Jump to content
lego_kid

Discutii Grove Street

Recommended Posts

Daca tot e duminica maine,organizam un antrenament ? Eu zic pe la 11-12

Timp de 15-30 min

e ok ... sa facem 2 team-uri ... ne luam skinuri fiecare team corespunzator si sa ne rupem putin capul cu ak47 ... dar ideea e sa ne strangem destui

Link to comment
Share on other sites

Baieti, eu mi-am dat demisia. M-am simtit bine in aceasta factiune.

Mi-am facut si cativa prieteni. ( Insa unii nu ma mai vroiau , presupun ca au prea mare orgoliul )

Sper sa ramanem prieteni in continuare, si succes la kill-uri. ;)

Link to comment
Share on other sites

Te-ai cam grabit ... oricum bafta

Nu inteleg de ce plecati toti inainte de a primi raspunsul pentru nelamuririle pe care le aveti, va luati bagajul dintr-o data fara sa faceti nimic sa se schimbe situatia actuala, nici macar un mic efort ...

Link to comment
Share on other sites

Te-ai cam grabit ... oricum bafta

Nu inteleg de ce plecati toti inainte de a primi raspunsul pentru nelamuririle pe care le aveti, va luati bagajul dintr-o data fara sa faceti nimic sa se schimbe situatia actuala, nici macar un mic efort ...

Unde nu-i de ce sa ceri?

Problema unora, desi nu ar trebui sa comentez, nu este cea reala, scrisa de ei, ci dimpotriva fac asta pt a fi intreresanti..Dar, noi astia din Grove, suntem mai diferiti si ne prindem repede..

@ Cei care au iesit/ies, multa bafta in continuare..

Link to comment
Share on other sites

Eu zic ca se cam plictisesc de factiune si isi iau zborul ... simplu

Aici gresesti. ( Cel putin in privinta mea. )

Nu m-am plictisit de factiune, chiar imi placea.Dar faza era ca nu puteam sa joc putin linistit.

Eram atacat intruna de cei din Ballas si San Fiero Riffa. Devenea enervant. ( La cat is de disperati majoritatea ) .

Mi-am format o "echipa" ca sa bag la pariuri. Din acea echipa facea parte si un Ballas. Imediat m-am trezit cu 10 gurii pe mine ca cica tradez factiunea, ca cica sunt de partea celor din Ballas si alte prostii.

Link to comment
Share on other sites

"Eram atacat intruna de cei din Ballas si San Fiero Riffa. Devenea enervant."O data ce ai aplicat la un gang,trebuie sa fi constient ca asa va fi.Toti stiu asta,deci asta nu e o scuza.

"Mi-am format o "echipa" ca sa bag la pariuri. Din acea echipa facea parte si un Ballas. Imediat m-am trezit cu 10 gurii pe mine ca cica tradez factiunea, ca cica sunt de partea celor din Ballas si alte prostii. "Aveai tot dreptul.V-am zis de atatea ori,aveti o problema,faceti ss si discut eu cu cel in cauza.Imi explicai frumos cum statea treaba si rezolvam.Nu trebuie sa incepeti sa plangeti din orice.Iti puteai vedea in continuare de treaba.

Ma rog,gata incheiati ,nu mai esti membru grove,ai avut motivele tale,nu ma intereseaza.

Link to comment
Share on other sites

Are dreptate Kiddo cu plecatu si mai mult multi nu erati capabil de acest Gang Grove Street,multi sunt disperati sa faca bani se duc de nebuni cate unul si nu lucrati in echipa si poate de asta v-ati dat si demisia poate va credeati prea buni pentru noi 'Grove" dar experienta o sa se arata si stiu multi la ce ma refer.

Mircea de ce ai mai intrat intr-un gang cum a fost Grove?Sau cumva nu stiai ca avem rivali si ne luptam pentru cel mai bun gang?Sau te-ai vazut intrat in Grove si gata esti tare?

Nu se face asa, trebuie sa gandesti un pic inainte sa aplici pentru orice alta factiune asta fiind 'The Triads' The Mafia'Grove Street'Ballas'San Fiero Rifa'Da Nang Boys' .

Orice factiune dintre cele de mai sus au rivale sau poate nu stiai.

Asta ma dispera la multi tot voi sunteti revoltati suparati si noi de vina sau altii.

1.Multi nu stiu ce e aia o echipa sa lucrezi in echipa.

2.Multi nu stiu ce e ala respect.

3.Multi asteapta sa fie salutati cand intra pe server dar ei nu sunt obligati sa-i salute pe ceilalti de ce?

4.Dau un exemplu:Eu intreb cine merge sa dam drop?sau cine merge cu mine la drop?asa trebuie sa ,ergem cate 2 parca asa ne-a zis liderul The_Game....cand sa vad fac treaba doar cu :Kiddo,FullSpeed,Bento,Boom si inca catva stiu ei care nu va mai enumar ca am mai multe de zis.

5.Multi se cred importanti,'smecheri' si stiu eu ce fel se mai cred ei..nu e asa eu ii respect pe cei care ma respte,eu ii ajut pe cei care au nevoie...de ce sa suportam altii care am mai fost in Grove si stim cum sa 'treaba' sa zic asa din cauza multor care joaca samp de o luna 2 3 1 an?

The_Game astept un mesaj de la tine si sa imi zici daca am dreptate,poti sa ii intrebi pe cei din grove.

Respect Grove.

Respect The_Game.

Link to comment
Share on other sites

Salut

Lista membriilor Grove Street

*Lord Slaughta (Rank 6)

1. The_Game

*Mastermind (Rank 5)

*Gangsta Boy (Rank 4)

*Souljah (Rank 3)

2.JustinPA

3.Kiddo

*Mercenary (Rank 2)

4.Edie

5.Hbk

6.Redix

7.SloWly.

8.LoVeLeSs

9.Mr.Andy

10.Sidelol

11.Berky

12.SmartAss

13.K1dduletz

14.Vanessa

15.vTz

16.sabiN.

17.Rolly

18.Edy

*Street thug (Rank 1)

19. Camorra

20. Vlad

21. JoinT_Pit

22. infected.punk

23. Cipy_pit

24.Snoop

25.FreestyleR

26. Keez

27. XenZ

28. xScorpioNx

29. CrazyWinn

30. sLm

31. ionyGT@

32. Sami

33. Mario21

34. Mugur

35. Toxic_girl

36. HaHaHa

37. sPik3

38. Diablo

39. uYork

40. BooOm

41. iTomahawk

42. gabyg

43. FullSpeed

44. White

45. Ricky

46. Cathleen

47. LoLz0r

48. ExTrEm

Membrii notati cu "»" au un avertisment.La 3 avertismente,primeste rank down,respectiv este demis.

Membrii notati cu gri,cei inactivi,au timp pana la urmatoarea sedinta sa-si faca prezenta pe server cu un motiv bun pentru absenta,si sa devina activi,altfel vor fi demisi.

La sedinta v-am rugat sa-mi dati PM cu idei de eventuri,ati uitat?

Si ati zis ca aveti niste ss-uri,impotriva unor aliati/rivali.Dati-mi PM cu ele!

Daca am uitat pe cineva,sau am scris ceva gresit,dati-mi PM.

Si vedeti ca eu voi fii plecat din dimineata asta,pana duminica seara.Vedeti ce faceti,si ascultati-i pe Justin si Kiddo.

Acum am vazut ca ai uitat sa ma treci pe lista :P Rank 1..

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Are dreptate Kiddo cu plecatu si mai mult multi nu erati capabil de acest Gang Grove Street,multi sunt disperati sa faca bani se duc de nebuni cate unul si nu lucrati in echipa si poate de asta v-ati dat si demisia poate va credeati prea buni pentru noi 'Grove" dar experienta o sa se arata si stiu multi la ce ma refer.

Mircea de ce ai mai intrat intr-un gang cum a fost Grove?Sau cumva nu stiai ca avem rivali si ne luptam pentru cel mai bun gang?Sau te-ai vazut intrat in Grove si gata esti tare?

Nu se face asa, trebuie sa gandesti un pic inainte sa aplici pentru orice alta factiune asta fiind 'The Triads' The Mafia'Grove Street'Ballas'San Fiero Rifa'Da Nang Boys' .

Orice factiune dintre cele de mai sus au rivale sau poate nu stiai.

Asta ma dispera la multi tot voi sunteti revoltati suparati si noi de vina sau altii.

1.Multi nu stiu ce e aia o echipa sa lucrezi in echipa.

2.Multi nu stiu ce e ala respect.

3.Multi asteapta sa fie salutati cand intra pe server dar ei nu sunt obligati sa-i salute pe ceilalti de ce?

4.Dau un exemplu:Eu intreb cine merge sa dam drop?sau cine merge cu mine la drop?asa trebuie sa ,ergem cate 2 parca asa ne-a zis liderul The_Game....cand sa vad fac treaba doar cu :Kiddo,FullSpeed,Bento,Boom si inca catva stiu ei care nu va mai enumar ca am mai multe de zis.

5.Multi se cred importanti,'smecheri' si stiu eu ce fel se mai cred ei..nu e asa eu ii respect pe cei care ma respte,eu ii ajut pe cei care au nevoie...de ce sa suportam altii care am mai fost in Grove si stim cum sa 'treaba' sa zic asa din cauza multor care joaca samp de o luna 2 3 1 an?

The_Game astept un mesaj de la tine si sa imi zici daca am dreptate,poti sa ii intrebi pe cei din grove.

Respect Grove.

Respect The_Game.

Ai dreptate ma,n-am ce zice sunt de acord cu tine aici.Dar asta e ce putem face in privinta asta?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Are dreptate Kiddo cu plecatu si mai mult multi nu erati capabil de acest Gang Grove Street,multi sunt disperati sa faca bani se duc de nebuni cate unul si nu lucrati in echipa si poate de asta v-ati dat si demisia poate va credeati prea buni pentru noi 'Grove" dar experienta o sa se arata si stiu multi la ce ma refer.

Mircea de ce ai mai intrat intr-un gang cum a fost Grove?Sau cumva nu stiai ca avem rivali si ne luptam pentru cel mai bun gang?Sau te-ai vazut intrat in Grove si gata esti tare?

Nu se face asa, trebuie sa gandesti un pic inainte sa aplici pentru orice alta factiune asta fiind 'The Triads' The Mafia'Grove Street'Ballas'San Fiero Rifa'Da Nang Boys' .

Orice factiune dintre cele de mai sus au rivale sau poate nu stiai.

Asta ma dispera la multi tot voi sunteti revoltati suparati si noi de vina sau altii.

1.Multi nu stiu ce e aia o echipa sa lucrezi in echipa.

2.Multi nu stiu ce e ala respect.

3.Multi asteapta sa fie salutati cand intra pe server dar ei nu sunt obligati sa-i salute pe ceilalti de ce?

4.Dau un exemplu:Eu intreb cine merge sa dam drop?sau cine merge cu mine la drop?asa trebuie sa ,ergem cate 2 parca asa ne-a zis liderul The_Game....cand sa vad fac treaba doar cu :Kiddo,FullSpeed,Bento,Boom si inca catva stiu ei care nu va mai enumar ca am mai multe de zis.

5.Multi se cred importanti,'smecheri' si stiu eu ce fel se mai cred ei..nu e asa eu ii respect pe cei care ma respte,eu ii ajut pe cei care au nevoie...de ce sa suportam altii care am mai fost in Grove si stim cum sa 'treaba' sa zic asa din cauza multor care joaca samp de o luna 2 3 1 an?

The_Game astept un mesaj de la tine si sa imi zici daca am dreptate,poti sa ii intrebi pe cei din grove.

Respect Grove.

Respect The_Game.

Cred ca ai punctat cam tot ce e de zis. Ai dreptate. Trebuie sa fim mai uniti.

Link to comment
Share on other sites

vTz ai dreptat dar fara suparare nu putem face nimic ca nu prea are cine sa ne organizeze....sunt foarte multi care sunt inactivi si nu avem ce face 5-6 membrii

+lipseste si implicarea unui "membru" foarte important

Link to comment
Share on other sites

Am primit plangeri pe PM.

Rolly - Rank down.

Mugur - Avertisment.La inca unul esti demis.

Cand am sa vad schimbari in comportamentul vostru,atunci veti putea primi rank up din nou,si vor fi scoase avertismentele.Stiti destul de bine ce ati facut.Incetati cu limbajul si antrenamentul aiurea.

#Inca ceva,cine mai este prins ca face bug abuse in train,este demis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...