Jump to content
lego_kid

Discutii La Cosa Nostra

Recommended Posts

Foarte bine baieti,sa o tinem tot asa in continuare,ne putem gandii si la un supremacy?:) sa incercam!

Link to comment
Share on other sites

Cu permisiunea lui Andrei , si a lui PureMagic . vreau sa va spun ca , maine o sa tinem un antrenament specific pentru Supremacy . Astept PM cu o ora care este favorabila pentru voi , nu vreau de la fiecare in parte , va consultati 4-5 si imi trimiteti PM cine si la cat e bine . Prezenta trebuie sa fie obligatorie , si sa veniti cat mai multi . Diseara o sa postez mai multe detalii despre antrenament si ora exact .

Link to comment
Share on other sites

Stai linistit ca nu scapi asa usor, o sa te pedepsesc eu cat de curand...

Pe aceasta cale vreau sa-i felicit pe cei care au fost la Supremacy, deoarece am facut o treaba minunata si mai mult de atat nu puteam scoate... am reusit o alianta frumoasa si am reusit sa supravietuim si sa ne clasam pe locul 3 (am ramas eu ultimul si imi pare rau si acum, am fost la cateva secunde de locul doi)...

Una peste alta a fost o experienta buna, o echipa facuta la repezeala si o alianta facuta doar la fata locului...

Data viitoare cu siguranta vom reusi sa ne clasam mai bine (cu conditia sa facem niste antrenamente)...

Pentru The Mafia nu exista decat primul loc, asa ca data viitoare suntem obligati sa-l obtinem!

Va pupa JUV3!

:tiphat:

Link to comment
Share on other sites

Impreuna cu Andrei am hotarat sa refacem familile,vor fi 3 famili,una lui Erhard una a lui Byza si una a lui JUV3NTUSSS .Vreau ca fiecare din voi sa va alegeti o familie,cand vor fi gata si celalalte famili le voi posta.

Nu vrea sa vad ca nu va mai ajutati intre voi pentrruca faceti parte din "famili" diferite,daca vad asa ceva o sa le inchid IAR.

Vreau ca leaderi daca vor sa editeze ceva in primul Post sa imi dea edit.

Daca aveti sugestii/pareri/comentari imi dati PM.

Link to comment
Share on other sites

Impreuna cu Vicentzo am decis sa va oferim, celor trei lideri desemnati, cateva zile in care sa va exprimati si sa va organizati familia asa cum credeti ca voi de cuviinta ca e cel mai bine pentru ea, pentru factiune.Daca in aceste 3-4 zile nu ne demonstrati ca am ales pe cine trebuie si nu ne demonstrati ca puteti sa organizati singuri, vom interveni noi si vom solutiona problemele existente, dar, pana atunci, aveti rabdare, ratiune si incercati sa ne demonstrati ca am facut alegerile potrivite.

Link to comment
Share on other sites

BAI LIDERILOR TREZITI_VA LA REALITATE!!!! Va bateti joc de munca altora care au facut factiunea asta respectata si de cei care au pus suflet la ea , nu playeri d-astia de vin si stau 2 sapt si pleaca. A zis Zoom ca se duce pe rapa factiune dar nu am vrut sa-l cred , dar incepe sa fie cam asa ....

Link to comment
Share on other sites

Oricat am incercat sa evit situatiile de genu, se pare ca nu se poate.Nu inteleg ce considerati, ce ati trait/vazut, ce a fost, ce vise aveti, ce dureri aveti, efectiv nu inteleg.Va plangeti ca nu facem nimic pentru factiune, sa-nteleg ca familiile voi le-ati facut, voi ati hotarat, discutat, gandit si stabilit ce si cum, nu? Legat de voi, "player-ii vechi", nu inteleg ce nu va convine, ca am avut incredere incredere in voi si a doua zi, m-am luat de cap cand am vazut ce atitudine schimbata si limbaj ati avut? Incerc sa inteleg cum v-ati gandit voi sa va "revoltati", cum ati incercat sa va ascundeti ca defapt sunteti ofticati pentru ca nu v-am ales ca lideri.Nu am nimic cu voi, ba chiar va apreciez, foarte mult, ati facut multe pentru factiune, dar momentan sunteti inactivi, nu sunt eu de vina.Dintr-o alta perspectiva, voi va contraziceti singuri.Spuneti ca factiunea se duce de rapa, dar tot voi incepeti si provocati la scandal pe cei trei lideri desemnati.Pai stati asa, nu inteleg, daca vreti sa faceti treaba, de ce nu incercati sa-i intelegeti si sa fiti uniti? Mda, v-ati cam dat de gol, first mistake.V-am explicat tuturor, daca voi sunteti vechi si ati facut atata treaba pentru factiune, acum ce vreti, sa o destramati singuri? Daca ei sunt asa de noi si noi i-am considerat capabili, de ce nu aveti incredere in noi si sa incercati sa va intelegeti intre voi si sa faceti aceasi treaba buna ca dintotdeauna? Va explic eu ce s-a schimbat, atitudinea voastra si respectul oferit noua si noilor membrii.Ati inceput sa vedeti ca e frumos, vi s-au oferit multe, dar deja va place cu prea mult bine, in cazul asta, imi pare rau pentru voi, eu nu am ce sa fac, dar, daca nu vreti sa va schimbati si sa faceti treaba, imi pare rau pentru voi, nu vreau sa va spun ce se poate intampla.Atat imi doresc pe viitor, sa incepeti sa va reconsiderati atitudinea si limbajul si sa incercati sa-i intelegeti si sa-i integrati pe cei noi, daca voi aveti o asa vechime si experienta in factiune, altfel nu vom putea face treaba.

Link to comment
Share on other sites

Vad ca o tii pe a ta si-ti umflii prieteni tai alias noi membrii . problema este urmatoarea , cine ti-a dat pozele cu atitudine si etc , ti-au dat si pozele cand le explica juv3ntusss cum sta treaba cu familiile intr-o factiune ?? cand le explica de ce s-au destramat data trecuta ?? si dupa ce le explica il luau la misto , am intervenit sa le explic si eu pe alt inteles am urmat si eu sa fiu luat la misto de catre noi tai PLAYERI. FRATE NOI NU SUNTEM VANATORI SI SCLAVI sa stam sa le facem ss cand injura si ne iau la misto sau sufera de lideri de familie. pe astia mai vechi, nu pe mine ca eu am o luna si ceva.. restu care au ANI baiatule ANI in factiunea asta le-a cerut cineva o parere,deoarece stiu mai bine cum a functionat aceasta factiune??? Tu iti bati joc de mine pe mess ma iei cu arfe de GM si suferinta de GM ca ce te intereseaza pe tine cat sunt eu activ si asa mai departe, ca nu poti discuta ca nu sunt in masura . PAI PUSTIULE veziti de pubertate in continuare si da-ti DEMISIA ca nu-i de tine MAFIA. Pai vi tu din Hitman , un nimeni in Mafia sa faci ce ti se scoala tie ?? Vi cu vrajeli ca ne ofticam ca nu ne-ai dat lider ca stii ca tine asta la aghiotanti tai. NU LA NOI , CARE URLAM PENTRU FACTIUNE , INTELEGETI pentru FACTIUNE . Ai tupeu sa ma faci plangacios cand PRIETENII tai ne fac noua poze ca ne luam de ei ??? da ei ce sunt ma ??? NISTE FETITE , iti zic eu !!! CUM ITI PERMITI SA NE FACI DEFAPT PLANGACIOSI PE NOI CAND NU STAM SA VANAM IN FACTIUNE , SA NE VANAM FRATII. NU TRECUSE FRATICA O ZI DE CAND LE-AI DAT LIDER SI DEJA SUFEREAU SI PE /F ERA LINISTE LE ZICEAI CEVA SI NU TE BAGAU IN SEAMA???? TU tipi de inactivitate cand TU esti INACTIV , cand TU ar trebuii sa dai exemplu de ACTIVITATE , mi-ai zis pai de ce mai exista CO-LIDER , pai daca lideru e INACTIV de ce mai e LIDER si nu e pus CO-LIDERUL lider??

Link to comment
Share on other sites

Andrei a cam zis tot ce trebuia,voi aveti pretenti sa fiti promovati sa vi se ofere multe,dar activitate de unde? Cand tu de ex ai inactivitatea postata si acum vrei leader la familie?Oo. Mai bine alegem unu de rank 1-2 care e capabil si activeaza,decat unu care are rank 4-5 si intra o data pe luna.Factiunea se duce de rapa din punctu tau de vedere,mereu suntem 8-9+ on pe zi.Ai vorbit tu cu ZzooM ca se duce factiunea de rapa nu?el de cand a iesit din mafia tot zice asta,si hai sa-ti zic inca ceva,ZzooM o facut la fel ca tine,i-am permis multe si-a luato in cap si cand i-am zis sa se poltoleasca gata,am ceva cu el si logic ca peste 2-3 zile pac demisia.Asa faci si tu ti-ai permis cam multe,faci misouri inutile si glume de prost gust cu cine nu-ti permite,si daca nu ai observat din cauza ta(si a altora de genu tau) se duce factiunea de rapa din simplu fapt ca nu te "inghite" pe tine si pe limbajul tau,si tu cam semeni cum ZzooM cum ti-am zis sa ai un limbaj mai bun si ti-am dat un mute pentru atitudinea ta(misoturi) cum pac demisi,pac post la discutii etc. Pana acum nu erai asa,sper ca te vei schimba si vei reveni la realitate,daca nu o sa te duci dupa prietenul tau.

Si stai calm ca nu ne batem joc de munca altora,cei care muncesc si pun osu la treaba au fost si vor fi rasplatiti mereu pentru munca lor,tu ai activat putin si deja crezi ca ne batem joc de voi nu?Atat timp cat noi ne pierdem timp-ul cu voi incercand sa facem ceva frumos si sa evoluam si sa avem mereu cate ceva in + fata de alta factiuni nu cred ca ne batem joc de munca altora.

Acum va spun la toti aveti grija ce COMPORTAMENT si ce LIMBAJ folositi,cu toata vechimea voastra si chiar daca sunteti Legede o sa fiti demisi,schimbam foaia de acum nu o sa va mai permitem atatea.

Link to comment
Share on other sites

Nu vreau frate LIDER de cate ori sa va repet. Mi-a spus Andrei pe mess ieri ca imi da lider am zis ok . si cand am intrat in joc am vazut ca eram cu Juv3 , peu, damelo , a venit pe urma si tudose si glock in familie si le-am zis lor pe /fam ii poti intreba ca numai vreau lider , ca imi place in familia asta. azi cand intru pe forum vad ca perry lider , juv3 demis .. am luat foc frate. Pai m-am schimbat ca stii bine cum am fost la inceput am vrut sa fac ceva si in timp am vazut ca va doare la bascheti , acum luati atitudine si stii foarte bine ca daca sunt acasa stau minim 6 ore pe zi . Si in plus nu-mi convine ca lideru familiei in care sunt sa fie unu de rank 1 venit de 3 zile in factiune . si cu Zoom da am vbit cu el si mi-a zis asta. Am postat pe forum ca vad ca altfel nu se mai poate. Nu inteleg de ce tot va chinuiti sa spuneti ca nu am primit lider si fac urat ... chiar nu inteleg faptul asta cand nu-mi pasa daca sunt lider sau nu , daca aveti cazuri in care oamenii au plecat ca nu au primit Lideri sau alte promisiuni nu ma includeti si pe mine . Nu am 16 ani sa ma oftic pentru un rank intr-un joc virtual , nu prea ma oftic nici in viata reala pentru lucruri cu adevarat importante mai ales intr-un joc!

Inca ceva , avem vanatori in factiune care ne vaneaza pe noi, dar nu se vad pe ei cand sufera , fac misto-uri , injura , dar altu daca a gresit ceva imediat ss .

Oricum ma adaptez eu.

Link to comment
Share on other sites

WRD , ce faci tu ti se pare normal ? Liderii astia te apreciaza puteai avea deja uninvite + blacklist permanent dar vad ca tu doar cu ale tale o ti . Si ce daca au primit Rank 1 si Rank 2 lidere ? Nu cred ca ai avut activitatea mea sa fi in masura sa comentezi peste mine + de asta de cand am intrat poti sa urmaresti activitatea mea si cati oameni am adus aici ca sa formez un colectiv unit si puternic . Voi stricati aceasta factiune , tu cu JUV3NTUSS si toti amatori de "glume" pe seama membrilor si vorbele scoase aiurea , un membru intra aici sa ajute factiune si voi tot timpul il luati la misto . Aduti aminte cum te comporti cu V_Catalyn si cum incerci sa te comporti cu mine . Eh prietene , iti aduc aminte ca cu mine nu va tin smenurile astea de doi bani . Aveti rank 4 si 5 , si ce ? Ce demonstrezi tu prin ce scrii pe aici ? Ca esti un om cu caracter 0 care nu isi vede lungul nasului . Am rank 1 si totusi am tinut antrenamente , am facut un quest , m-am implicat mereu sa vina lumea peste tot si tot voi va permiteti sa ma luati la mistouri . Atat am avut de zis si prin asta va aduc aminte ca , lasati prostiile daca vreti sa va fie bine pentru ca ati alungat destui membrii de aici din cauza la gura voastra .

Si apropo factiunea e a lor , demisia e a ta .

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...