Jump to content
lego_kid

Discutii La Cosa Nostra

Recommended Posts

Deci multumesc colegilor ca la f.campionship am fost ales, vicentzo a iesit, si a intrat altcineva in locul meu care nu a fost ales.Macar recunoasteti care ati intrat in locul meu ieri

Vicentzo/Andrei vreau sa stiu daca aveti ceva de spus.

Link to comment
Share on other sites

Scuzati-ma ca ma bag in discutiile voastre dar nu am putut rabda.Eu nu inteleg ce caut eu in discutiile voastre.Ce am avut de spus am spus inainte de a iesi din mafie.Odata iesit nu am mai deschis nici un subiect despre mafie cu nimeni.Ce am discutat cu WRD a fost in cadrul factiunii pe /f sa vada toti, eu nu vorbesc pe ocolisuri si nici pe la spate.Vicentzo de cand iti permiti sa ma compari cu altcineva???Eu unul am muncit pentru a ajunge unde am ajuns.De cand am intrat in mafie, prima mea factiune, am inceput sa ajut chiar daca nu stiam prea multe, dar cu timpul am inteles jocu si am trecut la nivelul urmator.Am fost alaturi de factiune si de tine atunci cand toti s-au dat la o parte atunci cand am ajuns sa fac doar eu antrenamente si sa te ajut cu sedintele.Am dat din timpul meu liber si te-am ajutat mereu cu ce am putut si cat mi-a fost permis.Am ajuns unde am ajuns prin munca mea nu ca asa ai vrut tu sau ca asa mi-ai permis.Un lider adevarat trebuie sa laude un player care a ajutat factiune ,nu sa-i murdareasca imaginea cum ai facut tu.M-ai descris ca pe un fugar.Nu inteleg care e supararea, a fost decizia mea.Pentru mine nu a contat rank up.Am stiut ca in ziua de azi nu mai conteaza rank-ul si am incercat sa-mi castig respectul celor din jur prin munca si oferindu-le ajutorul meu.

Sunteti deja nesimtiti daca va luati de JUV3NTUSSS.El e spiritul mafiei ,poate sa spuna cine vrea ce vrea asta a fost si asta va ramane.Tu chiar crezi ca daca sunteti 8-9 membri on inseamna ca e o factiune adevarata.Nu uitati ca acesta e un joc in primul rand si in al doilea rand unul multyplayer deci necesita comunicare.O factiune unita este cea care are membri uniti si care stiu sa se apropie unul de altu prin glumele alea pe care voi le faceti ,,de prost gust,, si prin altele...

Cam atat am avut de spus, imi cer inca o data scuze ca v-am deranjat si ca am intervenit aici.

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Ai dreptate ce spui tu Zzoom , da a stat o perioada mai lunga aici , e bun nu am ce zice dar comportamentul lui lasa de dorit din ultimul timp . Incepe la noi , face glume prostesti , se comporta de zici ca el este liderul ba chiar ne jigneste in ultimul hal . Nu se face asa ceva intr-o factiune , chiar daca e vechi . Tocmai inloc sa stea sa ne explice , sa ne dea sfaturi el doar isi bate joc de noi si de munca fiecaruia . Da sunt nou , dar am o gramada de idei unice care poate sa ridice aceasta factiune , insa nu poti cu un om ca el si-a facut gasca lui cu WRD si dai frate , uitati prietenii. Mie dor de juvele care era frate cu mine , care ma ajuta . Asta nu e juve , asta e un om care doar sa te atace stie Si acm imi pare rau ca a trebuit sa recurg la masuri drastice si sa torn totul la lideri , chiar daca nu sunt genul , insa se mai satura omul odata si odata.

Link to comment
Share on other sites

DACA NU ESTI GENUL NU O FACI, nu o FACI! O data facuta arata o parte din tine . Pupeala la greu sa castigi un post in THE MAFIA. Au fost multi alti care au injurat , facut misto etc si nu s-a turnat nimeni, ati venit voi de nush unde , sa nu zic ce zic altii de voi de prin factiunile prin care ati fost. Astia SUNTETI FRATE fara suparare PUPINCURISTI sa da-ti bine la lideri si sa va faceti prieteni , dar deja ati gresit . RESPECTUL SE CASTIGA si nu prin pupeala . sti vb lui parazitii popi un shef mai mare sa ajungi un shef mai mic . NU halesc nici in realitate oamenii de genu. Tu vorbesti de mine ca am caracter egal cu 0 ??? dar uitate la tine fratioaree( REALITATEA ESTE OGLINDA GANDURILOR TALE) si nu inteleg unde te-am luat eu la misto pe tine ?? am luat numele familiei tale si nici nu te-am vb pe la spate cum zici u , am vb pe /f sa se vada . am zis ca CasaLesia suna a nume de adapost de caini. NICIODATA NU O SA MA LAS IN FATA UNUI COPIL CARE ISI FACE POZE SINGUR CU MUSCHI IN OGLINDA . ASTA e Romania , plina de d-astia . Uitati-va la Conducatorii VOstri din guvern si uitati-va la voi. Si u imi spui mie cum ma port cu catalin , Sa spuna Catalin daca e suparat sau deranjat ? si el face la fel fata de mine si nu ma supar, . cu Catalin sunt de cand am intrat in factiune si am glumit asa pana cand sa apari TU! Mai esti si din Sibiu , faci orasul de Rusine!

Auzi Bitza de ce nu ai facut ss-uri cand NE CHINUIAM sa va explicam cum este cu familiie in special Juv3ntusss si cand era luat la misto ???? cand va injurat imediat ati facut ss-uri.

Astia VECHII LUPTATI FRATE LUPTATI pentru numele THE MAFIA nu-l lasa-ti sa fie patat de D_ASTIA!! Ati muncit atata sa va calce copii astia in picioare! Da-ti DOVADA de adevarati MAFIOTI , nu FETISHCANE! Cum intr-o factiune ca THE MAFIA sa apara VANATORI d-astia????

Vicentzo tu esti Vechi aici te calca copii astia ??? daca ar intra vechii playeri si ar vede ce se intampla ce ar spune de playeri si de lideri?? ia gandeste-te cum era pe vremea ta ca PLAYER!!!

Andrei, personal cu tine nu am nimic , dar cum spun altii din alte factiuni si care au mai fost in mafia si au ceva experienta , Tu nu esti pentru Mafia! Toti se intreaba cum ai ajuns tu lider THE MAFIA! nu le dau numele ca nu este frumos. Ai zis ca ai dat lider la playerii activi , TU ESTI ACTIV CA ESTI LIDER?????????????

PS: Nu te pune cu nebunu ca e mai nebun ca tine!!!

Link to comment
Share on other sites

Ok.Am sa incep prin va multumi.Si voi continua prin a va aduce de aminte modul in se vor desfasura lucrurile de acum incolo.Daca continuati sa dezvoltati acelasi subiect, incheiat, o puteti face, dar o veti face cu gandul ca sunteti pe propria raspundere in cazul in care veti fi sanctionti.

Link to comment
Share on other sites

Adica tu imi iei dreptul la libera exprimare???? sunt discutii Mafia , daca nu injuram putem discuta.. ce ai patit prietenash? Tu imi spui tu gata acum taci, ca asa vreau eu ,ca sunt eu GM? Pentru ce sa ma sanctionezi ca discut si nu-ti convine tie ? nu ti se pare ilogic ceea ce ai spus ? Ma sanctionezi atunci cand voi incalca regulamentul Forumului . Ce ar trebuii sa fac sa tac de frica sau ce ? Daca incalcam vreo regula a THE MAFIA sau a FORUMULUI atunci da , pana atunci avem LIBERTATE!

Link to comment
Share on other sites

Si care-i problema ta ca am eu muschi ? Iti e cumva ciuda ca tu nu ai ? Si nu cred ca esti in masura sa ma judeci pe mine , ai ani in spate dar degeaba , esti smeker de ala intre 4 pereti , care ii e frica sa puna o poza cu el de RUSINE BA DE RUSINE cum sunt majoritatea , smekeri dar cand ii vezi in realitate iti e mila de ei . Oricum aproape toata factiune nu te suporta , numai cat o arzi pe texte invechite si de prost gust . Si ce spun alte factiuni de mine in care am fost ? Ce spune filtzeR unde am avut la el intr-o saptamana 103 de ore si totusi am si muschi , am si femeie , am tot ce vreau eu . Revinoti prietene , nu cu varsta ajungi departe , atat tam tam faci pe aici sa vada tot serverul ce revoltator esti . Si cat despre faza cu PUPINCURIST , puteam avea deja destule pe acest sv daca pupam in cur , si la mine nu sunt vorbe , sunt fapte uitate prietene ce am organizat de cand sunt aici , intr-o saptamana jumate ce nu ai putut face tu in luni de zile . Prieteni care sa fie cu tine la bine si la greu nu ai , esti singur si totusi esti jupan pe tine , uite au venit cativa aici sa fim o familie chiar daca nu le conveneau ca faci wanted rapid . Si care-i treaba cu vechi membrii ? Nu mai activeaza , ce daca sunt vechi ? Mai bine unul activ si bun si care joaca de 4-5 luni . Tu chiar nu vezi ca esti ceva de genul 1 vs 10 ? Eu zic sa ai clanta aia mai mica pana nu te arzi.

Dar Maryus ce zice ? In 2 saptamani am iesit copul lunii cu 36 de voturi (acuma crezi ca cersesc voturi , dar la 36 de persoane iti garantez ca nu ai cum ) . Nici macar nu am stiut ca am iesit , mi-a zis cineva si mie asta-i partea a 2 .

Asa se vorbeste cu niste lideri care au fost alesi pe munca lor ? Decizia lor a multumit pe fiecare membru , daca nu stiti sa stati in banca voastra sunteti sanctionati.

Link to comment
Share on other sites

PS: COCALAR ! Ramai cu bine ! Adevarat mai bine stau in banca mea , daca ma pun la mintea pr.ostului ma coboara la nivelul lui si ma bate cu nerusinare! Hai sa ne cunoastem in realitate! TE ROG ! cu TINE MIE RUSINE!!!

Link to comment
Share on other sites

Ti-ai cam luat maxim domnu impresie ... imi cer scuze daca te-am facut sa plangi :(:( . Impresar mic si urat cu minte scurta , vai vai. Te invit sa dai pe X din colt , e tehnologie pentru oameni dezvoltati nu imaturi :| , si sa mai eviti Discutii Mafia ca si asa e infundata treaba.

Link to comment
Share on other sites

:)))=))

sti ce ma amuza ma faci mic si urat... daca tu crezi ca sunt doar pusti de 1,60 in jocul asta te inseli amarnic. sar-putea sa-ti dau visele peste cap:)) din toate punctele de vedere

Link to comment
Share on other sites

e grav daca ati ajuns sa va laudati ca ati jucat nu stiu care ore intr-o saptamana :)) , din pacate a disparut vechea generatie , nu am crezut ca o sa se ajunga vreodata aici sa va turnati intre voi si sa faceti scandaluri dinastea , daca nu intelegeti de gluma mai bine iesiti.

Link to comment
Share on other sites

Luni, 30/07/2012, ora 13:00 are loc sedinta saptamanala + antrenament.

Se vor da prime, rankuri. Membrii care nu ajung sunt obligati sa posteze la topicul

Scutiri sedinte / antrenamente, sau vor fi sanctionati cu avertisment.

Sedinta a fost amanata din simplu fapt ca nu avem timp Sambata.

Cine a postat,si vrea sa posteze activitatea sa o posteze si va vom da rank-ul(daca meritati) maine/poimaine si primele le veti primi la sedinta.

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum decurg lucurile in ultimu timp am hotarat sa scoatem familile.De acum in colo sa aveti minim 500 de mats la voi,si sa umblati minim cate 2. Pe cine prind ca nu asculta de rank-ul mai mare sau ca nu vine la war/kill din motivul "am mats la mine" va primi un avertisment,2avertismente=demis.Vreau sa activitati un pic mai mult si sa va implicati.

Vreau ca sa ridicam mafia din nou,si pentru asta am nevoie de playeri activi.

#nu vreau sa va mai vad afk prin spawn cand e war sau kill,cine e afk primeste un avertisment!

Link to comment
Share on other sites

Maine ora 13:20 sa fiti prezenti in joc pentru a ne pregati pentru Faction Championship !! Cu cat mai multi cu atat mai bine , vreau sa fac o echipa de 10 persoane cat de cat buna !!

Link to comment
Share on other sites

Multumesc mult Wrd si imi pare rau ca ai iesit , dar tot timpul vin alti membrii uni mai buni decat altii. Incerc sa ridic factiunea pe primul loc daca pot.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari baieti am castigat de 10 ori consecutiv titlul de Cea Mai Puternica Mafie sper sa o tinem tot asa,si sa facem o treaba buna in continuare si sa reusim sa castigam si luna viitoare.

3CTDf.png

Uitati si userbarurile pentru lunile precedente:

cVuwV.png

nTSwQ.png

TY2LM.png

dJQjm.png

oIfsO.png

VPCpU.png

C6wc8.png

HQbvW.png

B0u2c.png

kJnWf.png

YiLkp.png

Uitati si code:


[img=http://i.imgur.com/cVuwV.png]
[img=http://i.imgur.com/nTSwQ.png]
[img=http://i.imgur.com/TY2LM.png]
[img=http://i.imgur.com/dJQjm.png]
[img=http://i.imgur.com/oIfsO.png]
[img=http://i.imgur.com/VPCpU.png]
[img=http://i.imgur.com/C6wc8.png]
[img=http://i.imgur.com/HQbvW.png]
[img=http://i.imgur.com/B0u2c.png]
[img=http://i.imgur.com/kJnWf.png]
[img=http://i.imgur.com/YiLkp.png]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...