte chesti copilaresti.

M-am distrat vreu sa stiu daca Vicentzo imi accepta inactivitatea de 2 luni e ok daca nu v-a trebui sa ies .Astept PM Vicenzo

Link to comment
Share on other sites

De acum tin sa precizez ca orice problema aveti cu un membru faceti ss-uri ( poze ) , nu incercati sa minti sau sa faceti acuzatii nefondate fara dovezi viabile !

Felicitari Vicentzo pentru ca ai adus Mafia la acest nivel de a castiga acest titlu de 7 ori la rand. Suntem onorati sa fim sub comanda ta !

Link to comment
Share on other sites

Pentru asa ceva ai un topic mai jos pentru semnaturi,sa nu mai postezi aici asa ceva.

Eu am ceva probleme cu pc-ul,sper sa le rezolv cat mai repede asa ca ascultati de rank-ul mai mare sau ne suparam urat de tot.

Link to comment
Share on other sites

Politia/FBI/Armata vor avea dreptul de a interveni imediat, dupa /gov-ul de somatie acordand wanted-ul necesar celor ce participa la war. Cei care se predau, NU vor fi omorati ci arestati si dusi la sectie. Niciun membru al fortelor de ordine nu va trage inainte de somatia de la inceput. Mafiotii pot riposta imediat ce au vazut politistii, pot fugi, etc. Niciun mafiot nu are scuze daca a fost in zona si a fost arestat/a primit wanted. Se acorda wanted 3 tuturor participantilor, cu drept de predare. Cei care nu se predau vor avea wanted 2 in plus, fara drept de parte.

Luati aminte!!! :readthis:

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa luati la cunostiinta ce a zis ZzooM mai sus,adica:

"Politia/FBI/Armata vor avea dreptul de a interveni imediat, dupa /gov-ul de somatie acordand wanted-ul necesar celor ce participa la war. Cei care se predau, NU vor fi omorati ci arestati si dusi la sectie. Niciun membru al fortelor de ordine nu va trage inainte de somatia de la inceput. Mafiotii pot riposta imediat ce au vazut politistii, pot fugi, etc. Niciun mafiot nu are scuze daca a fost in zona si a fost arestat/a primit wanted. Se acorda wanted 3 tuturor participantilor, cu drept de predare. Cei care nu se predau vor avea wanted 2 in plus, fara drept de parte."

Sper sa nu existe probleme,desi daca aveti vro intrebare/problema puteti sa imi dati PM.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...