Jump to content
lego_kid

Discutii La Cosa Nostra

Recommended Posts

Din cate am observat putini sunt cei care isi dau interesul de a rezolva quest-urile, deci as vrea ca toti sa-mi trimiteti un PM pe forum cu ce va place si ce nu va place , ce fel de quest-uri ati vrea sa fie, ce premii sa fie, daca sa va acrod mai mult timp pentru rezolvare sau nu si eventual cateva modele de quest-uri. Pa ! :)

Link to comment
Share on other sites

Nick: R4ggaD

Rank: 1

Perioada: saptamanta asta si ceva din urmatoarea.

Motiv: Am probleme cu laptop-ul si nu pot intra, pe saptamana viitoare imi duc laptop-ul la service si sper sa nu mai am probleme.

Perioada mea de inactivitate s-a incheiat, multumesc de intelegere, de maine imi incep activitatea.

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau dar cred ca am sa am vre-o 2-3 zile de inactivitate , am sa activez pe server minim 2 ore pe zi. Am niste probleme personale .

Multumesc si ma scuzati.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu sigur daca voi fii prezent la sedinta :

1. Ma simt nasol , aseara am baut cam mult :))

2. Serverul se blocheaza : 10 min blocat 2 min merge + ma da afara de pe server si nu cred ca sunt sigurul

3. Nu am cum sa ies din jail :| mai am 900sec si astept de 2 ore , intru in joc , stau 1-2min si porma ma scoate :|

Link to comment
Share on other sites

Dupa 10 luni ca leader a venit timpul sa va parasesc,stiu ce am lasat in mafia,stiu cat timp si cate idei am facut sper sa va descurcati in continuare si fara mine si sa faceti o treaba buna cum ati facut si pana acum,sper ca Andrei si noul leader va mentine mafia mereu pe primul loc.Mereu Mafia va ramane factiunea mea de suflet,mereu ca voi ajuta cand va veti avea nevoie de mine.Succes pe viitor si sa castigati mereu titlul de "Cea Mai Puternica Mafia" sa ma faceti mandru :P

PS: Salvatore sa ai grija de ei ca ne suparam :)

Link to comment
Share on other sites

Gresesti.Dupa 10 luni ca cel mai bun lider si dupa 10 luni in care munca ta a fost observata la cote maxime.Inafara cuvintelor de lauda pe care ti le-am spus deja si pe care le voi repeta mereu, nu cred ca mai am de adaugat.Multumesc inca odata pentru tot cea ce ai facut atat pentru factiune, cat si pentru mine, desi nu cred ca va fi de ajuns vreodata...Multa bafta, nimic mai mult.

P.S: Mereu tu vei fi "nasul mare", deoarece e altfel sa fii lider cand ai un Vicentzo langa tine.Multumesc !

Link to comment
Share on other sites

Multa bafta Vicentzo in continuare, mi-a parut bine ca mi-ai fost lider si m-am simtit tot timpul foarte bine alaturi de tine in The Mafia. M-ai ajutat sa trec peste tot ce afost greu si tot timpul ai facut ca totul sa fie la locul lor si sa fie bine.

Multa bafta in continuare >:D< si ai grija ce faci acolo sus, speram sa nu ne dezamagesti.

Link to comment
Share on other sites

A venit si clipa asta despre care vorbeam Vicentzo :D ... felicitari pentru functie si bafta in contiunare..stiu ca o sa faci treaba buna...Keep up the good work ! Sa ne auzim cu bine !

Link to comment
Share on other sites

Guest Bortos

Imi iau larevedere de la voi si de la toti prietenii mei care iam avut am luat ban pentru hp hack si nici nu am avut hack

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...