Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

Am primit plangeri pe PM.

Rolly - Rank down.

Mugur - Avertisment.La inca unul esti demis.

Cand am sa vad schimbari in comportamentul vostru,atunci veti putea primi rank up din nou,si vor fi scoase avertismentele.Stiti destul de bine ce ati facut.Incetati cu limbajul si antrenamentul aiurea.

#Inca ceva,cine mai este prins ca face bug abuse in train,este demis.

ok iti respec decizia

Link to comment
Share on other sites

Edie`s back in business.M-am intors acasa si o sa revin cu activitatea de alta data..Imi cer scuze pentru ca nu am putut participa la primul event, dar ora era fixata la 19:00, mi-am facut putin timp , dar dupa ati modifica si era cam imposibil sa ajung, fiind plecat.

@ Celor noi le urez toate cele bune si celor care pleaca, la fel, multa bafta.

Link to comment
Share on other sites

Nu fac sedinta in fiecare saptamana,fac cand cred eu ca e nevoie.Pot da rank-uri si daca nu e sedinta.

Nu te uiti si tu la posturile anterioare ? Cand posteaza the_game la antrenamente atunci va face o noua sedinta pana atunci mai avem de asteptat ...

Link to comment
Share on other sites

E clar....Am sa i-au ban 14 zile din cauza unor BALOSI infecti...Numai are rost ...

Intru-n final am luat si eu ban'ul :))...Bafta baietii ,app nu va luati in gura cu ballosi...:)

Imi pare rau ca nu pot participa la event'ul in factiune :).

Link to comment
Share on other sites

E clar....Am sa i-au ban 14 zile din cauza unor BALOSI infecti...Numai are rost ...

Intru-n final am luat si eu ban'ul :))...Bafta baietii ,app nu va luati in gura cu ballosi...:)

Imi pare rau ca nu pot participa la event'ul in factiune :).

ce event ? :banghead: ballas sunt niste vanatori

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...